چاک سیمز آفریقا آزاد: نهایی آمریکا حرکت 9 عضو از زندان آزاد شدیکی از زخم های باز از آزادی مبارزه 1970s شده است تا در نهایت شفا با انتشار آخرین عضو از حرکت 9 گروه از رادیکال های گرد در فیلادلفیا پلیس محاصره در سال 1978 برگزار شد و پشت میله های زندان برای بیش از چهار دهه است.

چاک سیمز آفریقا, 59, راه می رفت از Fayette دولت تادیبی موسسه در La Belle, پنسیلوانیا در صبح روز جمعه. جوانترین زندانی گروه او شده است در بازداشت و پس از مدت کوتاهی پس از او تبدیل شده 18.

آزادی خود را مشخص خود را تجدید دیدار با خانواده اش برای اولین بار در تقریبا 42 سال است. آن را نیز تاریخی آن را به عنوان بسته یک فصل است که ناتمام باقی مانده بود پس از به قدرت سیاه جنبش فوران در اواخر 1960s.

در کنار Black Panthers فیلادلفیا حرکت بود سازمان مرکزی به فرار و در زمان مبارزه خشونت آمیز برای برابری است که به طول انجامید تا سال 1980.

اعضای این سازمان در نظر گرفته شده خود را – و هنوز هم به این روز به عنوان بخشی از یک خانواده اختصاص داده شده به مسابقه برابری با همه اعضای گرفتن نام “آفریقا”. بخشی Panthers و بخش محیط زیست-هیپی آنها نیز تا به حال یک تعهد به عدالت زیست محیطی بود که جلوتر از زمان خود.
Chuck Africa upon his release.

مایک آفریقا جونیور پسر دو تا از حرکت 9 گفت: چاک انتشار پایان دادن به طولانی و خسته کننده مبارزات انتخاباتی. “ما هرگز به فریاد” آزادی حرکت 9!’ هرگز دوباره. آن بوده است 41 سال و در حال حاضر ما هرگز به آن می گویند.”

برای مایک آفریقا است که چاک برادرزاده انتشار بود به خصوص تند و تلخ. او در یک سلول پنج هفته پس از مادرش دبی سیمز آفریقا چاک خواهر گرد شد تا در سال 1978 محاصره و زندانی – او به هنگام تولد به او نمیدانستند نگهبانان زندان نگه داشته و او را با او در سلول برای چند روز اول زندگی خود را.

نگهبان شروع به بررسی طولانی مدت حبس از حرکت 9 در سال 2018 به عنوان بخشی از معاینه به قدرت سیاه پشت میله های زندان. در آن زمان همه اعضای باقی مانده از این گروه هنوز در بازداشت در زندان پنسیلوانیا.

اعضای گروه توضیح داده شده در نامه ها, ایمیل ها و زندان مصاحبه چگونه آنها را تحمل سال های بسیاری در داخل در حالی که نگه داشتن روحیه خود را بالا. جنین فیلیپس آفریقا گفت که او مطرح سگ درمانی در سلول و رشد سبزیجات در حیاط زندان اجتناب از تولد و یا تعطیلات که او را به یاد گذر زمان.

“سال های نه تمرکز من,” او نوشت: در نامه ای به نگهبان. “من ذهن بر سلامت من و چیزهایی که من نیاز به انجام این کار روز به روز.”

Delbert Orr آفریقا گفت: “ما دچار بدترین که این سیستم می تواند به ما پرتاب – دهه حبس از دست دادن عزیزان. بنابراین ما می دانیم که ما قوی هستند.”

به زودی پس از نگهبان تحقیقات خود را آغاز کرد هفت بازمانده از اعضای گروه شروع به منتشر خواهد شد مشروط. برای اولین بار بود دبی سیمز آفریقا مجموعه رایگان در ژوئن 2018. “ما صلح آمیز, مردم,” او گفت که او پا را از کمبریج چشمه زندان است.

پس از آن دیگر شش شروع به ظهور یکی پس از دیگری مانند سقوط دومینو:

* مایک آفریقا Sr اکتبر 2018

* جنین فیلیپس آفریقا و جانت هالووی آفریقا, مارس 2019

* ادی گودمن آفریقا ژوئن 2019

* Delbert Orr آفریقا ژانویه 2020

چاک سیمز آفریقا کامل مجموعه.

حرکت 9 دستگیر شدند زیر یک پلیس محاصره جمعی خود را به ستاد و خانه در Powelton ایجاد کرد فیلادلفیا در 8 اوت سال 1978. صدها نفر از افسران پلیس در سوات تیم های مسلح با مسلسل teargas بولدوزر و خودروهای آب احاطه شده اموال پس از یک بن بست طولانی با مقامات شهرستان که دیدم این گروه به عنوان یک تهدید برای جامعه است.

محاصره اوج خود رسید در ضربات پلیس که در آن حرکت اعضای اتهام به آتش اگر آنها را تکذیب کرد ، یک افسر پلیس جیمز سطح شیب دار کشته شد, در تیراندازی.

نه نفر از اعضای دستگیر شده بودند برگزار شد و به طور مشترک مسئول شیب دار مرگ با وجود شواهد پزشکی قانونی نشان دادن او کشته شد با یک گلوله. در سال 1980 نه محکوم شدند سومین قتل درجه و کمتر جرائم و هر محکوم به 30 سال به زندگی است.

دو تا از نه مرل و فیل آفریقا – در زندان درگذشت. باقی مانده هفت جنگیدند برای سال های بسیاری برای متقاعد کردن آزادی مشروط مقامات که آنها امن به اجازه دهید با اشاره به حذف رشته ورق در زندان است.

بیش از دو سال گذشته شده اند وجود دارد هیچ امنیتی حوادث مربوط به هر یک از paroled افراد است.

ویلسون گود سابق شهردار فیلادلفیا نوشت: به هیئت مدیره آزادی مشروط به حمایت چاک آفریقا پیشنهاد برای آزادی است. او گفت: “آزادی او را دوباره در یک خانواده پس از 40 سال, و من معتقدم او مثبت خواهد بود کمک صدا به فیلادلفیا جامعه است.”

گود اولین سیاه شهردار فیلادلفیا بود که در آن موقعیت در 13 مارس سال 1985 زمانی که دوم فاجعه مربوط به حرکت رخ داده است. پس از دیگری طولانی مدت تقلا acrimony بین سازمان و همسایگان خود و مقامات شهرستان تصمیم گرفته شد به زور به اخراج این گروه از آخرین مقر سپس در Osage خیابان.

یکی دیگر از ضربات پنالتی شکست و وقتی که موفق به خیط و پیت کردن آنها پلیس کاهش یافته و بمب های آتش زا از یک هلیکوپتر بر روی سقف ساختمان. آتش گرفت که اجازه داده شد به گسترش در نهایت razing به زمین 61 خانه در اکثریت آفریقایی محله.

یازده نفر در این حرکت خانه از جمله پنج کودک کشته در دوزخ. چاک آفریقای پسر عموی بی پرده در میان بزرگسالانی که کشته شدند.

تمام paroled اعضای حرکت 9 در حال حاضر آماده به مناسبت 35 سالگرد فاجعه است. برای اولین بار آنها قادر خواهد بود برای بزرگداشت این رویداد و بستگان و همسالان آنها از دست خارج سلول زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>