چین متعهد به ساخت یک بیمارستان جدید در 10 روز. آن را نزدیک.

اعتبار…Agence France-Presse — Getty Images
اعتبار…گتی ایماژ

ووهان چین — مردم از جان گذشته برای درمان آغاز نزولی در یک بیمارستان جدید است که عمدتا ساخته شده فقط در 10 روز برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس جدید در مرکز شهر ووهان در روز دوشنبه.

کارگران ساختمانی در کلاه کارکنان پزشکی در hazmat مناسب و مردان و زنان در ارتش خستگی درهم در اطراف گرد و خاکی سایت در بعد از ظهر دوشنبه dodging حرکت کامیون ، بیل و جرثقیل. کارگران هنوز در تلاش برای پایان ساخت و ساز در Huoshenshan بیمارستان — یک نام است که به معنی “آتش خدا کوه” — حتی به عنوان تسهیلات آماده برای پذیرش آن دسته از بیماران رسمی دولت گوینده تلویزیون مرکزی چین گزارش داد.

ژو یانگ یکی از ووهان رانده بود به بیمارستان جدید امید به کمک برای پیدا کردن خود را به طور فزاینده ناخوشی ، اما مقامات شهرستان و نشانه هایی در پست های بازرسی باید گفت: بیمارستان نمی خواهد قبول پیاده روی ، پذیرش تنها برای بیماران مبتلا رسما تایید coronavirus عفونت های منتقل شده بودند و از امکانات دیگر.

در اینجا این است که چگونه این بیمارستان ساخته شده در طول Zhiyin دریاچه گرد هم آمدند.

اعتبار…Maxar فن آوری از طریق رادیو فردا

ساخت تیم از 7000 کارگران با ارتش کامیون و بیل حفر و خراشیده در سراسر ساعت برای تکمیل پروژه. دولت شهر در تلاش است تا یک شاهکار با اشاره به شیوع بیماری سارس در سال 2003 زمانی که پکن ساخته شده است یک بیمارستان در یک هفته.

برای پکن تسهیلات نیز به عنوان قوی نماد دولت درایو به انجام آنچه که باید انجام شود.

دولت شهر های مورد نیاز برای ساخت موقت بیمارستان به سرعت با استفاده از واحدهای پیش ساخته به سهولت مداوم کمبود تخت های بیمارستانی و تجهیزات پزشکی. رهبران متعهد به ساخت 1000-تخت پیچیده در 10 روز و قول داد که دیگر از 1600 تخت بیمارستان خواهد بود آماده Feb. 5.

ووهان یک شهرستان از 11 میلیون دلار بوده است به طرز مرموزی آرام از مقامات قفل شده است و آن را مانع از ساکنان ترک و به شدت محدود کردن حمل و نقل عمومی و خودروهای شخصی. اما جاده ها در اطراف بیمارستان محل ساختمان شد بسته بندی شده با سیمان میکسر و کامیون و دیگر وسایل نقلیه ساخت.

بسیاری از کارگران مهاجر و تولید کنندگان مواد مورد طناب به ساخت پیچیده است. محل کار احتیاطی شامل دما چک به سعی کنید به شناسایی نشانه هایی از عفونت کروناویروس.

در مراسم روز یکشنبه ژو Xianwang شهردار ووهان رسما تحویل بیمارستان جدید به نظامی که خود را مسئول عملیات. جعبه حاوی هواکش و تجهیزات پزشکی از انباشت اشیاء بدست آمده در یک پیاده رو در روز دوشنبه. درختان نشسته در کامیون های بزرگ آماده برای تخلیه شود. یک داوطلب ارائه رایگان سواری در اطراف گسترده ساخت و ساز در سایت بر مسطح سه چرخه. در نشانه ای او بود و ناخوانا: “برو ووهان! رفتن آتش خدا کوه!”

بسیاری از بیماران و بستگان خود شده اند مشتاقانه به دنبال به جلو به باز کردن جدید کروناویروس بیمارستان اما روز دوشنبه برخی نا امید شدند.

آقای ژو ساکن که رانده بود به بیمارستان گفت: مادرش به تازگی درگذشت آنچه در این بیمارستان به نام “ذات الریه ویروسی” و هر چند او هرگز آزمایش او بر این باور است که او تا به حال coronavirus. او گفت عمه و عمو نیز در یک بیمارستان است.

“من نمی توانیم به از دست دادن هر کس دیگری او گفت:” نشسته dejectedly در ماشین با پسر عموی خود را که ناخوش بود.

توسط دوشنبه, چینی, رسانه های دولتی گزارش شد که آمبولانس آغاز شده بود حمل و نقل بیماران به بیمارستان است.

Elsie چن کمک گزارش.

“ترجمه مقاله ISI “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>