چین پزشکان مبارزه با کروناویروس التماس برای ماسک

ووهان چین در بیمارستان که در آن یو Yajie آثار و پرستاران و پزشکان و متخصصین پزشکی دیگر مبارزه با کروناویروس جدید نیز مبارزه با وخیم کمبود. آنها با استفاده از نوار برای پچ کردن ضرب و شتم محافظ ماسک بارها و بارها مورد استفاده مجدد قرار عینک به معنای برای یک بار استفاده کنید و پیچیده کفش های خود را در کیسه های پلاستیکی برای عدم تخصصی پوشانده اند.

خانم یو در حال حاضر دروغ گفتن در تب و ترس است که او آلوده شده با این ویروس. او و دیگر کارکنان این بیمارستان گفت: کمبود موثر محافظ می پوشند تا به حال سمت چپ پزشکی کارگران مانند او آسیب پذیر در ووهان مرکزی شهرستان چینی در قلب این بیماری همه گیر است که فرا گرفته این منطقه است.

“خطرات وجود دارد — وجود دارد به سادگی کافی نیست منابع” خانم یو مدیر در ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در یک مختصر مصاحبه تلفنی و اضافه کرد که او بیش از حد ضعیف به صحبت می کنند در طول.

چینی پزشکی کارگران در خط مقدم مبارزه با کروناویروس بیماری اغلب تبدیل شدن به قربانیان خود را در بخشی به دلیل از دولت اشتباه و لجستیکی از موانع.

پس از ویروس پدید آمده در ووهان در اواخر سال گذشته شهرستان رهبران کاهش خطرات آن به طوری که پزشکان نمی اقدامات احتیاطی. هنگامی که شیوع بیماری دیگر نمی تواند نادیده گرفته می شود مقامات تحمیل یک مستند در ووهان که گسترش در سراسر اطراف هوبئی استان و سپس swathes از چین است. گسترده سفر cordons ممکن است کاهش اپیدمی اما آنها نیز کاهش تحویل به هوبئی ترک های پزشکی کارگران از محافظ می پوشند.

روز جمعه دولت چین برای اولین بار فاش تلفات شیوع مصرف شد در بیمارستان کارکنان. یک مقام رسمی گفت: 1,716 پزشکی کارگران به قرارداد این ویروس از جمله 1,502 در ووهان و شش نفر از آنها فوت کرده است. او را به نام مرده.

قدرت — و یا آسیب پذیری — از چین کارگران پزشکی می تواند به شکل چگونه به خوبی حزب کمونیست شرايط آن بدترین بحران سیاسی در سال است. Li Wenliang, دکتر, درگذشت, از coronavirus هفته گذشته پس از او شده بود با پلیس برای هشدار از وقوع. مرگ او مشتعل موجی از خشم در چین که در آن او بود lionized پزشکی به عنوان شهید به مقامات قرار داده است که کنترل سیاسی جلوتر از سلامت.

“البته من عصبی هستم در مورد آلوده شدن” گفت: Cai Yi رئیس بخش مدیریت درد در ووهان مرکزی بیمارستان مشابه بیمارستان که در آن دکتر لی کار کرده بود. “اما اگر ما اجازه دهید خودمان را عصبی می شود و سپس آنچه را که اتفاق می افتد به مردم؟”

رئیس جمهور چین و رهبر حزب کمونیست پینگ دارای ستایش کارگران بیمارستان در هوبئی به عنوان قهرمانان و بسیج قدرت این کشور در “جنگ مردم را” در برابر coronavirus. اما کارگران بیمارستان در ووهان گفت: آنها اغلب احساس نا امید و به تنهایی در مبارزه خود را.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

برخی از درهم برای خرید محافظ دنده خود را با پول و التماس از دوستان و یا با تکیه بر کمک های مالی از دیگر قطعات از چین و خارج از کشور. دیگران اجتناب از خوردن و نوشیدن برای امتداد طولانی به دلیل رفتن به توالت به معنای از بین بردن و دور لباسهای ایمنی است که آنها قادر نخواهد بود به جای. کارکنان جوان اختصاص داده شده به این مطلب مهم, موارد, با این انتظار که اگر آنها بیمار آنها خواهد بود به احتمال زیاد به بهبود می یابند.

حتی به عنوان مقامات چینی فاش چگونه بسیاری از کارگران پزشکی شده اند بیمار و کشته شدن توسط ویروس, کلید سوالات بدون جواب باقی می ماند به گفته کارشناسان از جمله چگونه کارگران آلوده شد و این که آیا نرخ انتقال شد کاهش. چنین حذفیات می تواند آن را مشکل تر برای کشورهای دیگر به ارزیابی و کاهش خطرات خود را.

“به وضوح این امر شده اند مفید برای سایر نقاط چین است که شروع به مبارزه با این بیماری و همچنین برای بقیه جهان به این نوع از اطلاعات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” گفت: ملک Peiris یک virologist در دانشگاه هنگ کنگ است.

دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفته است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدت زمان و شرایط اطراف عفونت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“این یک قطعه مهم از اطلاعات به دلیل سلامت کارگران چسب است که دارای سیستم بهداشت و شیوع پاسخ همراه” دکتر Tedros گفت.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 64,400 مردم در چین و 24 کشور دیگر.

پزشکان و دیگر کارگران بیمارستان نیز تحت فشار به صحبت کردن. اما بسیاری از ناامیدی.

“برای اولین بار احساس کردم درمانده مقابله با سیستم” چانگ لو, یک دکتر در Hankou بیمارستان در ووهان گفت: در یک پیام آنلاین, التماس برای بیشتر ماسک های پزشکی. تقاضای خود را حذف شد توسط بازرسان. “این تنها امروز که من درک چقدر سخت است برای ما خط مقدم پزشکی کارگران است.”

دولت چین اذعان کرد مشکلات در تجهیزات پزشکی برای هوبئی و بارها و بارها وعده داده شده برای سرعت بخشیدن به تحویل.

گونه های در لوازم پزشکی ممکن است اجتناب ناپذیر به عنوان ویروس گسترش با خشم که به نظر می رسید به گرفتن دولت خاموش نگهبان. اما محدودیت های گسترده در سراسر چین برای مهار این ویروس نیز کاهش تولید و تحویل بسیار مورد نیاز تجهیزات پزشکی گفت: پزشکان و مدیران کارخانه و کمک های اولیه کارگران است.

فراگیر جاده کنترل و محدودیت های مسافرتی برگزار کرده اند تا حمل و نقل. کارخانه مواجه شده اند مشکل ramping تا تولید به دلیل کارگران و مواد اولیه مسدود شده توسط مستندات. دولت های محلی باید احتکار لوازم. چین را تحت کنترل دولت صلیب سرخ تحت سلطه توزیع کمک های مالی ایجاد تنگنا که خشم کارکنان بیمارستان.

با تجهیزات پزشکی کمیاب بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در ووهان همچنین گفت: آنها تا به حال به قبول عام و لباس و دستکش و ماسک. خارج از ووهان چهارم, بیمارستان, پزشکی, کارگران منتظر در نزدیکی یک کامیون به عنوان یک مرد تحویل در تمام بدن پزشکی کت و شلوار دست پایین جعبه از ماسک و لباس. یک بیمارستان کارگر توضیح داد که لباسهای نمی شد از یک درجه به اندازه کافی به مقاومت در برابر سرایت ویروسی.

“اما این است که همه ما می توانیم” او گفت:. او کاهش یافته است به نام او. “ما فقط باید به قبول آنچه آنها برای ما بفرستید.”

تبدیل به یک زندگی تقلا بسیاری از گفت: درمان بیماران برای بسیاری از روز برای شکار دنده محافظ برای بقیه. این کمبود را مجبور کارکنان مانند دکتر چانگ از این شهر بیمارستان به درخواست برای کمک های مالی از N95 ماسک — یک نوع از ماسک مناسب برای حفاظت در برابر ویروس ها و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی در چینی سایت های رسانه های اجتماعی.

دکتر پنگ Zhiyong 53 ساله رئیس گروه مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه ووهان را Zhongnan بیمارستان در مصاحبه ای گفت: در این هفته که تیم خود را در حال اجرا بود خطرناکی پایین در تمام بدن پزشکی مناسب و ماسک. ما تنها می توانید یک استراحت در طول روز,” او گفت:. “فقط یکی به نوشیدن آب و خوردن. چرا که اگر شما را ترک, شما لازم نیست که هر گونه لباس جدید برای بازگشت به.”

اولین بار مقامات علنا اذعان کرد مشکل پزشکی کارگران ابتلا به این ویروس در Jan. 20 زمانی که یک کارشناس رسمی نشان داد که 14 تا به حال آلوده شده است توسط یک بیمار است. تا زمانی که دولت منتشر شد جزئیات بیشتر در جمعه, جزئیات, شد scattershot نوظهور در مطالعات و گزارش های خبری.

دکتر پنگ و دیگر محققان نوشت که 40 متخصصان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان بوده است آلوده به این ویروس در ماه ژانویه یک سوم از موارد گنجانده شده در یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

یک زن 61 ساله, دکتر, درگذشت, نه روز پس از ابتلا به ویروس از یک بیمار با توجه به گزارش روزنامه چین بشردوستانه بار.

دیگر, دکتر, در حال شروع به نشان دادن علائم کروناویروس در اوایل ماه گذشته قبل از متخصصان پزشکی می دانستند به اقدامات احتیاطی اضافی با توجه به دولتی سلامت نیوز روزنامه. او این دوشنبه گذشته.

