چین رهبر تورهای مرکز Coronavirus اپیدمی سیگنالینگ اعتماد به نفس

چین قدرتمند رهبر چین تور شهرستان در این مرکز در حال حاضر اپیدمی جهانی در روز سه شنبه برای اولین بار پس از شیوع کروناویروس شروع امیدوار به نشان می دهد که دولت وی حاوی یک بحران است که مخدوش تصویر خود را در خانه و خارج از کشور.

با پوشیدن یک ماسک آبی آقای یازدهم متوقف کوتاه از اعلام پیروزی اما سفر خود به ووهان شد به وضوح در نظر گرفته شده برای ارسال یک سیگنال قوی است که دولت معتقد است بدترین ملی اضطراری می تواند به زودی در چین — فقط به عنوان دیگر کشور ها زده بودن خود را شیوع است. به عنوان اگر به اکو پیام برخی از شهرستانها حتی در اطراف استان هوبئی اعلام کرد قصد دارد برای نرم کردن برخی از طاقت فرسا ترین محدودیت های اعمال شده بر روی میلیون ها نفر از مردم است.

آقای یازدهم و دیگر مقامات حزب کمونیست مواجه اند تورنت نقد در خانه و خارج از کشور به صورت اولیه تاخیر و obfuscation که عجله ویروس را گسترش. در حال حاضر که نرخ عفونت کاهش آنها پاسخ داده اند با به تصویر کشیدن چین به عنوان پیشگامی در تلاش جهانی برای جلوگیری از coronavirus.

چین ضد حمله در چه آقای یازدهم است به نام “مردم جنگ” شامل سخت محدودیت در سفر و آزادی شخصی است که به طور گسترده ای مورد سوال در ابتدا اما است که کشورهای دیگر مانند ایتالیا در حال حاضر با اکراه انتخاب به عنوان به خوبی.

آقای یازدهم پرواز به ووهان در صبح و مسابقه از طریق سایت های مختلف در این عمیقا صدمه شهرستان از 11 میلیون نفر که باقی مانده اند تا حد زیادی تحت مستند برای نزدیک به هفت هفته. شهر و اطراف آن در استان هوبئی باید به حساب همه اما 112 از 3,136 مرگ و میر در سرزمین اصلی چین است.

“و ووهان هوبئی شده اند بسیار بیشتر میدان نبرد تعیین کننده در این مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر” آقای یازدهم گفت: با توجه به یک حساب کاربری از سخنان خود از انتخاب رسمی news agency. “از طریق دشوار تلاش شده است که امیدوار کننده به نوبه خود در مهار بیماری همه گیر در هوبئی و ووهان و ما زمانی مهم نتایج موقت. اما وظایف مهار باقی می ماند دشوار و سنگین است.”

آقای یازدهم متوقف شد و در یک مرکز که در آن او در دیدار با حزب داوطلبان در پیاده رو و یک بیمارستان ویژه ساخته شده در چند روز در ماه فوریه برای درمان هزاران بیماری همه گیر قربانیان یک دستاورد دولت بارها و بارها تبلیغ به عنوان شواهدی از توانایی خود را به مارشال منابع در یک بحران. به عنوان او گذشت یک مجتمع آپارتمانی آقای یازدهم و مقامات دیگر نگاه کردن به موج در ساکنان بودند که هنوز هم مورد نیاز برای بیشتر قسمت ها باقی می ماند و در خانه های خود.

“او به” رنگ Jian یک نویسنده در مورد سیاست در پکن گفت: از این دیدار اشاره کرد که آقای یازدهم است گفت که او شخصا هدایت دولت را پاسخ. “اگر او نمی, چه با او تماس شخصی فرماندهی و رهبری شخصی است که از هیچ عملی اهمیت است.”

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

آقای شی جین پینگ تور تحت سلطه رسانه های دولتی اما آن را بیش از یک کمپین تبلیغاتی برای کاهش اندوه و غم این بیماری همه گیر در حال حاضر ایجاد می شود و برای تعمیر آسیب به اقتصاد است که می تواند ماه به عقب بر گردیم به حالت عادی.

صدها میلیون چینی هنوز هم زندگی می کنند تحت quarantinelike محدودیت سفر محدود بین شهرستانها. بزرگ کارخانه ها به سختی بالا و در حال اجرا اگر در همه و میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک در صورت عدم قطعیت اگر نه خراب کردن.

در روزهای اخیر آمار رسمی ارائه شده امیدواریم که برخی از مجازی محاصره می تواند کاهش.

ملی کمیسیون بهداشت چین روز سه شنبه گزارش داد تنها 19 جدید کروناویروس عفونت های قبلی در 24 ساعت و 17 مرگ و میر. اما دو تا از عفونت های جدید رخ داده در ووهان; دو نفر دیگر درگیر افرادی که قرارداد این ویروس در خارج از کشور.

که بدان معنی است که برای سومین روز در یک ردیف ویروس به گسترش در خارج از شیوع این منبع با توجه به رسمی حسابداری.

حتی در ووهان دولت اعلام کرده است برخی از محله عاری از عفونت های جدید. این شهر همچنین بسته 12 از 14 اسکان موقت آن را باز کرده بود در نمایشگاه مراکز و استادیوم ورزشی برای منزوی کردن هزاران نفر از کسانی که تا به حال آلوده شده است.

