چین گام به عقب در هواپیمایی اختلاف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

مقامات چینی روز پنج شنبه به نظر می رسد به عقب نشینی بخشی از افزایش اختلاف با ایالات متحده سفر هوایی بین دو کشور اعلام کرد که خطوط هوایی خارجی اجازه داده می شود به کار یک پرواز در هر هفته در شهرستانها چینی.

این اطلاعیه از چین هواپیمایی کشوری تنظیم و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام روز چهارشنبه که آن را بلوک چینی مسافر شرکت های هواپیمایی از پرواز به داخل و یا خارج از ایالات متحده شروع در ژوئن 16. این حرکت در پاسخ به مشابه ممنوعیت توسط دولت چین در آمریکا حامل های که تا به حال بیشتر دامن زده تنش بین جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای.

خطوط هوایی خارجی که محروم از عامل در چین در طول همه گیر — که شامل تمام خطوط هوایی آمریکا به جز کسانی که حمل و نقل — خواهد بود و مجاز به انتخاب یک شهر چینی از یک لیست تایید شده به کار یک پرواز در هر هفته آغاز تاریخ 8 ژوئن اعلام این خبر گفت:.

روابط میان دو کشور رو به وخامت گذاشته به شدت در هفته های اخیر به عنوان مقامات scuffled بیش از منشاء همه گیر و چین حرکت برای سفت کردن قدرت خود را بیش از هنگ کنگ semiautonomous شهرستان. با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده فقط پنج ماه دور رئیس جمهور تهمت و مبارزات انتخاباتی خود گرفته اند بسیار سخت تر ایستادگی در برابر چین مسبب آن دولت اجازه coronavirus به نوبه خود به یک بیماری همه گیر و خراب کردن اقتصاد آمریکا.

حمل و نقل هوایی اختلاف تهدید کرده است که بیشتر سرما روابط اقتصادی و اخلال در کسب و کار و روابط بین ایالات متحده و چین است. پروازهای بین دو کشور در حال حاضر به شدت محدود و توسط همه گیر و محدودیت های خارجی شرکت های هواپیمایی است که به طور موثر متوقف سفر توسط ایالات خطوط هوایی Delta Air Lines and American Airlines عمده ایالات متحده حامل است که وجود دارد.

چین حمل و نقل هوایی تنظیم کننده گفت: در 26 مارس است که آنها را محدود حامل های خارجی به یک پرواز در هر هفته بر اساس برنامه که در محل در اوایل این ماه. اما آن سه شرکت هواپیمایی در حال حاضر متوقف خدمت به کشور و سپس به دلیل coronavirus. چینی خطوط هوایی شد و در ادامه به پرواز به شهرهای آمریکا.

چینی محدودیت شد مشکل تنها در هفته های اخیر به عنوان دلتا و ایران به دنبال از سرگیری پروازها به مقصد چین در ماه ژوئن. هر دو حامل دادگاه تجدید نظر به سازمان هواپیمایی کشوری چین را دریافت پاسخ. آمریکا مقامات وزارت حمل و نقل نیز فشرده مقامات چینی برای تغییر موقعیت خود را در طول تماس در 14 ماه مه با این استدلال که چین در تخلف از 40 سال از قرارداد است که بر پروازهای بین دو کشور خواستار قوانین است که “به طور مساوی اعمال می شود به تمام داخلی و خارجی حامل” در هر دو کشور.

اعتبار…Aly آهنگ/ایسنا

چین هوانوردی گفت: مقامات آمریکایی بود که با توجه به اصلاح آن قانون اما آن را نمی گفت “قطعی” وقتی که اتفاق می افتد ممکن است حمل و نقل بخش گفت: در این پرونده روز چهارشنبه اعلام کرد تصمیم خود را به حالت تعلیق پروازها. این گروه گفت که “آمادگی کامل” به دوباره سفارش خود را اگر چین مجاز خطوط هوایی ایالات متحده به پرواز دوباره. “ما مهم هدف این است که تداوم این وضعیت اما به جای بهبود محیط جایی که حامل هر دو طرف خواهد بود قادر به ورزش به طور کامل خود را دو جانبه حقوق” آن را گفت.

آن را بلافاصله روشن که آیا این اعلام از چین حمل و نقل هوایی تنظیم کننده در روز پنج شنبه خواهد حل و فصل اختلاف.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

 • وال استریت اضافه شده به آن رشته از دستاوردهای.
 • برج هنوز هم رفتن اما خواهد شد که آنها را پر کنید ؟
 • میسی دیگر طول می کشد آمار آن را به عنوان نگاه به بازگشایی فروشگاه های آن است.

دلتا در بیانیه ای گفت که آن را هنوز هم امیدوار به راه اندازی مجدد پروازها به مقصد چین به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده در انتظار تایید و این که هواپیمایی قدردانی از دولت فدرال مداخله. ایالات گفت: این امر پرواز به چین “در هنگام نظارتی محیط زیست اجازه می دهد تا ما را به انجام این کار است.”

بیش از 8.5 میلیون مسافر سفر در پروازهای مستقیم میان ایالات متحده و چین در سال 2018 آخرین سال که برای حمل و نقل اداره اطلاعات کامل. ایالات پرواز حدود 17 درصد از کسانی که مسافران دوم تنها به هوا در چین بیش از 19 درصد است. دلتا رتبه, پنجم, پشت, هواپیمایی چین شرقی و چین جنوبی خطوط هوایی حمل بیش از 10 درصد از مسافران است.