در طول سندرم حاد تنفسی یا سارس شیوع 2002-2003 عفونت های پزشکی کارگران شد یک منبع از خشم پس از دولت سرکوب اطلاعات در مورد ویروس برای ماه می باشد. این کارگران ساخته شده تا 15 درصد از تایید موارد با توجه به یک متخصص زو Dezhong به نقل از شین هوا چین-اخبار رسمی آژانس است. حدود 1 درصد از کارگران پزشکی مبتلا به سارس درگذشت.

درخواست از بیمارستان در سراسر هوبئی الهام گرفته اند غلیان احساسات از کمک های مالی از کسب و کار چینی و کارگران و سازمان های خیریه. اما افزایش تقاضا برای تجهیزات پزشکی شده است برای تامین کنندگان برای پاسخگویی به خصوص تحت مستند.

مقامات در شهر خینتو در هوبئی در ابتدا گفت: برخی از شرکت های ساخت محافظ پزشکی لباس و ماسک است که کارخانه های خود را نمی تواند بازگشایی تا فوریه. 14. اعتراض کرد و از مقامات relented روز دوشنبه گفت که 73 از شرکت می تواند به از سرگیری عملیات.

جاده ها به هوبئی نیز پر از موانع است. در نظریه دولت ایجاد کرده است “کانال سبز” به سرعت از طریق کامیون های حامل, ماسک, لباس و تجهیزات. در عمل مقامات محلی و پلیس می تواند نگه دارید تا سفر.

یک راننده کامیون بازگو متوقف شده 14 بار برای دمای بدن چک زمانی که او مجموعه ای از ووهان را انتخاب کنید تا لوازم پزشکی, پکن, اخبار دولت اجرا چینی روزنامه گزارش شده است.

Guo فی 27-year-old کارآفرین است که کمک به خرید و تحویل تجهیزات به بیمارستان در خیگن شهر در هوبئی گفت: تیم برگزار شد و پلیس برای حدود هشت ساعت در یک کشور همسایه استان جیانگشی زمانی که آنها رفت و در آنجا به انتخاب کنید تا به یک دستور بهداشتی دستکش. پلیس به نظر می رسید به اقدام برای مقامات محلی که می خواستم برای حفظ منابع برای منطقه خود را به او گفت.

“من می توانم قبول دولت کنترل,” او گفت: “اما نه محلی حمایت از تولیدات داخلی.”

پزشکان همچنین با انتقاد از بوروکراسی برای گرفتگی توزیع. بسیاری از کمک های مالی از لوازم پزشکی باید اختصاص یافته از طریق صلیب سرخ و سازمان — understaffed و ضعف — تلاش کرده است.

در یک furious پست های رسانه های اجتماعی دکتر چانگ دکتر در Hankou بیمارستان توصیف تجربه خود را در تلاش برای دریافت 10,000 N95 ماسک از صلیب سرخ. او در نهایت با توجه به بیش از 9,000 ماسک, کیفیت, او گفت:.

“من فقط می خواستم به گریه گفت:” در پایان پیام ویدئویی خود.

برتر لی کچیانگ که مسئول نظارت بر سیاست تیم برای بحران گفت: در اوایل ماه فوریه که “متحد ملی مدیریت” کمک خواهد کرد که غلبه بر کمبود

فقط یک هفته بعد در چین دفتر سیاسی کمیته دائمی حزب کمونیست بالا ترین شورای اسلامی گفت: مشکلات با ناکافی تخت پرسنل پزشکی و دیگر منابع پزشکی همچنان در سراسر هوبئی. با توجه به داده های رسمی از استان تحویل با کیفیت بالا و ماسک و دیگر موارد باید شتاب در روزهای اخیر.

تا زمانی که شرایط به طور قابل توجهی بهبود, پزشکی, کارگران هنوز هم مجبور به تنظیمات سخت. دکتر Cai از ووهان بیمارستان مرکزی گفت: او را به خود اختصاص داده جوانتر کارگران پزشکی برای درمان coronavirus بیماران برای جلوگیری از به خطر انداختن چاشنی بیشتر کارکنان است. “صادقانه بگویم اگر پزشکان ویروس سیستم ایمنی بدن خود را بسیار ضعیف تر است.”

دکتر پنگ از Zhongnan بیمارستان گفت: توجه بیشتر به حال به پرداخت به سرنوشت کارگران پزشکی. “از آنجا که زمانی که این کشور ندارد هر بیشتر کارگران پزشکی, پس چه امید است که وجود دارد در سمت چپ؟”

Sui-لی اندکی از سنگاپور گزارش داد. Elsie چن کمک تحقیقات از ووهان. Roni Caryn رابین کمک گزارش از نیویورک است. کهربا وانگ وانگ Yiwei و زو تفاهمنامه همکاری پژوهشی از پکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>