Chris Cuomo می رود توهین آمیز و بیهوده گویی در برابر تهمت برای تغییر توجه از op-ed کوبیدن Fauci


Chris Cuomo می رود unhinged بیهوده گویی در ‘دیوانه’ برنده برای ‘فروش لوبیا سحر و جادو در وسط یک بیماری همه گیر’ در حالی که ‘messing با دکتر Fauci’ پس از دفتر بیضی op عکس با گویا محصولات

  • سی ان ان Chris Cuomo راه اندازی شد و به بیهوده گویی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول پنج شنبه شب پخش
  • کومو متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از با استفاده از یک op عکس از خود نما با یک کیسه گویا لوبیا برای منحرف کردن توجه از یک op-ed انتقاد Dr. Anthony Fauci
  • تهمت و سرزنش تجارت مشاور پیتر ناوارو برای نظرات خود را در داغدار قطعه که زد در ایالات متحده آمریکا امروز trashing کشور پیشتاز در بیماری های عفونی
  • کومو پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به ناوارو بود ریاکارانه و سوال چگونه او می تواند زمان را برای گویا, عکس, تماس, این گاو نر s**t’

سی ان ان Chris Cuomo, ناودان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همخوانی رئیس جمهور آمریکا با استفاده از یک op عکس از خود نما با گویا محصولات غذایی برای منحرف کردن توجه از یک op-ed انتقاد Dr. Anthony Fauci.

تهمت و سرزنش تجارت مشاور پیتر ناوارو برای نظرات خود را در داغدار قطعه که زد در ایالات متحده آمریکا امروز trashing ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص بیش از کار خود را بر رئیس جمهور coronavirus نیروی کار.

ناوارو متهم Fauci بودن ” اشتباه در مورد همه چیز من باید تعامل خود را با او در میان نظرات دیگر که منتقدان را دیدم به عنوان یک تلاش برای بی اعتبار ساختن اپیدمیولوژی هشدار در مورد موج جدید در COVID-19 عفونت نرخ در سراسر کشور.

رئیس جمهور در پاسخ به آنچه در دولت در نظر گرفته سرکش حرکت با گفتن ناوارو ساخته شده بود ‘بیانیه به نمایندگی از خود و که او نباید انجام است.

Fauci ضربه به عقب در مصاحبه روز شنبه خواستار حملات علیه او را ” عجیب و غریب است.’

‘در نهایت, آن لطمه می زند, رییس جمهور برای انجام این کار’ Fauci گفت: اطلس. کومو رفت و یک گام بیشتر به نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را ملامت از ناوارو بود ریاکارانه پس از گویا غذایی تصویر به نظر می رسد در Instagram.

CNN's Chris Cuomo slammed Donald Trump Wednesday, accusing the US president of using a photo op of himself posing with Goya food products to divert attention away from an op-ed criticizing Dr. Anthony Fauci

سی ان ان Chris Cuomo, ناودان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همخوانی رئیس جمهور آمریکا با استفاده از یک op عکس از خود نما با گویا محصولات غذایی برای منحرف کردن توجه از یک op-ed انتقاد Dr. Anthony Fauci

Trjmp is pictured in the image alongside a bag of Goya beans other food products from the Spanish food label

Trjmp تصویر در تصویر در کنار یک کیسه گویا لوبیا مواد غذایی دیگر محصولات از برچسب مواد غذایی

‘شما به من بگویید که چگونه یک رئیس جمهور در وسط یک بیماری همه گیر کردم زمان برای این گاو s**t. شوخی می کنی ؟ ‘ یک خشم کومو گفت: در شب چهارشنبه, پخش, نشان دادن یک تصویر از نسبت ناروا دادن دو تا شست او به عنوان مطرح شده با یک کیسه گویا لوبیا و دیگر محصولات از برچسب مواد غذایی.

‘در سکه خود را در وسط یک بیماری همه گیر آنها به فروش لوبیا!’ کومو نیز گفت.

محصولات نمایش داده شد بر روی مصمم میز در دفتر بیضی جزئیات که به نظر می رسید برای تنظیم کردن کومو و حتی بیشتر.

“این چیزی است که او را مصمم در مورد?’ کومو پکتیا میباشد همچنین اشاره کرد که رئیس جمهور دختر Ivanka جلب آتش نما با یک می توانید از گویا لوبیا سیاه و سفید در یک شبیه عکس پست شده در رسانه های اجتماعی شنبه.

صدای جیر جیر آن شب نوشته شده در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی خوانده شده ‘اگر آن را گویا آن رو به خوب’ است که با نام تجاری آشنا با شعار.

رئیس جمهور دختر ساخته شده پس از گویا مدیر عامل شرکت رابرت Unanue به نظر می رسد در یک اسپانیایی رهبران رویداد هفته گذشته در کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن آنها ستایش او بارها و بارها گفت: “همه ما واقعا خوش شانس’ به او به عنوان رئیس جمهور.

تقریبا بلافاصله پس از آن #BoycottGoya, #GoyaFoods و #Goyaway شروع روند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

The president's daughter Ivanka drew fire for posing with a can of Goya black beans in a similar photo op posted on social media on Tuesday (pictured)

رئیس جمهور دختر, Ivanka جلب آتش نما با یک می توانید از گویا لوبیا سیاه و سفید در یک عکس مشابه op پست شده در رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه (تصویر)

چند نام بزرگ وزن در مناظره با استناد به تهمت تاریخ از نظرات موهن و خشن سیاست های اسپانیایی به ویژه دولت از سیاست جدا از خانواده های مهاجر در مرز آمریکا و مکزیک.

منتقدان همچنین pounced در Ivanka ارسال و سوال مطرح شد که آیا باید وجود داشته باشد یک اخلاق پروب به دختر اول است چرا که او رسما به عنوان مشاور رئيس جمهور.

اخلاق قوانین ممنوع کارکنان دولت از ترویج شرکت های خصوصی و محصولات خود را.

The president's daughter made the post after Goya CEO Robert Unanue (far left) appeared at a Hispanic leaders event last week at the White House with Trump, whom he praised repeatedly, saying 'we're all truly blessed' to have him as president

رئیس جمهور دختر ساخته شده پس از گویا مدیر عامل شرکت رابرت Unanue (سمت چپ) به نظر می رسد در یک اسپانیایی رهبران رویداد هفته گذشته در کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن آنها ستایش او بارها و بارها گفت: “همه ما واقعا خوش شانس’ به او به عنوان رئیس جمهور

‘یک کارمند نباید استفاده کنید و یا اجازه استفاده از موقعیت دولت و یا عنوان و یا هر نهاد مرتبط با عمومی خود را به تایید هر محصول و یا خدمات شرکت’ قانون خواند.

کاخ سفید استدلال Ivanka Trump ‘حق به بیان شخصی خود را پشتیبانی برای این شرکت است.

“تنها رسانه ها و انصراف از فرهنگ حرکت خواهد انتقاد Ivanka برای نمایش شخصی خود را برای حمایت از یک شرکت است که ناعادلانه با تمسخر میگوید تحریم و تمسخر برای حمایت از این دولت – که همواره جنگیدند و برای تحویل جامعه اسپانیایی زبان است. Ivanka مفتخر است که از این قوی, اسپانیایی-متعلق به کسب و کار با ریشه های عمیق در ایالات متحده و حق به بیان شخصی خود پشتیبانی گفت: سخنگوی کارولینای Hurley.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de