کریستف کلمب مجسمه برداشته در شیکاگو پس از اعتراضات

یک مجسمه کریستف کلمب در مرکز شهر شیکاگو گرانت پارک پایین گرفته شده است در اوایل روز جمعه یک هفته پس از معترضان در تلاش برای سرنگونی این بنای تاریخی را به ایتالیایی اکسپلورر با پلیس درگیر شدند.

بحث مجسمه گرفته شده را در مسیر از شهر شهردار لری Lightfoot با توجه به شیکاگو تریبون.

خدمه با استفاده از یک جرثقیل بزرگ برای حذف مجسمه از پایه آن به عنوان یک جمعیت جمع شده بودند به تماشا. جمعیت را تشویق می کردند و عبور اتومبیل honked به عنوان مجسمه پایین آمد در مورد 3هستم. چند کار کامیون دیده می شد در این منطقه اما معلوم بود که در آن مجسمه برداشته خواهد شد.

حذف پس از ساعت آواز درگیری بین معترضان و حامیان این مجسمه در روز پنج شنبه شب. و یک هفته پیش از معترضان با پلیس درگیر شدند که با استفاده از باتوم برای ضرب و شتم مردم ساخته شده و پس از دستگیری آنها می گویند معترضان هدف قرار داده و آنها را با آتش بازی سنگ و موارد دیگر. حداقل 20 شکایت از خشونت پلیس واصل شد در برابر شیکاگو, افسران پلیس, تریبون گزارش داد.

“این مجسمه پایین آمدن است به دلیل تلاش و بومی فعالان کسانی که تاریخ واقعی کلمب و آنچه که او نشان دهنده” استفان Cuevas-Caizaguano ساکن تماشای حذف گفت: Chicago Sun-Times.

حذف نیز می آید در میان یک طرح توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعزام اجرای قانون فدرال عوامل به شهر برای پاسخ به خشونت اسلحه باعث نگرانی است که این موج را مهار ساکنان توانایی برای برگزاری تظاهرات. یک مجموعه فعال در گروه ثبت شده کت و شلوار در روز پنج شنبه به دنبال بلوک ماموران فدرال فرستاده شده به مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز از تداخل و یا پلیس تظاهرات.

مقامات دولتی در اورگان تا به حال شکایت مشابه درخواست پس از ورود فدرال اجرای قانون مقامات پس از نزدیک به دو ماه از اعتراضات در پورتلند پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

معترضان در سراسر شهرستان به نام برای حذف مجسمه کلمبوس و گفت که او مسئول قتل عام و بهره برداری از مردم بومی در قاره آمریکا. کلمبوس مجسمه در گرانت پارک شیکاگو و دیگر در این شهر کوچک ایتالیا محله بودند تخریب در ماه گذشته و مجسمه کلمب نیز سرنگون و یا تخریب در دیگر شهرهای آمریکا.

تریبون گزارش داد که همه ایتالیایی رهبران آمریکایی در شیکاگو بودند در هیئت مدیره با تصمیم به حذف مجسمه. Lightfoot قبلا رد کرد و گفت از آن بود مناسب برای پاک کردن تاریخچه.

آسوشیتد پرس با ارسال یک ایمیل در روز جمعه به دنبال نظر از شهردار Lightfoot ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>