بزرگ چین, دیوار آتش فرود در هنگ کنگ کاربران اینترنتدر نیمه شب روز سه شنبه ، فایروال بزرگ چین گسترده دستگاه است که محدودیت های کشور, اینترنت, به نظر می رسد به فرود در هنگ کنگ.

رونمایی گسترش قدرت پلیس به عنوان بخشی از ستیز جدید امنیت ملی قانون هنگ کنگ دولت فعال پلیس برای سانسور آنلاین سخنرانی و نیروی ارائه دهندگان خدمات اینترنت به دست کاربر اطلاعات و خاموش کردن سیستم عامل است.

بسیاری از ساکنان در حال حاضر اضطراب از آنجا که قانون در اثر هفته گذشته با عجله برای پاک کردن رد پای دیجیتال خود را از هر گونه نشانه ای از مخالفت و یا حمایت در سال گذشته از تظاهرات. چارلز Mok یک طرفدار دموکراسی نماینده مجلس که نشان دهنده تکنولوژی بخش است: “ما در حال حاضر در پشت عملا فایروال.”

هنگ کنگ رو به کاهش چشمگیر یکی از مهمترین مزایای استفاده – اینترنت آزاد و باز – تعریف صفت است که آن مجموعه جدا از سرزمین اصلی چین که در Facebook, Twitter, Google و عمده ترین اخبار خارجی سایت های مسدود شده است.

چشم انداز پکن-سبک اینترنت کنترل – که در آن ساکنان هستند و نه فقط محدود اما نظارت و مجازات برای آنها چه پست آنلاین در حالی که شرکت ها مجبور به سانسور سیستم عامل خود را – است که نگرانی برای شهروندان و فعالان کسب و کار در هنگ کنگ است.

این قانون به مقامات قدرت به تقاضای افراد و ارائه دهندگان خدمات محتوا را حذف و یا دسترسی به محتوای تلقی تهدید برای امنیت ملی است. Noncompliance می تواند منجر به جریمه و حبس برای کارکنان شرکت و یا افراد است. پلیس تحقیق در مورد امنیت ملی موارد می تواند نظارت ارتباطات و مصادره دستگاه های الکترونیکی.

“این قانون به نظر می رسد ایجاد این فایروال بزرگ محلی در هنگ کنگ است. آزادی های شخصی در اینترنت حذف خواهد شد” گفت: Charles کم رئیس هنگ کنگ فصل از اینترنت در جامعه است. “اگر شما چیزی را اشتباه می گویند آنها می توانند درخواست خود سرویس دهنده به شما IP آدرس یا شماره تلفن همراه به طوری که آنها می تواند به شما گرفتن.”

پس از اقدامات جدید اعلام شد اواخر روز دوشنبه Facebook, Microsoft, WhatsApp, گوگل, توییتر, تلگرام و دیگران گفتند که اطلاعات را پردازش درخواست از دولت تا زمانی که آنها تا به حال بررسی قانون است. Infinite متعلق به شرکت چینی ByteDance گفت: آن ترک هنگ کنگ در دسترس نباشد.

“ما استفاده می شود به, اینترنت و مخابرات hub در منطقه است. شرکت نقل مکان کرد و خدمات از سرزمین اصلی به هنگ کنگ و در حال حاضر هنگ کنگ به چین, به طوری که آنها را ترک خواهد کرد” گفت: Mok.

معترضان که باید با اتکا بر ابزار دیجیتال در سال گذشته به بسیج تظاهرات در حال حاضر پیدا کردن آن همان سیستم عامل استفاده می شود می تواند در برابر آنها. گروه های سیاسی در حال حاضر منحل شده و قبلا صریح فعالان را بی سر و صدا در سمت چپ رسانه های اجتماعی در حالی که دیگران را حذف, پیر نظر.

“ما تا به حال آزادی قبل از و در حال حاضر آن است که دور گرفته شده است. آن است که بسیار دردناک برای من به تجربه است که گفت:” یخچال Kwong دیجیتال فعال حقوق. “وجود خواهد داشت از دست دادن اطلاعات در دسترس عموم است چرا که مردم می ترسند به صحبت کردن. آنها کنترل گفتمان مردم چگونه می تواند فکر می کنم در مورد همه چیز و آنچه را که آنها می توانید در مورد فکر می کنم. این بسیار خطرناک است.”

