چینی قانونگذاران باید تایید امنیت ملی قانون به شدت مهار سیاسی و اعتراض و مخالفت در هنگ کنگ و اضافه کردن به پکن تنش با قدرت های غربی.

ملی کمیته دائمی — یک دست چین حزب کمونیست-اجرای مقننه — در مورد پیش نویس قانون دو بار در این ماه از جمله سه جلسه روز است که آغاز شده و در روز یکشنبه. اما حتی به عنوان هنگ کنگ رسانه های خبری گزارش دادند که روز پنجشنبه در قانون گذشته بود, ساکنان این شهرستان شد و هنوز هم در حال انتظار برای دیدن متن کامل آن.

در اینجا چیزی است که این حرکت به معنی هنگ کنگ است.

اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

چین رهبران حزب کمونیست به مدت طولانی نگران مخالفت با حکومت خود در هنگ کنگ که مستعمره بریتانیا بود تا 1997. قانون اساسی که پاس هنگ کنگ ویژه وضعیت حقوقی می گوید: semiautonomous خاک باید تصویب قانونی است که قانون شکنان “هر عمل خیانت, تجزیه طلبی فتنه براندازی.”

جزئیات کامل آن را منتشر نکرده اند اما امنیت قانون است انتظار می رود برای جلوگیری از سخنرانی تظاهرات و, اخبار رسانه های منتقد دولت چین تهدید قلمرو مستقل مطبوعات و دموکراتیک مخالف است.

بسیاری از هنگ کنگ از ساکنان با افتخار حفاظت از حقوق خود را تحت قلمرو را جداگانه سیستم قانونی و مخالف تلاش برای تصویب چنین قانون. قبلی فشار توسط هنگ کنگ رهبران به تصویب امنیت ملی قانون foundered در سال 2003 پس از نزدیک به 500000 نفر پیوست یک خیابان در اعتراض به آن است.

چین رهبر چین شده بی تاب برای اعمال کنترل بیش از هنگ کنگ. پس از خاک فوران در monthslong تظاهرات سال گذشته بیش از یک پیشنهاد استرداد یک حزب کمونیست جلسه در ماه اکتبر خواستار مراحل را برای “حفاظت از امنیت ملی” در هنگ کنگ است.

ملی کمیته دائمی معمولا ملاقات هر دو ماه یا بیشتر. این بار کمیته ملاقات فقط یک کمی بیش از یک هفته پس از آن برای اولین بار بحث قانون امنیت در آخرین جلسه. زمان آخرین جلسه پیشنهاد کرد که آقای یازدهم می خواستم این قانون تصویب شده قبل از 1 جولای 23 سالگرد هنگ کنگ بازگشت به حاکمیت.

اعتبار…Kevin Frayer/گتی ایماژ

کارشناسان حقوقی شده است نامشخص چگونه آقای یازدهم می تواند با معرفی یک امنیت ملی قانون به هنگ کنگ بدون رفتن را از طریق شهرستان در شورای قانونگذاری بدن انباشته با pro-پکن اعضای که با اینحال تردید به چنین ستیز گام.

اما آقای یازدهم ساخته شده یک حرکت جسورانه برای شکستن بن بست در ماه مه هنگامی که یک جلسه کامل از ملی تقریبا به اتفاق آرا قطعنامه توانمندسازی کنگره ایستاده کمیته به دولت قانون امنیت به قانون اساسی.

تصمیم دولت مرکزی برای اعمال قانون به طور موثر circumvents هنگ کنگ قوه مقننه. حتی هنگ کنگ سیاستمداران که به تایید قانون از جمله خاک بالا, رسمی, کری لام گفته اند که آنها نشان داده نشده است متن کامل پکن آن را به هنگ کنگ جرایم جدیدی مانند تحریک تجزیه طلبی و “تبانی با قدرت های خارجی.”

