چین امنیت ملی قانون برنده کسب و کار پشتیبانی

دلار هنگ کنگ — دنیای کسب و کار تا حد زیادی کاهش یافته است در خط پشت چین کمپین برای سفت گرفتن آن در هنگ کنگ از جمله حمایت خود را برای امنیت ملی قانون است که بسیاری از ساکنان از ترس صدمه دیده خواهد شد این مستعمره سابق بریتانیا وضعیت به عنوان یک بی بند و faire, freethinking شهرستان.

پکن پیچ خورده برخی از اسلحه را به نفع خود است که پشتیبانی از راهنمایی که می تواند با استفاده از آن بزرگ نفوذ به مجازات هر شرکت جهانی و یا محلی سرمایه دار خیلی مهم که از آن می گذرد. اما چین نیز موفق به کسب بیش از برخی از کسب و کار قلب و ذهن — و جدید جریان پول چینی به خاک کمک کرده و آن را آن را مورد.

پول بالغ بر میلیاردها دلار سهام جدید عرضه و معاملات ملک با رنگ آبی تراشه شرکت های چینی در چند هفته گذشته به تنهایی باید تقویت ادراک در دنیای کسب و کار است که هنگ کنگ باقی خواهد ماند عمیقا سودآور محل برای انجام کسب و کار برای سال آمده است. برخی از رهبران کسب و کار و بانکداران و حتی حمایت پکن استدلال که قانون جدید کمک خواهد کرد که دلار هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک مرکز کسب و کار با کمک پلیس سرکوب خشونت گاهی اوقات antigovernment تظاهرات.

در هنگ کنگ gleaming آسمان خراش ها و چوب-paneled اتاق کنفرانس بسیاری از بانکداران و سازندگان معامله مورد بحث نظرات خود را فقط به شرط ناشناس ماندن کمتر از ترس از عصبی پکن و بیشتر از نگرانی در مورد wading را در ژئوپلتیک گسترده تر در مرحله نهایی مسابقات بین ایالات متحده و چین است.

“کسب و کار جامعه است پریمیر” گفت: Fraser Howie یک نویسنده و بانکدار سابق می نویسد که در مورد چین سیستم مالی. “آنها compartmentalized که به نوعی” من انجام کسب و کار و نه سیاسی.'”

چینی قانونگذاران در پکن به تصویب قانون اولیه در روز سه شنبه هر چند با ظهر متن آن هنوز منتشر نکرده اند publicly. مقامات نشان داده اند که آن را اجازه می دهد آژانس امنیت قرار داده شده در هنگ کنگ برای قرار دادن هر گونه نشانه ای از مخالفت در این سرزمین است. هنگ کنگ بالا رسمی نیز با توجه به قدرت انتخاب قضات را به شنیدن امنیتی خاصی مرتبط با موارد بالا بردن سطح هشدار در مورد فرسایش هنگ کنگ یک بار آرزو قوه قضائیه مستقل.

در تلافی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و برخی از قانونگذاران آمریکایی را تهدید به لغو تجارت امتیازات ایالات متحده گسترش به هنگ کنگ. روز دوشنبه ساعت قبل از مقامات چینی مورد تایید قانون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار داده و محدودیت های جدید در آمریکا صادرات تجهیزات دفاعی و برخی از محصولات با فن آوری به هنگ کنگ.

هنگ کنگ از ساکنان که به طور گسترده مخالفت پکن سرکوب باید منتظر عصبی به صورت هفته به پیدا کردن آنچه که قانون می گوید. که در دوره جدید چینی معاملات باید اطمینان بسیاری در جهان کسب و کار است که دلار هنگ کنگ شما باقی می ماند یک محل عالی برای انجام یک معامله.

JD.com چینی خرده فروش تجارت الکترونیکی مطرح $3.9 میلیارد دلار در هفته گذشته با فروش سهام در هنگ کنگ بورس. فقط دو هفته قبل از NetEase چینی بازی آنلاین شرکت مطرح معادل 2.7 میلیارد دلار در آن خود را به هنگ کنگ ارائه شده است.

چینی مستاجرها نیز کمک کرده اند بازار ملک که در زمان ضربه پس از antigovernment تظاهرات شروع یک سال پیش. Alibaba, e-commerce غول پیکر و JD.com رقیب و ByteDance شرکت مادر از ویدئو برنامه Infinite اخیرا به اجاره برای گران فضای اداری جدید با توجه به صنعت خودی که خواست ناشناس باقی می ماند زیرا چنین معاملات به طور معمول ، این شرکت را در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کسانی که معاملات دنبال دیگران در ماه گذشته که به مبلغ تایید توسط چین, Inc. در هنگ کنگ آینده. در ماه نوامبر زمانی که تظاهرات به اوج دراماتیک پینگ یک دولت تحت کنترل چینی بیمه های غول پیکر پرداخت $5.4 میلیارد دلار برای unbuilt ملک بالای سرعت بالا در ایستگاه قطار در شهر وست کولون منطقه. که همان ماه Alibaba مطرح $11.2 میلیارد دلار در خود سهام هنگ کنگ ارائه شده است.

“این درست است که برخی از شرکت های چینی در حال ساخت حرکت می کند و در حال گسترش در هنگ کنگ و من فکر می کنم این روند ادامه خواهد داد گفت:” نلسون Wong, رئیس تحقیقات در جونز لانگ LaSalle تجاری املاک و مستغلات شرکت خدمات.

شواهد کمی وجود دارد که جریان پول نشان دهنده هدفمند پکن-led جذابیت حمله به امنیت ملی قانون خوش طعم تر. چینی شرکت های دولتی و دیگران از سرزمین اصلی بوده است را افزایش هنگ کنگ سرمایه گذاری برای سال گرفتی بین المللی پول و محلی غولهای یکسان است.

شرکت های چینی در حال فروش سهام در هنگ کنگ در بخشی به دلیل تنظیم کننده و قانونگذاران در ایالات متحده گرفته اند سخت تر از خط چینی در تلاش برای فروش سهام در وال استریت پس از موجی از رسوایی های حسابداری. با شرکت های چینی به دنبال جای دیگری برای جمع آوری پول از سرمایه گذاران بین المللی Jefferies سرمایه گذاری بانک پیش بینی کرده است حدود 600 میلیارد دلار می تواند جریان به هنگ کنگ در سال آینده.

“به عنوان یک نتیجه مستقیم اجرای چشم انداز در ایالات متحده بسیاری از شرکت های چینی در حال بازآموزی کسب و کار خود را به شیوه های افزایش پول در هنگ کنگ گفت:” شان وو یک شریک در قانون شرکت پل هیستینگز.

بیشتر به طور گسترده چین در سال های اخیر را تشویق وطنی شرکت های بزرگ قهرمانان به بازگشت به خانه. هنگ کنگ رگولاتور به تازگی صادر شده و قوانین جدید است که آن را آسان تر برای شرکت های چینی به لیست در شهر و کنترل بیشتر به شرکت های. سهامداران فعالان به انتقاد از این حرکت به عنوان تضعیف دلار هنگ کنگ قانونی و راهبری سیستم.

بزرگ سرمایه گذاران چینی را جایگزین محلی غولهای و تجارت خانه ها به عنوان صاحبان یاد آسمان خراش ها که نقطه هنگ کنگ افق. امروز حدود 5 درصد از این ساختمان ها متعلق به و اشغال شده توسط شرکت های چینی با توجه به برآورد توسط معدن.

اعتبار…Kin چونگ/آسوشیتد پرس

بانکداران سرمایه گذاری و معامله سازندگان می گویند این جریان مستمر جدید چینی پول و تلاش دیگر کمک کرده اند پکن را در مورد آن که هنگ کنگ را رقابتی باقی می ماند.

این ماه مقامات در هنگ کنگ ساخته شده تعهد شده توسط تنظیم کننده های چینی برای حمایت از دلار هنگ کنگ نرخ ارز اگر پول به طور ناگهانی فرار از قلمرو ساخت صریح یک تضمین مالی جهان تا به حال تنها فرض درست باشد.

