چین گذشت ستیز قانون جدید برای هنگ کنگ روز سه شنبه که توانمند مقامات برای سرکوب مخالفان به پکن خطر عمیق تر شکاف با دولت های غربی هشدار داده اند که در مورد فرسایش آزادی در این سرزمین است.

قانونگذاران در پکن رای دادند به اتفاق آرا به تصویب امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ با توجه به Lau Siu-کای ارشد پکن مشاور در هنگ کنگ سیاست و همچنین دو دلار هنگ کنگ روزنامه ها است که به عنوان خط لوله برای سیاست رسمی از پکن ون وی پو و Ta کونگ پی ای.

اقدام سریع کمتر از دو هفته پس از قانونگذاران برای اولین بار به طور رسمی در نظر گرفته و آن را نشان از ضرورت است که رهبر حزب کمونیست پینگ با توجه به گسترش کنترل در هنگ کنگ پس از خاک بود و تکان طرفدار دموکراسی تظاهرات سال گذشته است.

قانون تأکید پکن را حل و فصل برای رسیدن به سیاسی تغییر در هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا با خود سیستم حقوقی و آزادی های مدنی وجود ندارد و در سرزمین اصلی چین است. این می تواند مورد استفاده برای سرکوب تظاهرات مانند کسانی که در سال گذشته تکامل یافته را به طور فزاینده ای مقابله و گاهی اوقات خشونت چالش برای حکومت.

چینی مقننه تصویب این قانون یک روز قبل از 1 جولای سیاسی متهم سالگرد هنگ کنگ تحویل به چین در سال 1997 که به طور منظم به تساوی طرفدار دموکراسی تظاهرات. در سالگرد در سال گذشته یک تجمع مسالمت آمیز داد راه را برای خشونت زمانی که یک گروه کوچک از فعالان شکست را به هنگ کنگ قوه مقننه فوق العاده دیواره های شیشه ای و اسپری-شعار نقاشی بر روی دیوار.

“شی جین پینگ است که بیشتر نگاه جامع کنترل بیش از هنگ کنگ و امنیت ملی قانون خواهد شد یک راه طولانی برای دستیابی به این کنترل” ویلی وو-Lap لام دیرین مفسر در سیاست چین و استاد کمکی در دانشگاه چینی هنگ کنگ در مصاحبه ای گفت:.

“این خواهد بود جدید ballgame موثر بر مدارس مؤثر رسانه ها و بسیاری دیگر از عرصه های هنگ کنگ زندگی است.”

آقای یازدهم هدایت می شود امنیت از طریق قانون با وجود چالش های دولت خود مواجه با این بیماری همه گیر کوروناویروس طولانی رکود اقتصادی و ویزا ممنوعیت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با هدف مقامات چینی درگیر در هنگ کنگ سیاست.

اعتبار…Kevin Frayer/گتی ایماژ

امنیت قانون تصویب شده توسط کنگره ملی خلق ایستاده کمیته نخبگان بازوی چین را تحت کنترل قوه مقننه در یک فرایند است که به خود جلب کرد, انتقاد غیر معمول آن پنهان کاری.

شکستن از روش طبیعی کمیته نیست انتشار پیش نویس یک قانون برای اظهار نظر عمومی. هنگ کنگ فعالان حقوقی علما و مقامات باقی مانده بودند به بحث و یا دفاع از این لایحه بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط دولت چین رسانه های خبری در اوایل این ماه.

قانون خواستار هنگ کنگ دولت به ایجاد یک جدید آژانس برای نظارت بر اجرای قوانین جدید. پکن را جداگانه امنیتی بازو در هنگ کنگ قدرت به منظور بررسی موارد خاص و جمع آوری اطلاعات.

کری لام در هنگ کنگ بالا, رسمی گفته است که قانون خواهد شد هدف تنها یک “اقلیت بسیار کوچک غیر قانونی و اعمال مجرمانه و فعالیت” را سرزمین امن تر برای بسیاری از ساکنان.

اما منتقدان می گویند که سازمان های امنیتی و سیاسی سایهدار دسته از جرایم از جمله “تحریک تجزیه طلبی” می تواند ارسال سرما در سراسر هنگ کنگ جامعه است. فعالان نگران هستند که این قانون می تواند هدف کسانی که مسالمت آمیز برای تماس واقعی استقلال برای خاک.

“به طور بالقوه امنیتی قانون نفوذ بسیاری از فعالیت های که منجر به طراوت و چالاکی از هنگ کنگ جامعه مدنی و شخصیت های بین المللی این شهر و مرکز مالی گفت:” کورا چان یک استاد حقوق در دانشگاه هنگ کنگ که مورد مطالعه چین درایو برای قانون امنیت.

