چین تدابیر ووهان مستند در ‘جنگ’ نبرد با کروناویروس

ووهان چین — مقامات چینی با توسل به طور فزاینده ای شدید اقدامات در ووهان در روز پنج شنبه به تلاش برای متوقف کردن گسترش مرگبار coronavirus سفارش خانه به خانه جستجو گرد کردن بیمار و انبارداری آنها را در قرنطینه مراکز.

فوری ظاهر بداهه مراحل آمده میان بدتر شدن بحران انسانی در ووهان یک تشدید تاکتیک های که در سمت چپ این شهرستان از 11 میلیون با مرگ و میر از coronavirus از 4.1 درصد به پنج شنبه — staggeringly بالاتر از بقیه کشور نرخ 0.17 درصد است.

با بیمار در حال جمع به چه مقدار موقت به اردوگاه های اقامت اجباری با حداقل مراقبت های پزشکی در حال رشد حس رها و ترس گرفته شده نگه دارید در ووهان سوخت رسانی به این معنا است که این شهر و اطراف آن در استان هوبئی در حال قربانی شدن برای خوب بیشتر از چین است.

سخت حرکت جدید به روشنی نشان داد حزب حاکم کمونیست را زنگ که آن را به حال شکست خورده برای به دست آوردن کنترل از coronavirus بیماری همه گیر است که غرق در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی و تهدید به فلج چین, جهان, پرجمعیت ترین کشور و دومین اقتصاد است.

مراحل اعلام شد توسط top رسمی پیشرو کشور در پاسخ به این ویروس معاون نخست وزیر خورشید Chunlan او به عنوان بازدید ووهان در روز پنج شنبه. آنها برانگیخته تصاویر از اورژانس اقدامات انجام شده برای مبارزه با 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن ده ها میلیون نفر در سراسر جهان. با وجود شدت از اقدامات جدید آنها ارائه شده هیچ تضمینی برای موفقیت.

شهر و کشور صورت “زمان جنگ شرایط” خورشید خانم گفت. “باید وجود داشته باشد هیچ فراریان یا آنها را میخ به ستون تاریخی shame برای همیشه.”

اجرای محدودیت های جدید در زمان در جنبه های نظامی به عنوان خانم خورشید دستور داد کارکنان پزشکی بسیج به round-the-clock شیفت به بازدید از هر صفحه در ووهان بررسی درجه حرارت در تمام ساکنان و مصاحبه تماس نزدیک از هر گونه بیماران آلوده.

کلمه از محدودیت های جدید وارد شده به مردم ووهان دریافت عاطفی فروشي از این خبر که یک دکتر که تا به حال هشدار داد شیوع بیماری در ماه دسامبر و سکوت بود توسط پلیس برای آن مرده بود از coronavirus عفونت است. این شهر ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در یک ارسال در حساب رسانه های اجتماعی است که تلاش خود را برای نجات دکتر لی Wenliang شکست خورده بود.

“ما عمیقا تاسف و سوگواری این” ارسال گفت.

ووهان در حال حاضر شده است در واقع تعطیل و جدا شده به دلیل سرایت آغاز شد که بیش از یک ماه پیش. حمل و نقل مستند ساخته شده است آن را دشوار است به restock رو به کاهش تجهیزات پزشکی برای استان بیش از 50 میلیون نفر و افزایش احتمال که کمبود مواد غذایی ممکن است به زودی رخ دهد.

این اقدامات جدید اعلام شد دو هفته پس از چین منع مردم از ترک ووهان و سپس گسترش محدودیت به شهرهای مرکزی استان هوبئی و در حال حاضر محدوده بیش از 50 میلیون نفر — یک مهار تقریبا غیر قابل تصور دامنه.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

هنوز هم تعداد تایید عفونت را دو برابر کرده و تقریبا هر چهار روز afflicting بیشتر چینی شهرستانها و شهرها و کارشناسان ما سوال که آیا اقدامات دولت ها تحمیل ناروا مشکلات مردم در حالی که به سرعت همه گیر.

از جمعه, دولت, آمار و ارقام نشان داد این ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 636 مردم و آلوده حداقل 31,161 و بسیاری بر این باورند کسانی که آمار رسمی به دور از کامل است. این نرخ مرگ و میر برای هوبئی استان به عنوان یک کل بود که 2.8 درصد از پنج شنبه.

مقامات شروع به مستقیم بیماران در ووهان به موقت بیمارستان ها — از جمله یک استادیوم ورزشی یک مرکز نمایشگاهی و یک ساختمان پیچیده — که در نظر گرفته شده به خانه هزاران نفر از مردم. بازرسی از یکی از مراکز راه اندازی در Hongshan ورزشگاه خورشید خانم گفت که هر کسی که نیاز به درمان باید گرد تا اگر لازم باشد و مجبور به قرنطینه.

