گردشگران چینی کویر تایلندی رفت و آمد مکرر به عنوان coronavirus گسترش

1 / 3

گردشگران چینی کویر تایلندی رفت و آمد مکرر به عنوان coronavirus گسترش می یابد

گردشگران دیده می شود در خیابان راه رفتن در پوکت

توسط Juarawee Kittisilpa

پوکت, تایلند (ایسنا) – باریک laneways و نقاشی با مداد رنگی-رنگی shophouses پوکت شهر قدیمی معمولا شلوغ با گردشگران چینی در سال جدید قمری, تعطیلات, اما ممنوعیت سفر و محلی نگرانی در مورد coronavirus را تا حد زیادی تخلیه خیابان های این سال است.

فقط تعداد انگشت شماری از گردشگران بسیاری از پوشیدن ماسک صورت قدم از طریق این منطقه در طول ساعات روز این هفته است. در شب ترافیک پا افزایش کمی زیر نور فانوس قرمز حساس در سراسر شاهراه اما همچنان بسیار پایین تر از سطح نرمال است.

“تاثیر فوق العاده ای است,” 45 ساله Ausana Akaradachakul به رویترز گفت که او منتظر پشت پیشخوان برای خریداران در فروشگاه فروش کارت پستال, نی, کیسه, لباس و جواهرات.

“تنها چند روز پس از خبر شکست در مورد ویروس گردشگران چینی بودند برطرف کننده چند” Akaradachakul گفت. “من فکر می کنم حدود 70 درصد از آنها از بین رفته اند.”

رفت و آمد مکرر ساحل پوکت تایلند دوم پر بازدید ترین مقصد پس از بانکوک است و معمولا یک قرعه کشی بزرگ برای بازدید کنندگان از چین که اختصاص 11 میلیون بازدید کننده در سال گذشته به خصوص در اطراف قمری تعطیلات سال جدید.

اما چین این هفته محدودیت های تحمیل شده در همه خارج از کشور تور گروه به دلیل coronavirus که سرچشمه در شهر ووهان و نیز آلوده کرده است که بیش از 11000 نفر کشته و بیش از 250.

کاهش سفر از چین به تنهایی می تواند منجر به 50 میلیارد بات ($1.52 میلیارد دلار) از درآمد گردشگری تایلند, گردشگری, وزارت برآورد شده است.

گسترش coronavirus فراتر از چین نیز تحت تاثیر گردشگری داخلی در تایلند است که ثبت کرده است عفونت بیشتر از هر جای اما چین با 19 مورد ، تایلند اعلام کرد اولین مورد از انسان به انسان انتقال در روز جمعه.

مغازه داران در پوکت گفت که تا به حال سمت چپ گردشگران تایلندی با احتیاط از جسارت به عضویت باید چه شده است یک جشنواره سالانه در خیابان راه رفتن در قلب شهر.

“وجود دارد به سختی هر گردشگران در اطراف در اینجا. مردم ما شاهد در حال حاضر فقط محلی” لباس فروشگاه فروشنده Parichart Chaengmanee به رویترز گفت که او نشسته در مدفوع خارج و خالی غرفه لباس پوشیدن, سیاه, ماسک صورت. “حتی تعداد گردشگران تایلندی کم است.”

مغازه داران به امید تاثیر shortlived با یک نشانه در یک پنجره فروشگاه به خواندن: “مردم تایلند دعا برای چین و امیدواریم که چین به زودی بهبود می یابند. چین و تایلند به خانواده!”

(گزارش شده توسط Juarawee Kittisilpa; ویرایش توسط Matthew Tostevin و جین Wardell)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de