چین را هل به عنوان Coronavirus بحران خسارت آن تصویر

پکن — هنگامی که coronavirus بیماری خود را آغاز کرد بی امان مارس در سراسر جهان چین دیپلمات واکنش نشان داد و به شدت نسبت به کشورهایی که بسته مرزهای خود را لغو پرواز و یا در غیر این صورت محدود سفر.

ایتالیا زیاده که آن را انجام می شین باند, معاون وزیر امور خارجه با همتای خود گفت در ماه فوریه است. ایالات متحده stoking ترس و وحشت یک سخنگوی Hua Chunying گفت. “احساس واقعی می درخشد را از طریق در مشکلات او گفت:” پس از آن.

در حال حاضر چین در حال انجام همان undercutting خود تلاش های دیپلماتیک به نفع خود همدردی و حمایت با تحمیل محدودیت های مسافرتی است که آن را یک بار به نام غیر ضروری. آنها عبارتند از 14 روز از قرنطینه برای مسافران از, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن است. تقریبا همه پرواز به پکن چهره یک سرنوشت مشابه بدون در نظر گرفتن نقطه خروج.

“آنها یک جعبه ابزار است که فقط به نظر می رسد که یک چکش” گفت: یورگ Wuttke رئيس جمهور از اتاق بازرگانی در چین که در حال حاضر خود را در قرنطینه در پکن صفحه اصلی پس از بازگشت از اروپا جمعه گذشته است.

این بیماری همه گیر است که اولین و مهمترین بحران بهداشت عمومی داشتن ناشی از در حال حاضر بیش از 3000 مرگ اما برای چین آن را تبدیل به یک چالش برای جایگاه خود را در خانه و خارج از کشور بیش از حد. چین چهره یک تورنت از سوء ظن از کشورهای دیگر است که می تواند به تضعیف جاه طلبی های خود را از تبدیل شدن به یک اقتصاد جهانی و قدرت سیاسی است.

چین در حال حاضر هدف قرار دادن پشت آن اخراج خبرنگاران خارجی و حمله نمایش نژادپرستی اشاره کرد که دولت های دیگر در پاسخ بیش از حد به آرامی و پیشنهاد کرد که این ویروس سرچشمه در جای دیگر. دولت را مورد ستایش قرار داد پسند کشور است که ارسال منابع و یا ماند باز به مسافران چینی و نیز خود را ارسال محموله های کمک های اولیه.

به حزب کمونیست منتقدان این بیماری همه گیر را تایید شدیدترین انتقادات از نقص در آن حکومت از جمله آن تشدید استبداد تحت آن رهبر پینگ و رفلکس خود را به صورت محرمانه و مبهم و تاریک کردن. با پرواز از سراسر جهان لغو نزدیک به انزوای این کشور می تواند به خوبی ترکیب خشم است که در حال حاضر آب پز در خانه به خصوص اگر این بیماری همه گیر را یک اثر ماندگار در تجارت و گردشگری است.

آن را ملتهب روابط که در حال حاضر زمان بود که با ایالات متحده بلکه تیره و تار کسانی دوستانه با کشورهایی مانند روسیه است. چین کشور خواست تا با هم کار کنند اما شدت انتقاد کرد و در ایالات متحده و دیگران حداقل در بخشی از آن به نظر می رسد برای منحرف کردن خشم عمومی در صفحه اصلی.

“این بیماری همه گیر است که یک فرصت از دست رفته برای چین به بازسازی برخی از خوب خواهد با امریکا و کشورهای دیگر” سوزان L. واسطه مرجعیت قرن 21 چین مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو نوشت: در یک ایمیل.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“پکن در حال پخش است جغرافیای سیاسی با این بیماری همه گیر” خانم ع نوشت. “این تبلیغات داخلی است دشمن به آمریکا و تاکید بر برتری سیستم چینی و حکمت پینگ است.”

شدت شیوع مجبور چین برای رفتن دفاعی اولیه به خصوص که دولت موفق به توضیح تاخیر در هشدار در مورد خطر از coronavirus به خصوص در ووهان شهرستان که در آن آغاز شد.

“این یک ویروس جدید” چین وزیر خارجه و وانگ یی گفت: در مصاحبه با رویترز در ماه فوریه هنگامی که درباره به تاخیر می اندازد. “بنابراین به طور طبیعی در آن طول می کشد زمان برای مردم برای به دست آوردن درک بیشتر و آگاهی در مورد آن است. همین اتفاق در کشورهای دیگر است.”

این بیماری همه گیر را برانگیخته موج بیگانه ستیزی و ضد چینی نژادپرستی در ژاپن و ویتنام و استرالیا و کشورهای اروپا و جاهای دیگر که در آن برخی می پرسند اگر اقتصاد خود را بیش از حد وابسته به چین است. حتی روسیه که رشد نزدیک تر و نزدیک تر به پکن بود که در میان اولین به تعطیل آن مرز و جلوگیری از صدور ویزا و چین سفیر ژانگ Hanhui شکایت در مورد درمان چینی در مسکو اتوبوس.

در سراسر جهان همه گیر شده است ملاقات با پوشش خبری که مورد پرسش چین استانداردهای بهداشت عمومی خود را یک حزب کنترل و سرکوب مخالفان است. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و اعضای کنگره استدلال کرده اند که این بحران باید یک نیروی قاطع تر تنظیم مجدد در روابط با چین است.

چینی دیپلمات را تحت فشار قرار دادند. آنها با حمله به نمایش نژادپرستانه و احساسات و به طور گسترده تر کرده و به رد و انتقاد از نحوه این کشور به کار گرفته شده شیوع.

چین سفارت خود در برلین ناودان آلمانی newsmagazine اشپیگل برای پوشش عکس که نشان داد یک مرد در یک دست کت و شلوار محافظ و ماسک با تیتر “ساخته شده در چین.”

“بیماری همه گیر شیوع بیماری باید استفاده نمی شود به عنوان بهانه ای برای تبعیض و بیگانه ستیزی” سفارت بیانیه ای گفت:.

در مورد وال استریت ژورنال, چین, وزارت امور خارجه رفت و بیشتر اخراج سه روزنامه نگار از روزنامه پکن اداره بیش از یک تیتر در یک نظر-صفحه: مقاله: “چین واقعی مرد بیمار از آسیا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتقام این هفته اعلام کرد که این امر کلاه تعدادی از کارکنان چینی در ایالات متحده در پنج کشور عمده سازمان های رسانه ها از جمله رادیو فردا و CGTN. که به نوبه خود باعث اتهامات جدید از نفاق از خانم هوآ وزارت امور خارجه سخنگوی تذکر و هنوز هم بیشتر tit-for-tat حرکت می کند. “در حال حاضر ما لگد کردن بازی” او در توئیتر نوشت: “بازی کنیم.”

خانم هوآ استفاده از توییتر است که در چین مسدود است, ویژگی های یک تازه شکل تهاجمی از دیپلماسی عمومی است که شکل گرفته است در سال گذشته — و این است که برای قرار دادن این تست در حال حاضر. که در آن چین دیپلمات بلند گیر نزدیک به اسکریپت پاسخ ادا در پروتکل او و برخی از همکاران او را تحت فشار قرار دادند در برابر منتقدان در زمان combatively.

یکی دیگر سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian حتی به برخی از اعتبار این هفته به پیشنهادات چرخش در اینترنت است که coronavirus نمی آمد از چین گفت: هنوز هیچ کس می دانست که مبدأ برای اطمینان حاصل کنید.

“آنها در حال تلاش بسیار سخت به مبارزه با هر دو دیپلماتیک آسیب این ویروس باعث شده است که و داخلی این آسیب انجام می شود به شی جین پینگ” گفت: شیائو Qiang یک محقق در دانشکده اطلاعات در دانشگاه برکلی کالیفرنیا و سردبیر چین بار دیجیتال.