زمانی که مقامات چینی مشخص شده طرح خود را در ماه گذشته به نیروی هنگ کنگ به اتخاذ یک قانون تامین وحشت سوار سهام خود را در بازار به خود شدیدترین سقوط در پنج سال. پس از آن به دست آورد از دست زمین با کمک برخی از سرمایه گذاران چینی. یک تجزیه و تحلیل توسط خبرگزاری بلومبرگ حاکی از سرزمین اصلی جریان سرمایه گذاری به بازار رسید در این سال و به سرعت پس از برنامه ای برای اعمال امنیت ملی قانون اعلام شد.

آمریکا تلافی همچنان یک علامت سوال است. هنگ کنگ وضع مالی توپی بستگی به دسترسی به سیستم مالی جهانی. هر حرکت توسط واشنگتن به حد هنگ کنگ دسترسی به دلار آمریکا می تواند غیر قابل جبرانی آسیب خاک.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدارهای متمرکز بوده و به جای آن در تجارت است. از بین بردن هنگ کنگ وضعیت ویژه ای خواهد موضوع کالاهای در حال حرکت از طریق خاک این پورت به بالا همان تعرفه ها و سایر موانع ایالات متحده تحمیل می کند و در سرزمین اصلی چین است. اما در هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک تجارت hub کاهش یافته است و بانکداران می گویند آمریکا تلافی خواهد تاثیر کمی در کار خود را.

کسب و کار برای حمایت از قانون جدید است و نه کامل-throated. خیلی از آن است که هنوز انگیزه ترس از پکن است.

Pro-پکن سیاستمداران در هنگ کنگ و دولت چین کنترل رسانه ها هشدار داده اند HSBC لندن بانک با سابقه در هنگ کنگ است که قدمت آن به جنگ تریاک که چینی مشتریان بانکی می تواند در جاهای دیگر اگر آن را نمی کند و تن دادن به پکن خواسته های خود است. آن هشدار داده Cathay Pacific هنگ کنگ بزرگترین شرکت هواپیمایی و جهانی حسابداری شرکت هایی که آنها نیاز به نگه داشتن کارکنان خود را از پیوستن به جنبش دموکراسی خواهی.

برخی در دنیای کسب و کار هنوز هم نگران است که این قانون در نهایت قرار دادن آنها در خطر است و باید با سرعت بالا برنامه های خود را به حرکت منطقه ای مرکزی در سال آینده است. در یک نظرسنجی توسط اتاق بازرگانی آمریکا حدود 40 درصد از کسب و کار مردم گفتند که در نظر بگیرید در حال حرکت در چین امنیت ملی قانون است.

برخی از آنها در حال حاضر در روند ترک. مارک های لوکس منقبض شده حضور خود را پوسته پوسته شدن پشت هر دو فضای خرده فروشی و فضای اداری. میزان فرصت های شغلی برای تجاری فضای اداری است که 7.4 درصد بالاترین سطح خود در هنگ کنگ پس از اعماق بحران مالی جهانی در سپتامبر سال 2009 با توجه به جونز لانگ LaSalle املاک و مستغلات ،

برای ارام کردن ترس و بنیادی امکان خروج محلی مقامات مالی تمدید فشار این ماه برای خواستگاری سرمایه گذاران خارجی است. هنگ کنگ قدرت پولی قلمرو بانک مرکزی به روز شده به اصطلاح کتاب زمین که آن را می دهد به مالی جهانی صنعت بازیکنان هستند که با توجه به حرکت به شهرستان. 17-صفحه جزوه بر هنگ کنگ “قانون مشترک سیستم آشنا به سرمایه گذاران بین المللی.”

در میان ویژگی های بالا مقامات ترویج در جزوه هنگ کنگ دسترسی به سرزمین اصلی را عمیق, استخر, از پول است.

هنگ کنگ آن را می گوید که سرمایه گذاران آینده نگر در شهرستان است که “تا کنون غالب دروازه ورود به چین فرصت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de