چین بزرگترین شهرستانها شبیه شهر ارواح در اولین روز بازگشت به کار بعد از سال جدید قمری به عنوان کشنده coronavirus همچنان به گسترش

در شانگهای در روز اول خود را پشت در محل کار .JPG

رویترز/Aly آهنگ

 • امروز اولین روز در محل کار برای بسیاری از مردم پس از تمدید قمری تعطیلات سال نو در چین است.
 • مقامات تمدید دوره تعطیلات بود که در ابتدا مجموعه ای برای پایان دادن به 30 ژانویه در تلاش برای محدود کردن گسترش مرگبار coronavirus با توجه به South China Morning Post.
 • با وجود این که اولین کار رسمی روز, عکس ها نشان می دهد ترک واگن روی قطار و خیابان های خالی در برخی از چین بزرگترین شهرستانها از جمله شانگهای و شنژن.
 • بسیاری از شرکت ها از قبیل Alibaba و بازی شرکت Tencent Holdings توصیه کرده اند مردم را به ادامه به ماندن در خانه با توجه به بار مالی.
 • Coronavirus شیوع سرچشمه در ووهان چین و کشته شدن بیش از 900 نفر و آلوده بیش از 40 ، 000.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دوشنبه اولین روز رسمی بازگشت به کار برای بسیاری از مردم در چین پس از تعطیلات سال جدید تمدید شد توسط مقامات در میان شیوع کروناویروس اما بسیاری از چین بزرگترین شهرستانها شبیه شهر ارواح عکس, به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی نشان می دهد.

قمری تعطیلات سال نو در اصل مجموعه ای شد برای اجرا از ژانویه 24 ژانویه 30, اما مقامات تصمیم به گسترش تعطیلات در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus در محل کار و اماکن عمومی با توجه به South China Morning Post.

برخی از استان ها تمدید تعطیلات به مدت سه روز تا فوریه 3, اما, حداقل 24 از 31 چین استان از جمله پکن و شانگهای کسب و کار توصیه نمی به بازگشایی تا ماه فوریه 10, SCMP گفت.

یک مسافر با پوشیدن یک ماسک و پوشش پلاستیکی در کیپ Shanghai.JPG

رویترز/Aly آهنگ

حتی با بسیاری از استان ها رسما به کار دوشنبه آن را به نظر نمی رسد مانند بسیاری از مردم در کشور بزرگترین شهرستانها در رسانه های اجتماعی عکس نشان داد.

دیوید Kirton جنوبی چین خبرنگار تابناک ارسال شده یک عکس از شنبه از صبح رفت و آمد در مترو در شنژن شهرستان از 23 میلیون نفر در چین و جنوب شرقی.

حمل و نقل به نظر می رسد قابل ملاحظه ای خالی با وجود آن که در “ساعت شلوغی” با توجه به Kirton.

 

 

سیمون Rabinovitch یک روزنامه نگار در این اقتصاددان مستقر در شانگهای یک شهر با جمعیت بیش از 26 میلیون نفر گزارش شده صحنه های مشابه.

در چه Rabinovitch می گوید می خواهم که معمولا اند “بسته بندی شده” مترو در رفت و آمد صبح خود را به نظر می رسد تنها پنج نفر در حمل و نقل و مقدار زیادی از صندلی های خالی.

 

دوم عکس نشان می دهد یک اپراتور ثبت نام کارگران مهاجر که بازگشت به شانگهای به کار می کنند.

با توجه به Rabinovitch های همراه بود که در lookout برای “هر کسی سقز یک کیسه بزرگ” به عنوان یک شناسه است که آنها ممکن است نیاز به ثبت نام بود اما تا کنون تنها دیده می شود “،”

 

عکس زیر نشان می دهد Huaihai وسط جاده معمولا یک جاده شلوغ در ظهر. آن را تقریبا خالی است.

Rabinovitch گفت: در توییت تعدادی از ماشین آمد و پس از آن عکس گرفته شده بود. “این کاملا مرده است. اما آن است که هنوز یک راه طولانی از نرمال.”

با وجود رسمی پایان قمری تعطیلات سال جدید بسیاری از شرکت ها همچنان به توصیه کارکنان خود را به ماندن در خانه.

چینی شرکت های فن آوری مانند Tencent Holdings ByteDance و راهنمایی خواسته کارکنان خود را برای ادامه کار از خانه تا 21 بهمن ماه با توجه به رویترز و تایمز مالی.

هوبئی که این ویروس برای اولین بار شکست را حفظ خواهد کرد مدارس تعطیل تا 1 مارس به گزارش رویترز که ذکر روزانه مردم ،

Coronavirus شیوع است که سرچشمه در ووهان کشته شدن بیش از 900 نفر و آلوده بیش از 40 ، 000. این ویروس گسترش یافته به هر استان و منطقه در چین و همچنین حداقل 26 کشورهای دیگر است.

 • ادامه مطلب:
 • Airbnb را تعطیل اعلام حضورها برای پکن به دلیل coronavirus اما هنوز هم به نظر می رسد به لیست ووهان
 • این ووهان coronavirus کشته شدن بیش از 900 نفر و آلوده بیش از 40 ، 000. در اینجا همه چیز ما در مورد شیوع.
 • 4 نفر در بریتانیا آزمایش مثبت برای coronavirus و درمان در یک بیمارستان لندن
 • این ووهان coronavirus در حال حاضر ادعا کرد زندگی بیشتر از سارس. دانشمندان برتر گفت: ما از آن می تواند سال ها طول بکشد و هزینه 1 میلیارد دلار برای ساخت یک واکسن برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>