“آن را باید قطع شود از, منبع,,” او گفت: ویروس پرداختن مسئولان شهرستان در پناهگاه با توجه به خروجی اخبار, مدرن اکسپرس. “شما باید نگه داشتن چشم و نزدیک. آن را از دست ندهید.”

هنوز روشن نیست که چگونه در حال حاضر تیره و تار امکانات می تواند رسیدگی به هجوم در مقیاس او به نظر می رسید نشان می دهد و یا اینکه جدید پناهگاه های مجهز شدند و یا کارکنان به ارائه حتی مراقبت های اولیه به بیماران و محافظت در برابر گسترش این ویروس.

عکس های گرفته شده در داخل ورزشگاه نشان داد باریک ردیف ساده تخت جدا تنها با میز و صندلی به طور معمول مورد استفاده در کلاس های درس. برخی از نظرات در رسانه های اجتماعی چینی در مقایسه با کسانی که از آنفولانزای همه گیر کشنده ترین در تاریخ مدرن است.

چین رهبر پینگ به نام اپیدمی “یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای حکومت” در روز دوشنبه. اما ظاهر شدن با نخست وزیر کامبوج از کامبوج دو روز بعد آقای یازدهم گفت: دولت در تلاش بودند “دستیابی به نتایج مثبت است.”

آقای یازدهم را ندارد ظاهر عمومی در روز پنج شنبه ظاهرا واگذاری مسئولیت این بحران به نمایندگان که همه به تصویب نظامی تن تعیین شده توسط مردم روزانه در این هفته هنگامی که آن را توصیف کمپین برای جلوگیری از شیوع بیماری به عنوان یک “جنگ مردم را.”

حتی پس از, وجود دارد, افزایش نشانه هایی که محدودیت در ورود و خروج هوبئی شد کاهش عرضه مجدد از داروهای محافظ ماسک و سایر ملزومات با وجود وعده های پکن و توسط شرکت های خصوصی و سازمان های خیریه که امداد بود در مسیر.

“این است که تقریبا یک فاجعه انسانی به دلیل وجود کافی تجهیزات پزشکی گفت:” ویلی وو-Lap لام استاد کمکی در مرکز چین مطالعات در دانشگاه چینی هنگ کنگ. “در ووهان مردم به نظر می رسد در سمت چپ بالا و خشک خود را.”

بسیاری از کارشناسان پزشکی اعتقاد دارند که تعدادی از کسانی که آلوده — و کسانی که فوت کرده اند — بالاتر از رسمی شمارش. بسیاری از ووهان ساکنان که در حال ناخوشی اما مطمئن نیستید که آیا آنها به این بیماری شده اند مجبور به رفتن از بیمارستان به بیمارستان بر پا می شده است و حتی در حال آزمایش این ویروس اجازه دهید به تنهایی درمان می شود.

دیگران سرگردان در اطراف در تمام لباس های محافظ و یا با بداهه اقدامات ایمنی مانند کیسه های پلاستیکی بر روی سر خود را. بسیاری از آنها با توسل به خود قرنطینه در خانه, خطر گسترش ویروس در خانواده و محله.

دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل دنیاست. گفت: چالش های مواجه شده توسط چینی مقامات بهداشتی فقط مدیریت بحران در ووهان شد ،

“زمانی که هر دو فیزیکی و منابع انسانی به صورت مستقیم به مراقبت های پزشکی در حال کشیده, شما در حال رفتن به برخی از وقایع ناگوار و مردم خواهد مرد” او گفت:. “شما نمی توانید مدیریت کنید که موجی از بیماران برای یک دوره طولانی از زمان است.”

اما دکتر Schaffner نیز مطرح شده سوال در مورد مراحل جدید از جمله خطرات برای هر دو coronavirus بیماران و مراقبان آنها در موقت قرنطینه پناهگاه است.

“چه اتفاقی می افتد به افرادی که بیمار هستند؟” “آیا آنها دریافت مراقبت و در چه سطح ؟ و می مراقبان در شرایطی که از یک استادیوم یا سالن اجتماعات مدرسه ارائه مراقبت موثر — و نگه داشتن خود را امن است؟”

دیگر خارج از کارشناسان گفت که تمرکز تعداد زیادی از افراد بیمار هم در خوابگاه امکانات مانند ایجاد شرایط رسیده برای سهوا گسترش طیف وسیعی از بیماری های عفونی.

“بسیاری از این افراد در حال حاضر مشکلات اساسی است که نیاز به مراقبت” گفت: Thomas M. فایل جونیور رئیس انجمن عفونی آمریکا است. “شما همه آنها را در مجاورت و می تواند آنها را در معرض عفونت های دیگر هستند که حتی بیشتر به راحتی گسترش از coronavirus مانند سل است که هوابرد و عفونت های باکتریایی است که می تواند به گسترش در میان انبوه جمعیت.”

این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است بسیاری از چین برای متوقف مجازی حتی به دور از ووهان. هر روز به ارمغان می آورد گزارش از شهرستانها بیشتر به طور موثر به مهر و موم کردن رویدادهای عمومی و گردهمایی لغو شده از طریق فوریه و یا فراتر از آن و آماده سازی مدارس برای به تعویق انداختن خود را پس از سال جدید قمری reopenings.

تاثیر هم ریخته در سراسر چین مرزها با وجود دولت اتشی تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر در حالی که عموم به تصویر کشیدن آن به عنوان یک کنترل بحران است. نزدیک به 200 عفونت با این ویروس تایید شده است در حدود دو دوجین دیگر کشورها و مناطق و دو نفر از بیماران خارج از چین فوت کرده اند.

کشورهای دیگر با تشدید تلاش های خود را برای قرنطینه بیماران از جمله کسانی که در دو کشتی کروز. شرکت های جهانی بستگی دارد که چین بازار بزرگ و زنجیره تامین در حال تقلا برای مقابله با اختلالات ناشی از کوروناویروس اذعان چقدر آنها آمده اند به دفعات مشاهده شده در اقتصاد چین ،

در ووهان اولین نگرانی این است که انسانی اسفبار یک شهرستان آغاز آن در هفته سوم در حالت محاصره. سردرگمی ناشی از جارو خواستار اقدام در بالا و یک وضعیت هرج و مرج در زمین نشان داد که دولت چین هنوز بدست یک دسته در بحران است.

وانگ چن تنفسی متخصص است که رئيس جمهور از آکادمی چینی علوم پزشکی گفت: جدید درمان موقت سایت های طراحی شده برای مقابله با انتقال درون خانواده ها و محله ها.

“اگر تعداد زیادی از بیماران با علائم خفیف در خانه زندگی می کنند و یا افراد مشکوک به پرسه زدن در اطراف در جامعه آنها را تبدیل به منبع اصلی به گسترش ویروس” آقای وانگ گفت: با توجه به شین هوا اخبار آژانس.

به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته post on Weibo محبوب رسانه های اجتماعی, سایت گفت: “شرایط بسیار فقیر بودند” در ووهان مرکز نمایشگاه که تبدیل شده است به یک مرکز قرنطینه. نویسنده, که گفت که او تا به حال بستگان در پناه ذکر شده قدرت شکست ها و مشکلات با حرارت گفت: مردم تا به حال به “لرزیدن در خواب خود را.”

در این پست وجود دارد گفت: به نظر می رسد کمبود پرسنل و تجهیزات. “پزشکان و پرستاران دیده نمی شد و برای گرفتن توجه داشته باشید از علائم و توزیع دارو” از آن گفت و اکسیژن دستگاه بودند “به طور جدی وجود ندارد.”

با خشم نهفته حزب کمونیست منتقل شده است برای سرکوب سازمان های خبری و رسانه های اجتماعی سیستم عامل که در آن انتقاد از دولت در پاسخ اولیه شد برای یک بار به سمت چپ بدون سانسور آنلاین.

چین پروژه های رسانه ای ناظر گروه با همکاری دانشگاه هنگ کنگ منتشر شده یک بخشنامه از فضای مجازی دولت چین که نظارت بر اینترنت, متهم چند شرکت رسانه های اجتماعی از “غیر قانونی درگیر شدن در اینترنت, اخبار, اطلاعات, خدمات, در بیماری های مرتبط با گزارش است.”

آن گفت: برخی از کشور های غول از جمله سینا Weibo Tencent و ByteDance خواهد بود قرار داده شده تحت نظارت برای اطمینان از “مطلوب محیط آنلاین برای برنده شدن در جنگ برای پیشگیری و کنترل شیوع کروناویروس.”

امی شین گزارش از ووهان; Steven Lee مایرز از پکن; و ایلین یو از هنگ کنگ. گزارش شد کمک های کریس باکلی از ووهان; Sui-لی اندکی از سنگاپور; Daniel ویکتور ریموند زونگ ململ مه, کارلوس تجدا و ایزابلا Kwai از هنگ کنگ; Michael Wolgelenter از لندن; Motoko غنی از توکیو و Roni Caryn رابین از نیویورک است. Elsie چن و کلر فو کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>