الیزابت اقتصاد مدیر مطالعات آسیا در شورای روابط خارجی گفت که ایالات متحده باید به دنبال تشکیل یک ائتلاف با کشورهای دیگر به تقاضای چین که در درمان خطوط هوایی خارجی نسبتا. که همچنین می تواند به نفع چینی هواپیمایی که ایستاده به از دست دادن دسترسی به بازارهای بین المللی عمده اگر پکن تغییر نمی کند سیاست های خود را.

“تا زمانی که ایالات متحده شرکت های هواپیمایی و مسافران در حال حاضر به رعایت هر چه آزمایش و قوانین قرنطینه چینی شرکت های هواپیمایی و مسافران خود را به شرح زیر وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا چینی شرکت های هواپیمایی باید قادر به پرواز در داخل و خارج از ایالات متحده در حالی که خطوط هوایی ایالات متحده نمی تواند انجام دهد همان” خانم اقتصاد گفت.

اختلاف می آید به عنوان برگ برنده دولت معرفی چندین محدودیت های جدید در شرکت انجام کسب و کار با چین با استناد به حقوق بشر و ملاحظات امنیتی.

در اواسط ماه مه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش محدودیت های هواوی چینی مخابراتی شرکت مسدود شده و یک دولت ایالات متحده در صندوق بازنشستگی از سرمایه گذاری در چین است. در 22 مه آن اضافه شده بیش از 30 شرکت های چینی و نهاد را به لیست سیاه که محدود دسترسی به فن آوری آمریکا. وزارت بازرگانی گفت: کسانی که محدودیت های جدید خواهد اثر را در روز جمعه.

جمعه گذشته آقای ترامپ همچنین گفت که او در پایان برخی از جنبه های دولت آمریکا را به ویژه در رابطه با هنگ کنگ است که معاف از حمل و نقل هوایی جهت است که دولت او خواهد جای تحریم مقامات مسئول پکن عقبگرد آزادی در این سرزمین است.

“دولت چین به طور مستمر نقض وعده های خود به ما و بسیاری از کشورهای دیگر” رئيس جمهور گفت: در زمان. “جهان در حال حاضر رنج می برند به عنوان یک نتیجه از تخلفات دولت چین.”

اعتبار…Aly آهنگ/ایسنا

مقامات چینی سعی کرده اند به پیاده روی یک خط باریک بین حفظ کشور خود موضع سخت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و حفظ آن روابط اقتصادی با ایالات متحده است. دولت چین تهدید کرده است که برای مقابله با آن اقدامات خود از جمله قرار دادن شرکت های ایالات متحده در یک “غیر قابل اعتماد entity list” است که می تواند به محدود کردن فعالیت های خود را در چین.

به عنوان زمین صفر گیر چین اولین کشوری بود که برای دیدن هوانوردی خرد به توقف این سال است. در ماه ژانویه آمریکایی و چینی حامل عمل حدود 325 هفتگی پروازهای بین دو کشور با توجه به حمل و نقل گروه. توسط اواسط ماه فوریه تنها 20 باقی مانده است, همه آنها اجرا شده توسط چینی شرکت های هواپیمایی.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 2 ژوئن 2020

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


در ماه مارس که کاهش سرعت در سراسر جهان گسترش آوردن سفر هوایی به توقف screeching و ویرانگر جهانی صنعت حمل و نقل هوایی. آوریل تقاضا برای پروازهای سراسر جهان تاکنون بیش از 94 درصد در مقایسه با یک سال پیش با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن.

اما وجود داشته اند نشانه هایی در هفته های اخیر که تقاضا رو به بهبود است. تعداد پروازهای روزانه از اواخر مارس تا اواخر ماه مه در کشورهای در حال شروع به بلند کردن ممنوعیت سفر و کسب و کار, اعتماد به نفس این است که به آرامی بهبود در بازارهای کلیدی از جمله چین و ایالات متحده و آلمان, Alexandre de Juniac, IATA ارشد اجرایی در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

“اولیه شاخه های سبز را هم — احتمالا سال — به مادر,” او گفت:.

برای سرعت بخشیدن به این, بهبود, شرکت های هواپیمایی در نظر گرفتن طیف گسترده ای از اقدامات با هدف پرداختن به نگرانی های بهداشتی از جمله نیاز به ماسک برای مسافران و کارکنان ترک برخی از صندلی های خالی انجام دما نمایش و حتی در برخی موارد رسم خون برای تست برای coronavirus.

در ایالات متحده شرکت های هواپیمایی در حال دیدن یک ولرم بازیابی. در اواسط ماه مارس تعداد زیادی از مردم به نمایش در فدرال فرودگاه ایست های بازرسی را به عنوان آنجا که 96 درصد در مقایسه با سال گذشته است. در روز سه شنبه آن پایین بود 88 درصد است.

برای جبران که ویرانگر از دست دادن درآمد در بسیاری از خطوط هوایی دلتا و ایران در میان آنها شروع به استفاده از در غیر این صورت idled هواپیماهای مسافربری برای پروازهای باری که بسیاری از حمل و نقل بسیار مهم تجهیزات پزشکی از چین به ایالات متحده و کشورهای دیگر است. کسانی که پرواز بودند تاثیر پذیری از چین مارس حاکم و چهارشنبه حمل و نقل در بخش سفارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>