پزشکان چینی منتشر قفسه سینه با اشعه X از a 33-year-old coronavirus بیمار است که نشان می دهد چه این بیماری به نظر می رسد مانند در ریه ها

coronavirus بیمار ووهان

از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها/گتی ایماژ

  • یک coronavirus شیوع آغاز شده است که در چین کشته و 213 نفر و آلوده تقریبا 9,900.
  • محققان در یک بیمارستان در لانژو فقط منتشر قفسه سینه با اشعه X از a 33-year-old coronavirus بیمار است.
  • تصاویر ارائه سرنخ های جدید در مورد ماهیت این ویروس.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمانی که 33 ساله زن وارد یک بیمارستان در لانژو چین او می خواهم تا به حال تب و سرفه به مدت پنج روز. بیمار که در حال ناشناس نگه داشته بود دمای 102 درجه فارنهایت است. تنفس او بود “درشت” پزشکان نوشت و او تا به حال یک تعداد گلبولهای سفید خون — نشانه ای از عفونت است.

تشخیص پزشکان او را با کروناویروس جدید است که در سراسر چین است. همانطور که از جمعه شب بیش از 9,900 موارد ثبت شده و 213 نفر کشته شده اند.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله رادیولوژی در روز جمعه یک گروه از محققان در بیمارستان دانشگاه لانژو ارائه دو از قفسه سینه با اشعه X در کنار هم.

اسکن نشان می دهد تکه های سفید رنگی در گوشه پایین ریه ها او را که نشان می دهد چه رادیولوژیست تماس “زمین شیشه ای کدورت.”

“اگر شما در زوم بر روی تصویر آن هم از نوع به نظر می رسد مانند ضعف شیشه ای شده است که زمین از بالا” Paras لاخانی یک رادیولوژیست در دانشگاه توماس جفرسون که درگیر نمی شد اما در این مطالعه به بررسی تصاویر گفته خودی کسب و کار. “آنچه در آن نشان دهنده این است که مایع در ریه فاصله است.”

Coronavirus بیمار chest x ray

Junqiang سر Junfeng Li, Xun لی و Xiaolong چی

اشعه ایکس ارائه محققان چند سرنخ های جدید در مورد ماهیت این ویروس.

اسکن نشان می دهد کروناویروس جدید به نظر می رسد شبیه به سارس و MERS

Coronaviruses یک گروه بزرگی از ویروس ها که به طور معمول بر دستگاه تنفسی. آنها همچنین باعث پنومونی و سرماخوردگی. علائم کروناویروس جدید شامل تب و لرز و سردرد ، اشکال در تنفس و گلو درد.

تا ماه دسامبر آن را به حال هرگز دیده می شود در انسان است.

رمان coronavirus اول شناسایی شده در میان یک گروه کوچک از مردم برگزاری نمایشگاه ذات الریه علائم مانند در ووهان چین در ماه دسامبر. 33 ساله بیمار که ریه های نشان داده شده در تصویر جدید x-rays با این نسخهها کار در ووهان اما تا به حال سفر به لانژو یک روز قبل از علائم آغاز شده است.

ووهان coronavirus هواپیما ضد عفونی کردن کت و شلوار تایلند

Athit Perawongmetha/ایسنا

“اگر شما نمی دانید که در مورد این بیماری شما می خواهم به خواندن اسکن و شما فقط می گویند خوب این بیمار پنومونی’, چرا که رایج ترین چیزی که ما می بینیم” لاخانی گفت.

خود را در آن وی افزود: زمین های شیشه ای نیست به خصوص مفید برای شناسایی یک کوروناویروس.

“شما می توانید آن را با تمام انواع عفونت های باکتریایی ویروسی و یا حتی گاهی اوقات غیر عفونی علل” لاخانی گفت. “حتی vaping می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد این راه است.”

اما محققان همچنین متوجه شدم که روی زمین-شیشه تکه های گسترش به لبه بیمار ریه ها.

“این چیزی است که ما اغلب نمی بینید” لاخانی گفت. “ما تو را دیدم که با سندرم حاد تنفسی (سارس) و ما تو را دیدم که با سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).”

هر دو سارس و MERS نیز coronaviruses. شیوع سابق در چین منجر به 8,000 موارد و 774 مرگ و میر ناشی از نوامبر 2002 تا جولای 2003.

لاخانی گفت: اسکن از کسانی که ویروس ها را “بسیاری از ویژگی های مشابه” به تصاویر از 33 سال از بیمار است.

اسکن و نشان می دهد این ویروس بدتر پس از 3 روز

محققان همچنین دیدم که تکه های سفید رنگی بر روی ریه ها بیشتر تلفظ در تصویر دوم گرفته شده سه روز پس از اولین — و بیشتر به درمان او. کمک می کند که رد کردن احتمال پنومونی.

“پنومونی معمولا نمی کند به سرعت در حال پیشرفت” لاخانی گفت. “به طور معمول بسیاری از بیمارستان ها را درمان با آنتی بیوتیک ها و بیماران تثبیت خواهد شد و سپس شروع به گرفتن بهتر است.”

در بیمارستان 33 سال در لانژو استنشاق یک پروتئین مورد استفاده در درمان عفونت های ویروسی به نام اینترفرون. لاخانی حدس زده است که پزشکان احتمالا همچنین اداره “حمایت درمان” مانند مایعات استروئیدها و یا یک دارو برای باز کردن زن راه های هوایی است. اما او همچنان به بدتر.

که قابل توجه لاخانی گفت: پس همان چیزی که رخ داده است در بیماران مبتلا به سارس.

بهترین راه برای تشخیص coronavirus نیست از طریق اشعه X هر چند — آن است که یک تست آزمایشگاهی که شامل گرفتن سواب از بزاق یا خلط از بیمار, بینی و دهان و یا آزمایش خلط آنها ممکن است سرفه کردن.

اما تست کامل نیست, پس از آن تنها می تواند در تشخیص این ویروس در زمانی که یک فرد با نشان دادن علائم.

“ما افرادی را دیده ام که قابل تشخیص ویروس و سپس آنها ندارد قابل تشخیص ویروس و سپس سه روز بعد آنها قابل تشخیص ویروس” رابرت Redfield, CDC مدیر گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز جمعه. “ما نمی دانیم که تاریخ طبیعی چگونه این ویروس ترشح است.”

 

بیشتر بخوانید درباره coronavirus:

  • این ووهان coronavirus کشته شدن بیش از 200 نفر و آلوده حداقل 9,800. در اینجا همه چیز ما در مورد شیوع.
  • در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد 7 تایید ما coronavirus موارد است.
  • این ووهان coronavirus به نظر می رسد که پایین مرگ و میر و بسیاری از بیماران را بهبود. کارشناسان نشان می دهد که چرا آن را باعث وحشت به هر حال.
  • این نوار خارجی که به چین در گذشته 14 روز و قرنطینه برخی از بازگشت آمریکایی ها

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>