هنگ کنگ دولت مورد نیاز است را به شما معرفی امنیت ملی, قانون اساسی, قانون, این شهر اساسی اما این قانون شده است دیده می شود به شدت منفور و تفرقه. تلاش دولت برای انجام این کار در سال 2003 foundered پس از اعتراض حدود 500000 نفر و پی در پی دولت های محلی شده اند و تمایلی به دوباره این موضوع است.

اعتبار…وینسنت یو/آسوشیتد پرس

یک نظرسنجی از 1,002 پاسخ دهندگان توسط هنگ کنگ افکار عمومی موسسه تحقیقات در اواسط ماه ژوئن بود که راه اندازی شده توسط رویترز نشان داد که بیش از نیمی مخالف بودند به قانون امنیت در حالی که بیش از یک سوم از آن حمایت کرد. اما در حمایت از این تظاهرات نیز تضعیف شد و به 51 درصد با توجه به نظرسنجی از 58 درصد در یک نظرسنجی در ماه مارس است.

در هل دادن از طریق قانون آقای Xi گرفته و مسائل از این دست سیاستمداران در هنگ کنگ و اظهار داشت که مقامات مرکزی باید قدرت به تجویز قوانین امنیت برای خاک. که استدلال شده است تقبیح توسط دانشمندان حقوقی در هنگ کنگ که می گویند که پکن است overreaching.

چین نیز کشیده شده انتقاد از دولت های دیگر از جمله گروه 7 پیشرو صنعتی دموکراسی. وزرای خارجه از بلوک گفت: در این ماه این است که قانون یک تهدید بود به هنگ کنگ استقلال و به نام چین به ترک آن.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز جمعه گفت که ایالات متحده را اعمال محدودیت صدور روادید برای مقامات چینی تلقی به تضعیف دلار هنگ کنگ “درجه بالایی از استقلال است.” او نه نام هیچ یک از مقامات و یا می گویند که چگونه بسیاری از ممکن است منع می شود.

در پکن ژائو Lijian سخنگوی وزارت خارجه چین محکوم کرد و این حرکت توسط ایالات متحده به عنوان دخالت. در به طور منظم جلسه روز دوشنبه آقای ژائو گفت: چین تحمیل خواهد بود tit-for-tat ویزا محدودیت های آمریکایی “با فاحش رفتار مربوط به هنگ کنگ مسائل است.”

بعد از آن در روز دوشنبه گرچه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال می شود یکی دیگر از هشدار امنیتی قانون با محدود کردن صادرات آمریکا تجهیزات دفاعی و برخی از محصولات با فن آوری به هنگ کنگ.

آقای لاو سابق ارشد هنگ کنگ مقام دولتی گفته است که پکن می خواستم برای تحمیل مجازات دشوار برای ارعاب می شود مجرم است.

“اگر آن را به یک اثر بازدارنده و سپس پکن ممکن است مجبور به انجام بیش از حد بسیاری از تعقیب” گفت: آقای لاو که در حال حاضر معاون رئیس چینی انجمن هنگ کنگ و ماکائو مطالعات یک گروه نخبه که توصیه پکن در هنگ کنگ سیاست.

حتی قبل از اینکه رسما تایید که این قانون در حال تصویب, چینی, رسانه دولتی به راه انداخته سراسیمگی از گزارش های ترویج آن به عنوان یک مزیت به هنگ کنگ. این قانون را “اطمینان از ثبات پایدار و رفاه هنگ کنگ ساخت مروارید شرق حتی بیشتر پر زرق و برق و زیبا” گفت: گزارش CCTV چین اصلی گوینده.

این شهر به معترضان این قانون را تهدید به بیشتر های باریک خود را سریع کاهش فضا برای مخالفت.

هفته گذشته پلیس هنگ کنگ نیروی رد برنامه های کاربردی از سه گروه برای برگزاری تظاهرات در روز چهارشنبه سالگرد تحویل با استناد به خطرات ناشی از کروناویروس و خطرات ناشی از خشونت است. این اولین بار در بیش از دو دهه است که 1 جولای راهپیمایی اعتراض شده بود ممنوع مدنی حقوق بشر مقدم گفت.

روز یکشنبه پلیس هنگ کنگ بازداشت 53 نفر را به ظن “غیر قانونی مجمع” پس از ده ها تن از معترضان با تجمع در یک منطقه تجاری شلوغ محکوم امنیتی قانون است.

“آن را به سادگی سخت برای رفتن به اعتراض ما در سال گذشته” بانی لئونگ یک رهبر سابق مدنی, حقوق بشر, مقابل, در مصاحبه ای گفت:. “اما حرکت است هنوز هم وجود دارد خشم است هنوز هم وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *