چین تحریم های تصویب شده توسط مجلس به عنوان Pelosi, تماس, دلار هنگ کنگ, قانون تامین ‘وحشتناک’مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه پیوست سنا در تصویب لایحه به ملامت چین بیش از آن سرکوب در هنگ کنگ با تحمیل تحریم ها بر گروه هایی که تضعیف این شهرستان در استقلال و یا محدود کردن آن آزادی.

این لایحه اهداف واحدهای پلیس که ترک خورده اند را در دلار هنگ کنگ معترضان و همچنین چینی حزب کمونیست مقامات مسئول اعمال سخت “امنیت ملی” قانون در هنگ کنگ است که به عنوان یک منطقه ویژه اداری در چین و حفظ خود را حاکم و سیستم های اقتصادی.

اندازه گیری نیز خواهد اعمال تحریم بر بانک ها است که انجام کسب و کار با اشخاص یافت به نقض قانون است.

مجلس نانسی پلوسی به نام اتفاق آراء مجلس رای “یک فوریت نیاز به پاسخ به بزدل دولت چین را عبور از آن به اصطلاح ‘امنیت ملی’ قانون که تهدید پایان “یک کشور و دو سیستم’ وعده داده شده دقیقا 23 سال پیش تا امروز.”

پلوسی یک منتقد شدید از نقض حقوق بشر گفت: “همه آزادیخواه مردم باید در محکوم کردن این وحشتناک قانون” اعمال شده توسط چین, و اضافه کرد که آن را به طور خاص در نظر گرفته شده برای “از بین بردن آزادی های دموکراتیک در هنگ کنگ”.

خانه بیل شبیه به یک اندازه مورد تایید هفته گذشته در سنا اما باعث می شود برخی از تغییرات جزئی. سناتور کریس ون Hollen شرکت حامی از این لایحه در مجلس سنا گفت: سناتور رای خواهد داد به محض شنبه به نهایی قانونی و تایید و ارسال آن به کاخ سفید است.

قانونگذاران از هر دو طرف خواسته اند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را قوی عمل در پاسخ به سرکوب توسط چین در برابر سابق بریتانیا قلمرو آن اعطا شد جزئی از حاکمیت تحت یک پیمان است که در زمان اثر در تاریخ 1 ژوئیه سال 1997.

چین گفته است: “اعمال محدودیت های ویزا در آمریکایی ها آن را می بیند به عنوان دخالت بیش از هنگ کنگ.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo محکوم کرد تهدید ممنوعیت ویزا به عنوان نشانه ای از “چگونه پکن حاضر به پذیرش مسئولیت برای خود را انتخاب” و گفت: تصویب این قانون تامین “را از بین می برد قلمرو استقلال و یکی از چین بزرگترین دستاوردهای”.

پکن را “پارانویا و ترس از مردم خود را از آرمان های رهبری آن را به eviscerate پایه و اساس خیلی از این سرزمین موفقیت” Pompeo در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im