کارشناسان می گویند این دقیقا به این خاطر Hongkongers استفاده از ابزار دیجیتال بنابراین به طور موثر در برابر پکن-حمایت دولت است که مقامات در حال حاضر هدف قرار دادن فضایی آنلاین. این جنبش که فوران در سال گذشته موفق به بسیج خود را بدون رهبران از طریق سیستم عامل مانند LIHKG فروم و برنامه پیام رسانی تلگرام – با یک سطح از سازمان است که پکن تلاش کرده است به نقطه را به عنوان مدرکی برای ادعای تظاهرات هماهنگ توسط نیروهای خارجی.

“آن می آید و چگونه به طور موثر هنگ کنگ با استفاده از اینترنت. برای سرکوب اعتراضات شما رو به دور است که ابزار” گفت: Elise توماس یک محقق در استرالیا سیاست راهبردی موسسه با تمرکز بر آزادی اینترنت است.

کارشناسان اشاره می کنند که بزرگ چین, دیوار آتش – که اجازه می دهد تا دولت به بازرسی داده ها و همچنین جلوگیری از آدرس های IP و نام دامنه – نمی تواند بلافاصله تکرار در هنگ کنگ صفحه اصلی به چندین خصوصی ارائه دهندگان خدمات اینترنت و اینترنت مبادلات.

“آن را حداقل برای چند سال به ساخت دیوار” گفت: کم و اضافه کرد که آنچه بیشتر محتمل است که بخشی از خاموشی قطع دسترسی به برخی از سایت های مانند LIHKG یا تلگرام.

دیگران نگران این اقدامات می تواند حتی بیشتر از در سرزمین اصلی چین است. قانون را پوشش می دهد نه تنها اقامت دائم و خارجی در هنگ کنگ اما هر کسی دیده می شود به عنوان نقض قانون بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در جهان هستند.

امنیت قانون نیز ممکن است اضافه کردن به Balkanisation از اینترنت با کشورها خود را در حصار کردن نسخه های عمده بین المللی فن آوری شرکت ها را تحت فشار به کمک به آن است.

“اگر ما صحبت کرده ام در مورد ‘splinternet” و این ایده از این ترک حملات از طریق یخ امنیت ملی قانون است که واقعا یک انتخاب یخ گفت:” توماس. “این محور ناخن در آن است که رانندگی آن ترک بسیار عمیق تر و سریع تر از قبل.”

یک هدف محدودیت در هنگ کنگ به سادگی می تواند دسترسی به برخی از سیستم عامل ها و فن آوری به اندازه کافی دشوار است که به طور منظم شهروندان را خسته نکنید – یک استراتژی تحلیلگران می گویند مقامات همچنین استفاده در سرزمین اصلی.

اما Hongkongers عادت کرده اند به دهه محدودیت دسترسی به اطلاعات ممکن است به راحتی منصرف. پس از پکن اعلام کرد طرح خود را در اواخر ماه مه به اجرا درآوردن قانون تامین, جستجو و خرید از شبکه های خصوصی مجازی (Vpn ها) و پروکسی برای مخفی کردن آدرس IP را به شدت افزایش یافت.

بسیاری از آنها مهاجرت از تلگرام برای رمزگذاری پیام های برنامه سیگنال و برخی از ساکنان را تبدیل به سیم کارت از ارائه دهندگان خدمات در کشورهای دیگر. Kwong می گوید آن است که نه فقط جوان معترض که اقدام – پدر و مادر او به تازگی نقل مکان کرد و خانواده خود چت گروهی به سیگنال.

“مردم در واقع نوع پاچه و تلاش برای نصب Vpn و هیچ ایده آنچه در آن می تواند و نمی تواند کمک کند گفت:” پایین اشاره کرد که داوطلب شده اند برگزاری کارگاه های آموزشی برای آموزش ساکنان چگونه به استفاده از چنین ابزار و چگونه به بهتر از خود محافظت کنند.

“من ایمان در هنگ کنگ مردم است. آنها را نکنید که در مورد آزادی ما یک بار بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de