کاغذ دولتی, اخبار سایت, عکس های منتشر شده از کاورنو عرصه پر از تخت در حال حاضر خالی از بیماران. دو مراکز برگزاری بيماران مبتلا به موارد خفیف — می تواند همچنین به زودی.

فرودگاه کیانجیانگ یک شهرستان در هوبئی است که حدود 90 مایل یا 150 کیلومتری غرب ووهان اعلام کرد که روز سه شنبه آن آغاز خواهد شد لغو محدودیت در ساکنان آن “در آینده بسیار نزدیک.” ساکنان دو شهر دیگر در استان هوانگگنگ و کیوان ارسال شده عکس ها و ویدئوها در رسانه های اجتماعی نشان باز آرایشگاه, فصل بهار شکوفه ها و کارگران در نظر گرفتن موانع نشان می دهد که زندگی ممکن است به حالت عادی بازگشت.

برخی از گله و شکایت هر چند که آنها تا به حال مواجه می شوند مشکلات خود را ترک آپارتمان مجتمع با وجود اطمینان به آنها می تواند. دیگران هنوز هم تحت مستند با عصبانیت تعجب زمانی که آنها بیش از حد خواهد ديد.

“آن بوده است تا چند روز با عفونت های جدید در اینجا, ما سالم مردم سزاوار نیست به زندگی بیش از حد ؟” نوشت: یکی از ساکنان کوچکتر شهرستان در نزدیکی فرودگاه ییچانگ. “کسانی که نمی میرند از آلوده شدن توسط ویروس ها می میرند از اینکه به دام افتاده است.”

با وجود آن تهاجمی تلاش برای سانسور نمایش عمومی از نارضایتی دولت قادر نبوده است برای سرکوب از خشم نهفته است که این بیماری باعث شده تا در خانه.

تنها چند روز قبل از آقای Xi بازدید از ارشد ترین مقام دولتی بر روی زمین در ووهان شد heckled او به عنوان رهبری یک هیئت در یک تور از یک مجتمع مسکونی. “جعلی! همه چیز جعلی است!” ساکن فریاد زد: در این هیئت رهبری خورشید Chunlan, معاون نخست وزیر که رهبری دولت ملی پاسخ در ووهان.

تا به امروز چین را برتر لی کچیانگ شده بود بالاترین-رتبه بندی رهبر به بازدید ووهان اما بود که نزدیک به هفت ماه پیش تنها چند روز پس از این مستند بود به محل قرار داده شده در Jan. 23. در زمان مرگ و میر تا به حال فقط پیشی 100.

آقای یازدهم شده است و نسبتا از راه دور شکل در طول بحران واگذاری روزانه جلسات ملی وظیفه نیروی برتر. آقای یازدهم به نظر می رسد بیشتر انتخابی و تنها در شدیدا کنترل تنظیمات. او در دیدار با رهبران خارجی, ریاست بیش از یک سری از جلسات دفتر سیاسی کمیته دائمی و تنها دو بار جرأت را به پکن تور بیمارستان ها و ادارات دولتی.

در ووهان مقامات فرستاده افسران پلیس را به حداقل برخی از ساختمان های آپارتمانی به نگه داشتن ساکنان خود را از ویندوز را — احتمالا برای جلوگیری از هر گونه تکرار متلک که زودتر هیئت مواجه می شوند.

که متوقف نمی شود آن را به صورت آنلاین که در آن یک کاربر در Weibo تمسخر آقای یازدهم پس از یک عکس به نظر می رسد در رسانه های دولتی نشان دادن او برگزاری یک کنفرانس ویدئویی با بیمار و پزشکی کارگران است. “آینده تمام راه را برای چت تصویری” کاربر نوشته است. “این شبکه در پکن کار نمی کند ؟

در دیگر نقاط شهر هر چند ساکنان شده اند که تا حد زیادی محدود به خانه های خود gleefully ارسال شده نادر یک نگاه اجمالی از آقای یازدهم در فیلم های گرفته شده از طریق خود ویندوز. در یکی آقای یازدهم پدید آمده از یک اتوبوس کوچک و دست تکان داد در ساکنان که فریاد زد: “ووهان جیا شما” یک عبارت است که ترجمه را به عنوان “اضافه کردن روغن” است اما به معنای به عنوان یک تشویق مانند “برویم.”

یکی از ساکنان ژائو کیان استقبال این دیدار گفت: این یک نشانه است که رهبری مرکزی پرداخت شد توجه به وضعیت اما او هنوز هم سرزنش مقامات محلی برای mismanaging دولت پاسخ.

“در آغاز آنها پنهان که گزارش اولیه آن به پایان رسید تا مؤثر بر زندگی بسیاری از مردم است,” او گفت:. خانم ژائو به هنگام تولد در اوایل ژانویه به یک دختر با یک مادرزادی قلب بیماری است. به دلیل تمرکز بر روی coronavirus دختر او قادر به دریافت درمان برای هفته ها. خانواده او است و وضعیتی وخیم مالی و اثرات تمدید مستند.

“من شده اند قادر به رفتن به محل کار, بنابراین من بدست نمی پرداخت می شود,” او گفت:. “برای یک خانواده عادی آن مقدار زیادی از فشار مالی.”

گزارش و پژوهش می باشد که توسط کلر فو ململ مه زو تفاهمنامه امی شین و لی یوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im