چینی توریستی در فرانسه می شود و در اروپا به کروناویروس مرگ و میراروپا ثبت کرده است اول آن coronavirus مرگ و میر های گردشگری در فرانسه آن تایید شده است.

مرگ 80 سال بود که در پاریس دیدار با دختر خود را زمانی که او به بیمارستان منتقل شد سه هفته پیش پس از سقوط بیمار نیز نشانه اول coronavirus مرگ و میر در خارج از آسیا پس از شروع شیوع.

او 50 سال نیز آزمایش مثبت برای این ویروس و در حال درمان در بیمارستان که در آن او است که گفته می شود ساخت بازیابی خوب است.

این جفت ارز که از هوبئی استان در قلب چینی اپیدمی در میان 11 تایید coronavirus موارد در فرانسه. شش نفر از کسانی که قرارداد این بیماری در این کشور باقی می ماند در بیمارستان در حالی که چهار مرخص شده بعد از دوره نقاهت.

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ووهان coronavirus است که برای آن هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس شیوع کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آنها به درستی استفاده می شود.

خارجی و مشترک المنافع بریتانیا توصیه کرده است و از شهروندان ترک و چین که در آن ممکن است. همچنین هشدار داد که مسافران از هنگ کنگ, ژاپن, مالزی, مالزی, کره جنوبی, سنگاپور, تایوان و تایلند که دچار علائم سرفه یا تب و یا تنگی نفس در 14 روز پس از بازگشت به انگلستان با ما تماس بگیرید بیمه خدمات درمانی از طریق تلفن.

جاستین McCurry

مرد مرده در Bichat بیمارستان در شب جمعه از یک عفونت ریوی ناشی از Covid-19 ویروس, فرانسه, بهداشت, وزیر, اگنس Buzyn گفت: در روز شنبه. او در حال وارد فرانسه در 16 ژانویه و به بیمارستان منتقل شد و نه روز بعد قرار داده و به سخت انزوا.

“وضعیت خود را به سرعت در حال کاهش یافته است و او تا به حال شده است در یک حالت بحرانی برای چند روز” Buzyn گفت. “این اولین مرگ ناشی از کروناویروس در خارج از آسیا و برای اولین بار در اروپا است.”

از 11 مورد تأیید در فرانسه شش باقی می ماند در بیمارستان – از جمله چینی بیمار دختر – که در آن شرایط خود را پایدار باقی می ماند. فرانسه مقامات بهداشتی می گویند چهار بهبود یافته اند. Buzyn گفت: دختر مرد باید قادر به ترک بیمارستان به زودی.

در روز شنبه در چین گزارش شده است که موارد تایید شده از این ویروس افزایش یافته بود تقریبا به 66,500 – بیش از 1500 نفر کشته شده اند. شده اند وجود دارد بیش از 580 تایید موارد در خارج از سرزمین اصلی چین و سه مورد مرگ در فیلیپین به هنگ کنگ و ژاپن است.

اروپا گزارش شده 46 مورد از Covid-19 ویروس که اولین ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر سال گذشته است. بیماران در نه کشورهای اروپایی آزمایش مثبت برای ویروس 16 از آنها در آلمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de