قانون نیز ایجاد یک جدید آژانس امنیت در این سرزمین به اجرای محدودیت های امنیتی و پکن را جداگانه امنیتی بازو در هنگ کنگ قدرت به منظور بررسی موارد خاص و جمع آوری اطلاعات با توجه به خلاصه ای صادر شده توسط چین قوه مقننه.

این قانون همچنین به قلمرو رئیس, رسمی, چه کسی باید پاسخ به پکن قدرت را به تصمیم می گیرید که قضات توانمند هستند برای شنیدن محاکمه برای دولت اتهامات امنیتی محدود کردن استقلال از این شهر قضائیه.

اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

کری لام در هنگ کنگ رهبر محلی به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که خود را “مشروع حقوق و آزادی” را تامین می کند. او و دیگر سیاستمداران که در حمایت از قانون نیز گفت که آن را به هدف قرار دادن تنها یک اقلیت کوچک از lawbreakers.

معترضان را محکوم کرد و پیشنهاد قانون و هنگ کنگ کانون است آن را به نام قانون اساسی.

هنگ کنگ نیروی پلیس را رد کرده است برنامه های کاربردی از سه گروه — لیگ سوسیال دموکرات های داخلی در جبهه حقوق بشر و دموکراسی مقامات منطقه — برای برگزاری راهپیمایی در مخالفت با این قانون در تاریخ 1 ژوئیه به لحاظ سیاسی حساس سالگرد هنگ کنگ تحویل به قاعده استناد به خطرات ناشی از کروناویروس و خطرات ناشی از خشونت است. اگر پلیس تصمیم گیری باقی مانده تجدید نظر آن خواهد بود اولین بار از سال 2003 که یک راهپیمایی در تاریخ 1 ژوئیه شده است ممنوع مدنی حقوق بشر مقدم گفت. برخی از معترضان ممکن است نادیده گرفتن نظم و مارس.

یک نظرسنجی که توسط هنگ کنگ افکار عمومی موسسه تحقیقات در اواسط ماه ژوئن در بر داشت که 49 درصد از پاسخ دهندگان “بسیار مخالفت با” قانون امنیت در حالی که یکی دیگر از 7 درصد “تا حدودی مخالف” آن را رویترز گزارش داد. اما این نظرسنجی همچنین نشان داد که در حمایت از اعتراضات خیابانی تا به حال نرم: پشتیبانی از اعتراضات کاهش یافت و به 51 درصد از 58 درصد در یک نظرسنجی در ماه مارس است.

اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

به چین نقل مکان کرد به جلو با برنامه ای برای اعمال قوانین امنیتی در هنگ کنگ خارجی دولت با انتقاد از این تصمیم. وزرای خارجه گروه 7 پیشرو صنعتی به نام دموکراسی در چین در این ماه به رها قانون گفت که این امر تضعیف استقلال این سرزمین است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز جمعه گفت که ایالات متحده تحمیل محدودیت های ویزا از مقامات چینی از جمله بازنشسته و آنهایی که “اعتقاد به مسئول و یا همدستی در تضعیف دلار هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال است.” او نه نام هیچ یک از مقامات و یا می گویند که چگونه بسیاری از ممکن است منع می شود.

نخست وزیر بوریس جانسون بریتانیا قول داده است که اجازه می دهد تا نزدیک به سه میلیون نفر از هنگ کنگ به زندگی و کار در کشور است. آقای جانسون این اتحاد چپ پرسش های بی پاسخ در مورد چگونه پذیرفته شدگان ممکن است قادر به دست آوردن تابعیت بریتانیا.

تایوان گفت: در این ماه که آن را گسترش تلاش ها برای ارائه پناه به معترضان و دیگران که مایل به ترک هنگ کنگ. دولت گفت: از آن می تواند در موارد خاص با ارائه کار و مطالعه ویزا و همچنین کمک به تامین مسکن و شغل است.

ایلین یو کمک گزارش از هنگ کنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *