چین می گوید ووهان coronavirus قربانیان که بمیرد باید به سرعت سوزانده بدون مجالس ترحیم به عنوان تلفات

یک بیمارستان عضو هیات در لباس های محافظ مذاکرات به یک افسر پلیس در یک ایست بازرسی به استان هوبئی منطقه ممنوعه در جیوجینگ پل رودخانه یانگ تسه در جیوجینگ

رویترز/توماس پیتر

  • محاکمه جدید از مقررات ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) را ممنوع مجالس ترحیم و سایر فعالیت های مشابه مربوط به اجساد مرحوم قربانیان رمان coronavirus.
  • مقررات جدید در اختیار باقی می ماند آمده به عنوان NHC اعلام کرد که شمار کشته شدگان افزایش یافته بود به 304. در مجموع 14,380 مردم آلوده شده اند.
  • در اوایل اعلام چینی وزارت امور مدنی به مردم توصیه می شود برای نگهداری سریع و ساده مجالس ترحیم و جلوگیری از اجتماعات بزرگ برای کمک به جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چین را ممنوع کرده است تشییع جنازه تدفین و سایر فعالیت های مربوط به اجساد مرحوم قربانیان رمان coronavirus که سرچشمه در ووهان چین با توجه به محاکمه جدید مقررات صادر شده و شنبه به سرعت گسترش یافته است.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) همراه با وزارت امور مدنی و وزارت امنیت عمومی صادر مقررات جدید شنبه بیان کرد که تمام قربانیان که تسلیم شدن به این ویروس باید سوزانده شود در نزدیکترین مرکز. “بدون خداحافظی مراسم و یا دیگر مراسم تشییع جنازه فعالیت های مربوط به جسد برگزار خواهد شد و” NHC اعلام می خواند.

مقررات جدید آمده به عنوان تلفات برای رمان coronavirus (nCoV-2019) همچنان به افزایش است.

این NHC در گزارش جداگانه به روز رسانی است که به عنوان پایان روز شنبه, 304 نفر کشته شده اند و 14,380 مردم آلوده شده توسط ویروس است که در سراسر همه از چین و در حدود دو دوجین از کشورهای دیگر است.

در چین با توجه به NHC دستورالعمل صادر شنبه اگر یک coronavirus قربانیان می میرد اقدامات زير انجام شود به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اول کارکنان پزشکی در مرکز پزشکی که در آن فرد تحت درمان هستند و نیاز به ضد عفونی کردن و مهر و موم باقی مانده است. ممنوع است برای باز کردن باقی می ماند و هنگامی که آنها را مهر و موم شده است. دوم کارکنان پزشکی را صدور گواهی فوت و اطلاع خانواده. در این نقطه محلی مراسم تشییع جنازه خدمات مرکز تماس گرفته خواهد شد. سوم, مراسم تشییع جنازه خدمات پرسنل خواهد شد و سپس جمع آوری بدن تحویل آن مربوط به تسهیلات و به طور مستقیم بسوزانند باقی مانده است. هولوکاست گواهی صادر خواهد شد.

هیچ کس مجاز به بازدید از باقی مانده است در طول این فرایند است. بستگان خواهد شد اجازه را به باقی می ماند پس از هولوکاست تکمیل شده است و مستند NHC توضیح داد که در آن روز شنبه اعلام خواهد شد.

قبل از اعلام وزارت امور مدنی با توجه به دولتی روزانه مردم است و به مردم توصیه می شود برای نگهداری سریع و آسان مجالس ترحیم و جلوگیری از اجتماعات بزرگ برای کمک به جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر.

  • ادامه مطلب:
  • مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال آزمایش اول ممکن است ووهان coronavirus مورد در شهر نیویورک
  • این ووهان coronavirus کشته شدن بیش از 304 نفر و آلوده تقریبا 14,400. در اینجا همه چیز ما در مورد شیوع.
  • سرمایه گذاری, وبلاگ صفر پرچین ممنوع شد از توییتر برای ووهان coronavirus اطلاعات غلط. این اولین بار نیست که این نشریه به ابرو مطرح شده.
  • پنتاگون در حال آماده سازی برای خانه تا 1000 نفر در سایت نظامی که ممکن است نیاز به قرنطینه می شود و با توجه به ووهان شیوع کروناویروس
  •  

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>