چین در ووهان که در آن coronavirus پدید آمده و شروع به بلند کردن آن مستند

1 / 4

چین در ووهان که در آن coronavirus پدید آمده و شروع به بلند کردن آن مستند

مردم با پوشیدن ماسک صورت منتظر قطار مترو در اولین روز این شهر مترو خدمات از سر گرفته پس از رمان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در ووهان

توسط برندا Goh

ووهان چین (رویترز) – چینی ها در شهر ووهان که در آن شیوع کروناویروس اولین ظهور شروع به بلند کردن اجسام از یک ماه دو مستند در روز شنبه با راه اندازی مجدد برخی از خدمات مترو و بازگشایی مرزهای اجازه می دهد برخی از صورت ظاهر از حالت عادی بازگشت و خانواده برای اتحاد دوباره.

پس از قطع از بقیه کشور برای دو ماه بازگشایی ووهان که در آن اپیدمی اول ورزشگاه در اواخر دسامبر نشانه یک نقطه عطف در چین مبارزه با ویروس هر چند سرایت کرده است پس از گسترش به بیش از 200 کشور جهان است.

در میان کسانی که در اولین قطار با سرعت بالا مجاز به شهرستان در صبح روز شنبه بود Guo Liangkai یک جوان 19 ساله دانشجو که یک ماه کار روی لئامت دادن در شانگهای کشیده تا سه ماه با توجه به سرکوب جنبش است.

“این باعث می شود من بسیار خوشحالم که می بینم خانواده من” Guo به رویترز گفت پس از استقبال توسط مادرش در ایستگاه اصلی.

“ما می خواستیم به آغوش اما در حال حاضر دوره ویژه پس ما نمی توانیم در آغوش گرفتن و یا هر گونه اقدامات مانند این است.”

مقامات در زمان سخت گیرانه اقدامات برای متوقف کردن مردم از ورود و یا خروج از این شهر صنعتی از 11 میلیون نفر در مرکز چین است. خانواده ها محبوس می شدند به خانه های خود. خدمات اتوبوس و تاکسی بسته شدند و تنها ضروری فروشگاه ها مجاز به باز باقی می ماند.

“من فکر می کنم از سرگیری کار نشان دهنده یک نوع از امید. این حداقل نشان می دهد که چین پیروز گفت:” ژانگ Yulun, 35, بازگشت به ووهان برای کار.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: 54 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سرزمین اصلی در روز جمعه, همه مربوط به اصطلاح وارداتی موارد است. سرزمین اصلی چین در حال حاضر 81,394 موارد با مرگ و میر افزایش سه به 3,295 این کمیسیون گفت.

ووهان حساب برای حدود 60 درصد از چین coronavirus موارد, اما آنها به شدت کاهش یافته و در هفته های اخیر نشانه آن است که این اقدامات در حال کار است. آخرین تایید محلی منتقل موردی از این ویروس در ووهان شد در روز دوشنبه.

با ایالات متحده و ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورهای در حال مبارزه با افزایش عفونت های چین است که با تمرکز بر خطر ناشی از وارداتی موارد – از آنها بازگشت به خانه.

موثر شنبه, چین به حالت تعلیق در ورود اتباع خارجی با مدرک معتبر چینی ویزا و اجازه اقامت.

ضد عفونی کننده و ماسک

اما حتی با این کاهش در موارد و شل شدن محدودیت ووهان مقامات مصرف شد چند احتمال است.

کارکنان برخی از در full-body, دنده محافظ, و داوطلبان سرو در اطراف ایستگاه راه آهن در صبح تنظیم ضد عفونی کننده دست و قرار دادن نشانه یادآوری مسافران آنها نیاز به یک تلفن همراه مبتنی بر سلامت کد را به حمل و نقل عمومی.

یک کارگر راه می رفت از طریق یک مترو قطار حامل یک لوحه خواندن: “پوشیدن ماسک برای کل سفر مردم باید جمع آوری و هنگامی که شما پیاده لطفا اسکن سلامت کد.”

“هر کس حق گرفتن اقدامات احتیاطی. بنابراین باید وجود داشته باشد یک مشکل” یوان Hai, 30, یک مسافر در یک بازگشایی خط مترو گفت: هنگامی که درباره خطرات. “اما شما باید مراقب باشید.”

وجود تعداد نامعلومی از حامل بدون علامت از coronavirus در چین مطرح شده است و نگرانی در میان مردم است که لغو این محدودیت ممکن است انتشار هزاران نفر از مردم که هنوز هم می تواند گسترش ویروس است که باعث COVID-19 بدون دانستن آنها بیمار هستند.

زندگی در ووهان باقی می ماند به دور از عادی. اکثریت قریب به اتفاق مغازه ها بسته در حالی که رنگ زرد روشن موانع باقی می ماند. ووهان نمی خواهد اجازه دهید مردم ترک شهر تا آوریل 8.

برخی از مردم در ایستگاه راه آهن از جمله یک زن که تنها به نام خانوادگی به عنوان ژانگ گفت آنها وجود دارد برای دیدن اگر وجود دارد هر فرصتی مردم می تواند پیش از آن.

نوه اش به دیدار او آمد برای هفته سال جدید قمری در تعطیلات ژانویه و جدا شده از پدر و مادر خود را در جنوب شهر شنژن تا کنون از. با مدارس وجود دارد احتمالا بازگشایی, او امیدوار است که او می تواند به زودی.

“او قرار بود به ترک در روز پنجم (تعطیلات) اما در حال حاضر شده است در اینجا برای چند ماه,” او گفت:.

(گزارش شده توسط برندا Goh; گزارش های اضافی توسط توماس Suen; ویرایش توسط ویلیام ملارد)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de