چینی, دکتر, سکوت پس از هشدار از شیوع بیماری می میرد از Coronavirus

ووهان چین — او بود که سعی کردم به صدا و هشدار داد که یک مشکل خوشه ای از عفونت های ویروسی در یک استان می تواند به رشد خارج از کنترل — و پس از آن احضار برای میانه-of-the-night توبیخ بیش از خلوص او.

روز جمعه دکتر لی Wenliang درگذشت پس از عقد قرارداد بسیار بیماری به او گفته دانشکده پزشکی در مورد همکلاسی در آنلاین اتاق چت coronavirus. او پیوست و بیش از 600 چینی دیگر که فوت کرده اند در شیوع است که در حال حاضر در سراسر جهان است.

دکتر لی “تا به حال بدبختی به توان و حذف در طول مبارزه با رمان coronavirus ذات الریه بیماری همه گیر و همه جانبه تلاش برای نجات او را شکست خورده” در شهر ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در Weibo چین رسانه های اجتماعی و خدمات. “ما بیان ما عمیق تاسف و تسلیت.”

حتی قبل از مرگ دکتر لی تا به حال تبدیل شدن به یک قهرمان برای بسیاری از چینی ها پس از کلمه از درمان خود را در دست مقامات پدید آمده است. در اوایل ژانویه او به نام در توسط مقامات پزشکی و پلیس و مجبور به امضای یک بیانیه محکوم هشدار خود را به عنوان یک بی اساس و غیر قانونی شایعه.

کلمه از مرگ او به راه انداخته و حتی بیشتر قیام از احساسات است.

“ما نمی خواهد را فراموش کرده دکتر که صحبت کردن در مورد یک بیماری است که به نام شایعه” یک دیدگاه ارسال شده در پاسخ به این بیمارستان اعلام. “چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم ؟ تنها چیزی است که فراموش نکنید.”

دکتر لی بود که 34 و در انتظار فرزند دوم با همسرش شده بود نسبتا مبهم چشم پزشک در ووهان در استان هوبئی استان و کانون coronavirus بیماری همه گیر.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

اما در هفته های اخیر او شد قوی آیکون برای افراد عصبانی که شیوع ویروسی تا به حال دارای عقاید بدون کنترل به یک بحران تمام عیار است و دکتر که در حال صحبت کردن در ابتدا ،

مرگ او به شمار فوق العاده ظریف مسئله برای دولت چین. حتی به عنوان مقامات مبارزه با این بیماری همه گیر آنها نیز تلاش کرده اند به سرکوب گسترده انتقاد که آنها نامناسب خود در پاسخ به اولیه شیوع در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است.

در روزهای اخیر چین با تشدید سانسور و پس از یک راش آنلاین نقد و گزارش های تحقیقی توسط جسارت خبرنگاران چینی در معرض اشتباه توسط مقامات که دست کم گرفت و underplayed تهدید coronavirus.

دکتر لی از مرگ نیز در معرض یک جنبه نگران کننده این بیماری همه گیر است که می رود يکديگر اعلام کردند در آمار رسمی: تعدادی از پزشکان و پرستاران و کارگران پزشکی آلوده شده توسط ویروس.

برخی از تصاویر تایید نشده از آنچه به نظر می رسد دولت داده ها نشان داده اند که صدها نفر از کارگران بیمارستان ممکن است آلوده شده اند در ووهان. در اوایل شیوع برجسته متخصص بیماری های عفونی گفت که یک بیمار آلوده 14 پزشکی کارگران در یک بیمارستان.

دکتر لی نیز غیر منتظره ای جوان مبتلا شود توسط ویروس, حداقل با توجه به اطلاعات جمع آوری شده تا کنون. ميانه بیماران بین 49 و 56 محققان می گویند.

زمانی که دکتر لی نوشته شده خود را در اتاق چت هشدار on Dec. 30 جدید کروناویروس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است. او گفت: آن را شبیه سندرم حاد تنفسی یا سارس زودتر coronavirus که زده چین نزدیک به دو دهه پیش است.

طولانی نیست پس خود را سرزنش و توبیخ رسمی دکتر لی توجیه گردید که هزاران نفر از ووهان ساکنان بیمار با تب و ذات الریه علائم. او عضو تعداد آنها پس از ابتلا به ویروس از یک بیمار او برای درمان گلوکوم.

دکتر لی از مرگ پس از یک شب از حدس و گمان در مورد سرنوشت خود از جمله آنلاین غلیان احساسات غم و اندوه در چین باعث زودرس گزارش می دهد که او فوت کرده است. تنها چند ساعت قبل از تایید که او مرده است, بیمارستان گفت: در Weibo است که هنوز به مبارزه با او را نجات دهد.

“خواب نیست!!! انتظار آنلاین برای یک معجزه” گفت: یکی دیدگاه تحت بیمارستان بیانیه در Weibo. “ما نیازی به خواب امشب اما Li Wenliang باید افزایش یابد.”

زمانی که اعلام شد که او مرده است نظر بسیاری از مقامات دولتی را متهم به داشتن به دنبال طولانی دکتر لی زندگی تا به شب.

به زودی پس از دکتر لی از مرگ اعلام شد, هوبئی استان کمیسیون بهداشت با صدور پیام کوتاه ارائه تسلیت و بنابراین مقامات بهداشتی شهر ووهان. جهانی بار یک قابل اعتماد طرفدار دولت تلخیص همچنین سوگواری مرگ, در حالی که همچنین ترغیب خوانندگان به حمایت از دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“که لی Wenliang نمی تواند فرار داشتن زندگی خود را ربوده دور نشان می دهد که این دشوار و پیچیده نبرد” آنلاین مقاله در جهانی بار گفت. “در این برهه حساس همه ما باید متحد باشند.”

نیویورک تایمز نوشت: در مورد دکتر لی این ماه در یک مقاله از جزئیات برنامه های دولت در بسیاری از missteps در دست زدن به بحران است.

“اگر مقامات تا به حال افشا اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در اوایل” دکتر لی گفت: بار. “من فکر می کنم آن می توانست خیلی بهتر است. وجود دارد باید بیشتر باز بودن و شفافیت است.”

دکتر لی از مرگ به نظر می رسد بعید است برای الهام بخشیدن به تظاهرات در ووهان است که تحت مستند برای بیش از دو هفته در یک اقدام بی سابقه تلاش برای خاموش کردن بیماری همه گیر. در ووهان و دیگر به شدت محدود مناطق هوبئی ساکنان عمدتا اقامت در داخل خانه های خود و اجتناب از معاشرت برای ترس از ابتلا به ویروس.

خیلی از بقیه چین نیز تحت محدودیت که توده نمایش عزاداری بعید است.

دکتر لی در ادامه به صحبت کردن در خود بیماری.

“من فکر می کنم در یک جامعه سالم باید فقط یک صدا” او به تازگی گفته Caixin چینی مجله که گزارش شده است به شدت در این بیماری همه گیر.

و حداقل به تازگی دکتر لی صدا امیدوار در مورد غلبه بر بیماری و رفتن به کار.

“پس از من بازیابی, من هنوز هم می خواهید به بازگشت به خط مقدم,” او گفت: جنوب کلانشهر روزانه یک روزنامه چینی. “این بیماری همه گیر است که هنوز پخش كردن, و من نمی خواهم به یک فراری.”

گزارش شد کمک توسط لی یوان و کائو لی در هنگ کنگ و ویویان وانگ در نیویورک است. پژوهش کمک توسط السی چن در ووهان و کلر فو وانگ Yiwei و کهربا وانگ در پکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>