چین را رد اطلاعاتی ایالات متحده ادعا می کنند آن را مخفی ویروس شماره

چین را رد اطلاعاتی ایالات متحده ادعا می کنند آن را مخفی ویروس اعداد

(Bloomberg) —

چین را رد کرد جامعه اطلاعاتی آمریکا نتیجه گیری که پکن پنهان تا چه حد از coronavirus اپیدمی و متهم کردن ایالات متحده به دنبال تغییر سرزنش برای خود دست زدن به شیوع.

وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying روز پنج شنبه در دفاع به عنوان “باز و شفاف” چین در پاسخ به این ویروس شناسایی شده در دسامبر در مرکز چینی ها در شهر ووهان. او در پاسخ به خبرگزاری بلومبرگ گزارش کرد و گفت که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده تا به حال به این نتیجه رسیدند در یک گزارش طبقه بندی شده به کاخ سفید است که پکن گزارش نشده هر دو تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

“برخی از مقامات ایالات متحده فقط می خواهید به تغییر سرزنش” هوآ گفت: به طور منظم جلسه مطبوعاتی در پکن. “در واقع ما نمی خواهید به سقوط به بحث با آنها اما در مواجهه با چنین تکرار اخلاقی و تهمت های آنها, من احساس می کنم مجبور به گرفتن برخی از زمان و روشن شدن حقیقت است.”

هوآ سوال سرعت از ایالات متحده در پاسخ به این ویروس پس از منع ورود از چین در فوریه. 2. “هر کسی می تواند به ما بگویید آنچه که آمریکا انجام داده است در زیر دو ماه است؟,” او گفت:.

چین گزارش عمومی در موارد و مرگ و میر است عمدا ناقص بلومبرگ گزارش روز شنبه با استناد به سه مقامات که خواسته نمی شود به دلیل شناسایی این گزارش مخفی است. دو نفر از مقامات گفت: در این گزارش آمده است که چین شماره جعلی هستند. گزارش دریافت شده توسط کاخ سفید در هفته گذشته یکی از مقامات گفت.

از آنجا که چین برای اولین بار افشا می شود یک شکل جدید از ذات الریه در دسامبر. 31 کشور علنا گزارش در مورد 82,000 موارد و 3300 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. که در مقایسه با بیش از 189,000 موارد و بیش از 4000 مرگ و میر در آمریکا است که بزرگترین علنا گزارش شیوع در جهان است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال دریافت یک گزارش اطلاعات گفت: پکن به حال پنهان شیوع, اما که آمار خود را به نظر می رسد کم است. “تعداد آنها به نظر می رسد کمی در سمت نور و من خوب بودن وقتی که من می گویند که او گفت:” در روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که آمریکا و چین در ارتباط ثابت و پکن را صرف 250 میلیارد دلار برای خرید محصولات آمریکایی. “ما می خواهم به نگه داشتن آن آنها می خواهم به آن را نگه دارید” گفت: ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری.

ارتباطات کارکنان در کاخ سفید و سفارت چین در واشنگتن نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

‘آینده بیشتر’

“واقعیت این است که ما می تواند بهتر شده است اگر چین بیشتر شده است آینده” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در سی ان ان. “آنچه به نظر می رسد در حال حاضر آشکار است که مدتها قبل از جهان آموخته است که در ماه دسامبر در چین برخورد با این و شاید به اندازه یک ماه زودتر از آن که شیوع واقعی بود در چین است.”

در حالی که چین در نهایت تحمیل مستندات و توده قرنطينه و راه اندازی تب درمانگاه به سرعت ویروس را گسترش شک و تردید نسبت به آن شماره به درنگ. دولت چین بارها و بارها آن تجدید نظر روش برای شمارش موارد و برای هفته ها از مطالعه حذف افراد بدون علائم به طور کامل. تنها در روز سه شنبه آن اضافه شده بیش از 1500 بدون علامت موارد به کل آن.

پشته از هزاران تزئینی در خارج از خانه های مراسم تشییع جنازه در هوبئی استان باید محور عمومی شک در پکن گزارش.

“با این ادعا که ایالات متحده بیشتر coronavirus مرگ و میر ناشی از چین false” سناتور بن Sasse, یک نبراسکا از حزب جمهوری خواه در بیانیه ای گفت: پس از خبری بلومبرگ در گزارش خود منتشر. “بدون اظهار نظر در هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده این بسیار دردناکی آشکار است: حزب کمونیست چین است دروغ است دروغ می گوید و ادامه خواهد داد به دروغ در مورد کوروناویروس برای محافظت از این رژیم است.”

قانونگذاران جمهوری خواه در آمریکا بوده است به خصوص سخت در مورد نقش چین در شیوع. تاکید پکن مسئولیت همه گیر می تواند از لحاظ سیاسی مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن که به دنبال تغییر سرزنش ایالات متحده شیوع دور از دولت خود تاخیر در دستیابی به گسترده آزمایش ویروس و بسیج بیشتر تولید لوازم مانند ماسک و بیمارستان هواکش.

در سخنان روز شنبه هوآ شدت انتقاد کرد در آمریکا سیاستمداران که در حفظ و حمله به چین است.

“ما می خواهم به ارائه پشتیبانی و کمک به آنها را به عنوان ظرفیت ما اجازه می دهد تا” هوآ گفت. “این نظر توسط کسانی که سیاستمداران ایالات متحده فقط خودت و اخلاقی دافعه و این دشنامها, اسمیر و سرزنش ها نمی تواند زمان از دست رفته است اما تنها هزینه بیشتر زمان از دست رفته و زندگی می کند.”

دبورا Birx ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه immunologist مشاوره کاخ سفید در پاسخ به شیوع روز سه شنبه گفت چین گزارش های عمومی تحت تأثیر مفروضات در جای دیگر در جهان در مورد ماهیت این ویروس.

“جامعه پزشکی ساخته شده — تفسیر چینی داده که: این جدی بود اما کوچکتر از هر کسی انتظار می رود,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “از آنجا که من فکر می کنم احتمالا ما گم شد مقدار قابل توجهی از داده ها در حال حاضر که آنچه ما اتفاق افتاده است به ایتالیا و ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است به اسپانیا.”

وزیر خارجه آمریکا, مایکل Pompeo علنا خواست چین و کشورهای دیگر به طور شفاف در مورد شیوع بیماری خود را. او بارها و بارها متهم به چین از پوشش تا حدی از این مشکل و آهسته به اشتراک گذاری اطلاعات به خصوص در هفته های پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده و مسدود کردن ارائه می دهد کمک از کارشناسان آمریکایی.

“این داده ها مجموعه ای از مسائل به او گفت:” در یک کنفرانس خبری در واشنگتن در روز سه شنبه. توسعه درمان های پزشکی و بهداشت عمومی اقدامات برای مبارزه با ویروس “به طوری که ما می تواند صرفه جویی در زندگی بستگی به توانایی به اعتماد به نفس و اطلاعات در مورد آنچه که در واقع بیرون,” Pompeo گفت.

(به روز رسانی با وزارت خارجه دیدگاه سوم)

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im