چین می فرستد Covid-19 تست تیم به هنگ کنگ باعث نظارت ترسهفت چینی مقامات بهداشت وارد هنگ کنگ روز یکشنبه برای اولین بار اعضای 60 نفر تیم است که انجام گسترده Covid-19 تست در خاک آن را به عنوان نژاد برای توقف موج دیگری از بیماری است.

ابتکار مارکس اولین بار در سرزمین اصلی مقامات بهداشت باید کمک هنگ کنگ در آن نبرد برای کنترل این بیماری همه گیر.

این شهر گزارش شده حدود 3500 coronavirus موارد و 34 و میر ناشی از ژانویه به مراتب کمتر از بسیاری از دیگر جهانی مراکز شهری. اما روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید شده است در سه رقم طی 12 روز است.

اعضای گروه هماهنگ توسط دولت چین عمدتا از بیمارستان های دولتی در استان گوانگدونگ چین ملی کمیسیون بهداشت گفت.

یک گروه محلی هنگ کنگ نمایندگان گفت: برخی از ساکنان محلی از ترس چین ممکن است با استفاده از حضور خود را به عنوان یک فرصت برای جمع آوری نمونه DNA برای مقاصد نظارت.

قلمرو دولت را تکذیب این ادعا گفت: ویروس تست می شود انجام شده در شهرستان و نمونه ها را نمی توان منتقل به سرزمین اصلی است.

در ماه ژوئن در پکن تحمیل یک بحث امنیت و قانون در کشور برای مقابله با آنچه چین را تعریف می کند به عنوان تجزیه طلبی براندازی و تبانی با نیروهای خارجی مجازات به زندگی در زندان است.

آن را به طور گسترده ای مورد انتقاد بین المللی به عنوان تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال بود که تضمین شده تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول زمانی که انگلستان بازگشت و در این شهر به کنترل در سال 1997.

دلار هنگ کنگ, مدیر اجرایی, کری لام گفت: آن را به حال برای در خواست کمک از پکن با توجه به تجدید حیات در موارد. او گفت که دولت در حال بررسی است که آیا هر کس در هنگ کنگ می تواند آزمایش می شود, محلی, پخش RTHK گزارش شده است.

پس از یک افزایش در محلی منتقل coronavirus موارد در جولای قلمرو معرفی محدودیت هایی از جمله محدود کردن تجمعات به دو نفر و الزامی ماسک صورت در تمام فضاهای عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im