چین جملات سوئدی کتاب فروش Gui Minhai به 10 سال زندان

1 / 2

Gui Minhai (R) یکی از پنج دلار هنگ کنگ مبتنی بر کتابفروشان شناخته شده برای انتشار شهوت پرست عناوین مورد چینی رهبران سیاسی ربوده شد توسط مقامات چینی در حالی که در یک قطار به پکن در ماه فوریه 2018

Gui Minhai (R) یکی از پنج دلار هنگ کنگ مبتنی بر کتابفروشان شناخته شده برای انتشار شهوت پرست عناوین مورد چینی رهبران سیاسی ربوده شد توسط مقامات چینی در حالی که در یک قطار به پکن در ماه فوریه 2018 (AFP Photo/فیلیپ لوپز)

پکن (AFP) – چین محکوم سوئدی ناشر کتاب Gui Minhai به 10 سال زندان به اتهام های غیر قانونی ارائه اطلاعاتی در خارج از کشور و ادعا کرد او را به عنوان یک شهروند باعث استکهلم به تماس خود را برای انتشار در یک مورد است که لرزاند روابط دیپلماتیک.

Gui یکی از پنج دلار هنگ کنگ مبتنی بر کتابفروشان شناخته شده برای انتشار شهوت پرست عناوین مورد چین رهبران سیاسی ربوده شد توسط مقامات در حالی که در یک قطار به پکن در ماه فوریه 2018 بار دوم او ناپدید شده به سرزمین اصلی بازداشت کرده است.

یک دادگاه در شرق شهر نینگبو گفت: چینی متولد Gui محکوم شد دوشنبه به 10 سال زندان و ادعا کرد که او نیز به طور داوطلبانه خود ابقاء چینی شهروندی در سال 2018 است.

پس از پکن نمی شناسند تابعیت دوگانه “چین با توجه به قانون تنها به رسمیت می شناسد او را به عنوان یک شهروند چینی”, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian روز سه شنبه گفت.

اما وزیر خارجه سوئد ان لینده روز سه شنبه در بیانیه ای گفت به خبرگزاری فرانسه که در استکهلم همچنان به تماس برای Gui انتشار و “تقاضا دسترسی به شهروند ما به او کنسولی حمایت او حق دارد”.

وزارت امور خارجه سوئد به خبرگزاری فرانسه گفت که شهروندی می تواند “تنها بود کنار گذاشته و پس از معاینه و تصمیم اداره مهاجرت سوئد آژانس” و Gui باقی مانده یک شهروند است.

Gui برای اولین بار از بین رفته در سال 2015 در حالی که در تعطیلات در تایلند و در نهایت ظاهر در محل نامعلومی در چین اعتراف به دخالت در تصادف مرگبار و قاچاق غیر قانونی کتاب.

او در خدمت دو سال در زندان اما سه ماه پس از اکتبر سال 2017 آزادی او دوباره بازداشت شد — در حالی که در یک قطار به پکن به همراه دیپلمات سوئدی.

هواداران خود و خانواده ادعای بازداشت خود را بخشی از یک سرکوب سیاسی در مبارزات انتخاباتی.

“او انجام نشده هر چیزی اشتباه او فقط برخی از کتاب های منتشر شده گفت:” لام بال-kee, یکی دیگر از هنگ کنگ کتاب فروش که قبلا بازداشت شده توسط مقامات چینی.

“بدیهی است که (آن) است که به معنای به عنوان یک هشدار به کسانی که در مخالفت با چین است.”

Ningbo دادگاه نیز محکوم Gui به پنج سال “محرومیت از حقوق سیاسی” — که در عمل به این معناست که او نمی تواند شرکت های دولتی و یا نگه داشتن موقعیت خود را در دولت و ارگان های.

ژائو گفت: Gui را به اتهام جنایت “به طور جدی خسارت چین امنیت ملی و منافع”.

“چین قاطعانه مخالف هر کشور و هر سازمان و هر کسی را با استفاده از هر نوع دخالت چین در امور داخلی و قضایی حاکمیت” او گفت:.

– حقوق جایزه –

یک ویدیو منتشر شده توسط چین سه هفته پس از Gui ناپدید شدن او نشان داد ظاهرا اعتراف تخلف و سرزنش سوئد برای “sensationalising” در مورد او و “تحریک” قانون شکنی رفتار.

رابط کاربری گرافیکی آن مخالف شاعر Bei لینگ گفت: در آن زمان که رابط گرافیکی اقرار به احتمال زیاد ساخته شده تحت اجبار.

چینی مظنون جنایی اغلب به نظر می رسد در ضبط “اعترافات” که گروه های حقوق بشر می گویند گاهی اوقات خرس نشانه های رسمی بازو-چرخاندن.

Ningbo تصمیم دادگاه به برجسته Gui شهروندی بود: “بدیهی است که با انگیزه های سیاسی” و در نظر گرفته شده برای جلوگیری از سوئد کمک به Gui, سازمان عفو بین الملل محقق پاتریک پون به خبرگزاری فرانسه گفت.

Gui را بازداشت کرده است قرار داده و یک سویه در روابط سوئد و چین در سال های اخیر با استکهلم بارها و بارها خواستار آزادی او.

چین به نام دو کسب و کار بازدید هیأت اعزامی به کشور سوئد پس از وزیر فرهنگ و ارشاد آماندا لیند به مبارزه طلبیده چینی تهدید “اقدامات ضد” و ارائه حقوق جایزه به Gui در ماه نوامبر.

سوئد سابق ایران به چین آنا Lindstedt در حال بررسي است به اتهام تجاوز وظایف خود را با تنظیم یک جلسه غیر مجاز بین Gui دختر و بازرگانان چینی در تلاش برای دریافت Gui آزاد.

یانگ Hengjun یک چینی متولد استرالیا نویسنده شناخته شده برای مجموعه خود را از جاسوسی رمان نیز بازداشت شده در چین از ژانویه 2019 شد و به تازگی به اتهام جاسوسی.

او بنا به گزارش هنگامی که مشغول به کار در چین امور خارجه در استان هاینان-اگر چه این بوده است را تکذیب کرد پکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im