چین اخراج یک بند از مقامات بالا در هوبئی استان به احتمال زیاد در یک حرکت برای محافظت از رئیس جمهوری چین از خشم مردم را بیش از coronavirus شیوع

تجزیه و تحلیل بنر

کسب و کار خودی

ووهان coronavirus پزشکان

از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

 • چین اخراج و تنزل مقام ارشد چند مقامات پیشرو در مبارزه با ووهان coronavirus در هوبئی استان که در آن ویروس را شکست.
 • آن را حذف دو مقامات بالا از نقش خود در روز پنج شنبه گاردین گزارش اضافه کردن به ده ها تن بیشتر در هفته های اخیر. بسیاری از آنها مقصر برای ناکامی شامل گسترش teh ویروس.
 • این oustings آمده در میان گسترده سوء ظن است که دولت ممکن است سرکوب اطلاعات و مجازات افرادی که در صحبت کردن.
 • کارشناسان می گویند این اخراج در حال تلاش برای منحرف کردن سرزنش از رئیس جمهور شی جین پینگ بر روی پایین تر بازگشایی در بدترین مناطق آسیب دیده.
 • این ووهان coronavirus در حال حاضر کشته 1,366 مردم با 60000 آلوده در 25 کشور جهان.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چین رهبری سرنگون چهار مقامات ارشد استان هوبئی که در آن کشنده ووهان coronavirus شکست این هفته پس از گزارش از نارضایتی در پکن.

در روز پنج شنبه آن را اخراج جیانگ Chaoliang, حزب کمونیست چین (CCP) رئیس در هوبئی استان و به جای او با معاون CCP ارشد در شانگهای یانگ یونگ نگهبان گزارش شده است.

CCP ارشد در ووهان Ma Guoqiang بود و همچنین اخراج و جایگزین شاندونگ CCP رئیس وانگ Zhonglin با توجه به نگهبان.

ووهان ویروس

Kevin Frayer/گتی ایماژ

این oustings دنبال کشت و دیگران قرار گرفت که در اوایل این هفته که عبارتند از:

 • هوبئی کمیسیون بهداشت رهبر ژانگ جین که برداشته شد برای “dereliction وظیفه در مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر” و “توجه جدی درون حزب هشدار را به عنوان به خوبی به عنوان جدی اداری منفی” با توجه به دولتی Xinhua news agency.
 • لیو Yingzi مدیر کمیسیون بهداشت و درمان نیز حذف شده به دلایل نامشخص گزارش رویترز با استناد به این کشور در مبارزه با فساد بدن است. او و ژانگ هر دو جایگزین وانگ Heshang معاون مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت.
 • Xia Guohua معاون ووهان شهری اداره آمار اخراج شد “برای نقض قوانین و مقررات مربوطه به توزیع ماسک صورت” شین هوا گزارش شده است.
 • تنگ Zhihong مدیر کمیسیون بهداشت و درمان این شهرستان از هوانگگنگ شهر در هوبئی استان از کار اخراج شد چرا که “او تا به حال unshirkable مسئولیت مشکلات از جمله کافی غربالگری موارد مشکوک آهسته پیشرفت از آزمون و عدم تست پرسنل” تابناک گفت.

بسیاری از این مقامات همچنین چند نفر دیگر بودند هشدارهای داده شده از حزب کمونیست و “جدی اداری demerits.”

ووهان coronavirus توقف گسترش

اندونزی وزارت امور خارجه از طریق AP

ده ها تن از سطح پایین مقامات بهداشتی در سراسر کشور نیز حذف شده است از نقش خود که گفته می شود برای عدم برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس رویترز گزارش داد.

شلیک آمده در میان گسترده خشم و سوء ظن توسط شهروندان چینی که دولت ممکن است سرکوب اطلاعات و مجازات افرادی که در صحبت کردن.

پس از مرگ در هفته گذشته یک پزشک در ووهان بود که سکوت در ژانویه برای اخطار همکاران خود را در مورد شیوع بسیاری از شهروندان به نام برای آزادی بیان در اقتدارگرا کشور است.

گائو یو بالا رسمی از پکن نظارت بر شیوع بازدید ووهان در روز چهارشنبه و با انتقاد از رفتار مقامات پزشکی “برای عدم انجام این کار به دستور دولت مرکزی” دولتی چین روزانه گزارش شده است.

مقامات اعلام 242 جدید کروناویروس مرگ و میر در چین اواخر روز چهارشنبه. در مجموع در حال حاضر می ایستد در 1,366 با 60,000 آلوده در 25 کشور جهان.

Xi Jinping

Reuters/Jason Lee

کارشناسان می گویند sackings نشان می دهد که رئیس جمهور چین به طور فعال انحراف مقصر شیوع دور از پکن است.

“این است که به وضوح یازدهم را حرکت” استاد دالی یانگ از دانشگاه شیکاگو گفت: نگهبان روز شنبه. “مخاطرات بالا هستند و نیاز به زمان برای پیدا کردن افراد مناسب برای این موقعیت برای نجات هوبئی ووهان وضعیت است.”

تا کنون یازدهم شده است قابل ملاحظه ای غایب از نبرد در برابر ویروس تنها ظاهر می شود برای اولین بار در چندین بیمارستان در پکن در روز دوشنبه.

Xi Jinping

رادیو فردا از طریق رادیو فردا

“اگر این وضعیت را بهبود می بخشد و او را به اعتبار. اگر آن بدتر سرزنش خواهد بود دوخته لی کچیانگ,” ویلی لام استاد کمکی در دانشگاه چینی هنگ کنگ قبلا گفته نگهبان.

Li چین برتر — Xi دست — که قرار داده شده است مسئول مدیریت ووهان شیوع.

Rui زونگ چین متخصص در Wilson Center, سی ان ان گفت قبل از یازدهم برای اولین بار ظاهر: “دولت مرکزی ممکن است هنوز هم در یک روند فعال در اندازه گیری زمانی که آن را مناسب برای یازدهم به نظر می رسد به کمر coronavirus مبارزه کردند.”

چین دفتر سیاسی کمیته دائمی — یک بدن شامل کشور بالا, رهبری, ریاست Xi — سرزنش کشور نظام سلامت در هفته گذشته است.

این کمیته گفت که آنها را دیدم “کاستی و کمبود در معرض در پاسخ به این بیماری همه گیر” و متعهد به بهبود این کشور را مدیریت اضطراری سیستم.

 • ادامه مطلب:
 • شهروندان چینی در حال خشمگین در مرگ whistleblower, دکتر, سانسور برای صحبت کردن در مورد کوروناویروس. مادر او گفت که او نمی تواند حتی خداحافظی.
 • چین بی سابقه قرنطینه از 11 میلیون نفر در ووهان است 2 هفته. در اینجا چیزی است که آن را مانند در جدا شهرستان.
 • بی اعتمادی پایین پرداخت و یک سنت از رشوه خواری در چین سیستم بهداشت و درمان را فلج تلاش برای جلوگیری از ووهان coronavirus
 • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد شیوع کروناویروس در 30 ثانیه

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>