چین می گوید هواوی قربانی ‘witch hunt’ آن را به عنوان هشدار کشورهای اروپایی به مسدود کردن این شرکت از 5G شبکه های

Huawei Ren Zhengfei و چین

ایسنا

  • شش ارشد سیاستمداران بریتانیا در نامه ای در روز شنبه نخوری انگلستان تصمیم به اجازه می دهد Huawei برای ساخت بخشی از آن 5G شبکه.
  • در یک مصاحبه بی بی سی در روز یکشنبه چین سفیر انگلستان گفت: سیاستمداران به دنبال “شکار ساحره” در برابر هواوی به دلیل آن است که یک شرکت چینی است.
  • بریتانیا تصمیم به شامل Huawei در آن 5G شبکه در سرپیچی از ما است که لابی متحدان به حذف Huawei 5G تجهیزات بر اساس آن عمل می کند به عنوان یک مجرا برای دولت چین جاسوسی.
  • روز یکشنبه چین هشدار داد فرانسه در برابر انجماد هواوی را از آن خود 5G شبکه قصد دارد و به نظر می رسد به موضوع یک تهدید محجبه که آزار و اذیت Huawei توسط کشورهای اروپایی می تواند منجر به اقدامات تلافی جویانه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چین فقط ramped تا خود را در قبال بیش از Huawei دخالت در اروپا 5G شبکه.

صحبت با بی بی سی در روز یکشنبه, چین سفیر بریتانیا توصیف سیاستمداران بریتانیا ابراز نگرانی در مورد Huawei نقش در این کشور 5G شبکه به عنوان یک “شکار ساحره.”

یک گروه از شش ارشد حزب محافظه کار سیاستمداران در نامه ای در روز شنبه در اعتراض به تصمیم بریتانیا در ماه گذشته به اجازه می دهد Huawei برای ساخت “غیر هسته ای” بخش هایی از آن 5G شبکه با استناد به امنیت سایبر ترس.

آقا ایان دانکن اسمیت سابق حزب محافظه کار رهبر و یکی از نویسندگان این نامه گفت: “شما باید یک سازمان از یک کشور است که یک متجاوز در شرایط جنگ سایبری و یک شرکت است که به وضوح کاملا و کاملا در دست دولت چین که تقاضا اطاعت مطلق در این مسائل است.”

سفیر لیو Xiaoming گفت ناعادلانه آزار Huawei برای جغرافیای سیاسی ، “Huawei خصوصی متعلق به شرکت ربطی به دولت چین. تنها مشکل آنها این است که آنها یک شرکت چینی است.” لیو پاسخ داد.

تصمیم بریتانیا به حدی شامل Huawei در آن 5G شبکه آمد و به عنوان یک ضربه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که لابی متحدان آن به توقف Huawei از 5G تجهیزات به طور کامل بر این اساس که شرکت فراهم می کند فن آوری های “درب پشتی” برای دولت چین جاسوسی است. Huawei بارها و بارها رد کرده این.

بوریس جانسون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

گتی

متعدد نمایندگان کنگره آمریکا از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس ابراز خشم و انزجار خود را در تصمیم گیری و رئیس جمهور تهمت بود بنا به گزارش “apoplectic” در یک تماس تلفنی با نخست وزیر بوریس جانسون در پایان که رئیس جمهور ایالات متحده ناودان پایین گوشی.

بریتانیا تنها کشور اروپایی که در آن Huawei در حال مبارزه برای به رسمیت شناختن. روز یکشنبه به سفارت چین در پاریس هشدار داد فرانسه در برابر انجماد خارج Huawei در پی گزارش ها که چندین شهر فرانسه ممکن است محدودیت مکانی در این شرکت است.

سفارت به نظر می رسد به یک تهدید محجبه که هر گونه آزار و اذیت Huawei می تواند منجر به یک جنگ تجاری با اروپا عمده 5G رقبا مثل نوکیا و اریکسون. “ما نمی خواهید برای دیدن توسعه شرکت های اروپایی در چین تحت تاثیر قرار به دلیل تبعیض علیه Huawei و حمایت از تولیدات داخلی در فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی” آن را در بیانیه ای گفت.

آن را بیشتر خواست فرانسه برای دستیابی به “معیارهای شفاف و درمان همه شرکت ها در یک روش مشابه.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>