در حال حاضر که نرخ جدید عفونت و مرگ و میر در چین کند شده است و مقامات در حال تلاش برای به تصویر کشیدن این کشور در جهان به عنوان رهبر در مبارزه با کروناویروس. مرکزی گروه تبلیغات است و حتی چاپ و نشر کتاب — چند زبان — ستایش آقای یازدهم نقش در هدایت کشور از طریق بحران با این حال پیش از موعد اعلام پیروزی ممکن است به نظر می رسد در این نقطه است.

در یک جلسه مطبوعاتی در پکن در روز پنج شنبه, مقامات برجسته, کمک های چین در حال حاضر ارائه به کشورهای دیگر است. که شامل ارسال coronavirus کیت های آزمایش به پاکستان و ژاپن و ایران و کشورهای دیگر است. چین صلیب سرخ پرواز یک تیم از کارشناسان داوطلب به ایران است که به خصوص ضربه. همچنین اجاره یک پرواز به بازگرداندن شهروندان چینی از ایران — یک گام از آن به شدت انتقاد ایالات متحده برای انجام این کار از ووهان در ماه ژانویه است.

چین وزارت امور خارجه است که نگه داشتن نمره. Ma Zhaoxu, معاون وزیر امور خارجه روز پنج شنبه گفت که 62 کشور در حال اهدا ماسک و یا لباس های محافظ.

میانمار ارائه برنج سریلانکا چای. مغولستان اهدا 30,000 گوسفند هدیه ای است که همزمان با سفر رسمی در هفته گذشته توسط رییس جمهوری آن Khaltmaagiin Battulga. (آقای Battulga و هیئت بازگشت به کشور خود رفت و در قرنطینه به عنوان یک احتیاط.)

آقای ژائو سخنگوی وزارت مالیه اشاره کرد که 170 رهبران ساخته شده بود حمایت اظهارات. مقامات همچنین بارها و بارها با استناد به سخنان مقامات ارشد سازمان جهانی بهداشت که در ستایش این کشور پاسخ.

عجله Doshi, مدیر استراتژی چین ابتکار در موسسه بروکینگز در واشنگتن گفت که چین را به تلاش برای بازنویسی روایت — با اهدای کیت های آزمایش و ارسال کمک های دیگر — می تواند پرداخت کردن.

“اگر آنها ارائه کالاهای عمومی این است که رفتن طولانی و دور و این روایات به معنای کمک به سرعت بخشیدن به این فرایند” او گفت:. “و من فکر می کنم آنها ممکن است در آن موفق می شود اگر آنها واقعا می خواهید به نشان می دهد در یک راه بزرگ آنها بر روی زمین در جایی مثل ایران ساخت یک تفاوت.”

چین نیز می تواند به نفع از تغییر در تمرکز به دیگر نقاط داغ به خصوص در ایتالیا. فرناندو سیمن سر از اسپانیا هماهنگی مرکز بهداشت هشدار و اضطراری یک کنفرانس خبری گفت که “ما باید به تدریج فکر می کنم که چین در بالاترین منطقه خطر.”

دیگران هر چند تردید دارند که چین به راحتی می توانید دوباره بجای اول برگشتن از خودگذشتگی این بیماری همه گیر.

“خشم در برابر چین در اروپا قابل لمس است” آقای Wuttke اروپا اتاق بازرگانی گفت. او سپس با اشاره به آقای یازدهم را امضا کمربند و جاده استراتژی های سرمایه گذاری برای متحد کردن جهان از طریق زیرساخت و تجارت گفته است که این “نه کمربند و جاده مردم امیدوار است. غم انگیز است.”

گزارش و پژوهش می باشد که توسط Katrin Bennhold و ملیسا ادی در برلین رافائل Minder در مادرید Farnaz Fassihi در نیویورک و کلر فو در پکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>