چین عبور می ترسید امنیت و قانون در هنگ کنگ


‘پایان از هنگ کنگ به عنوان ما آن را می دانم’: چین عبور می ترسید امنیت قانون به عنوان ترجمه “شهر را تبدیل به یک پلیس مخفی دولت’

  • چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس به اتفاق آرا به تصویب قانون جدید امنیتی
  • پکن اعلام نشده است قانون اما اخبار فیلتر شده از طریق هنگ کنگ رسانه ها
  • منتقدان می گویند آن را به پایان آزادی هنگ کنگ اعطا شد و در سال 1997 تحویل

فعالان سوگواری ‘پایان از هنگ کنگ به عنوان ما آن را می دانم’ امروز پس از چین گذشت یک فراگیر, جدید امنیت ملی قانون است که منتقدان می گویند smother شهر آزادی.

این قانون به اتفاق آرا مورد تایید چین با مهر لاستیکی مهر, پارلمان اروپا کوچک تر از شش هفته پس از آن بود که برای اولین بار پرده برداری کرد.

اگر جمله بندی از قانون شده است مخفی نگه داشته آن است که تصور می criminalise هر عمل تجزیه طلبی براندازی تروریسم و یا تبانی با نیروهای خارجی.

آن را نیز اجازه می دهد چین می ترسید امنیت سازمان برای راه اندازی فروشگاه عمومی در هنگ کنگ برای اولین بار.

‘آن را نشانه پایان هنگ کنگ که جهان می دانستند گفت: برخی مبارز جاشوا وانگ به عنوان او را ترک طرفدار دموکراسی Demosisto حزب او تاسیس میان ترس از اقدامات تلافی جویانه.

‘با جارو قدرت و بد تعریف شده قانون این شهر را تبدیل به یک پلیس مخفی دولت است. هنگ کنگ معترضان در حال حاضر با امکانات بالا بودن تحویل به چین دادگاه برای محاکمه و جملات زندگی, ” او اضافه شده است.

Pro-Beijing supporters wave Chinese and Hong Kong flags and drink champagne today as they celebrate a controversial new security law

Pro-پکن حامیان موج چینی و هنگ کنگ پرچم و نوشیدن شامپاین امروز آنها به عنوان جشن یک بحث امنیتی جدید قانون

چین وعده داده شده این شهرستان از 50 سال از آزادی هنگامی که آن را بیش از حکومت بریتانیا در سال 1997, اما, انگلستان, ایالات متحده, اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد باید همه ابراز ترس است که قانون جدید استفاده خواهد شد برای سرکوب انتقاد از پکن است.

طرفدار دموکراسی گروه منحل میان ترس از واکنش شدید

طرفدار دموکراسی گروه در هنگ کنگ به سرعت برچیده روز سه شنبه پس از انتشار خبر است که پکن را تصویب نکرده امنیتی جدید قانون که گسترش رسیدن به خود را به دادگاه شهرستان دولت.

Demosisto تاسیس توسط برجسته مبارز جاشوا وانگ به – و پس از مدت کوتاهی توسط هنگ کنگ جبهه ملی.

ناتان قانون که شدیم Demosisto هشدار داد از “خونین انقلاب فرهنگی’ در افق, اما متعهد به نگه داشتن جنگ در ظرفیت شخصی.

‘قوی باشید دوستان من. هنگ کنگ مردم را نمی دهد تا او گفت:.

باجو لئونگ سخنگوی جبهه ملی اعلام کرد او می تواند ترک گروه آن را به عنوان disbands در هنگ کنگ است.

این گروه گفت که آن را ادامه خواهد داد به مبارزه برای آزادی, اما در حال حاضر کار در خارج از دفاتر خود در تایوان و انگلستان است.

تایوانی دولت است که تصور می شود در پناه چند صد نفر از معترضان را محکوم قانون جدید در روز سه شنبه گفت: آن را ‘به شدت تاثیر, هنگ کنگ, جامعه, آزادی, حقوق بشر و ثبات است.’

سازمان عفو بین المللی نیز محکوم کرد و گفت این حرکت گفت: آن را می دهد چین قدرت برای تحمیل قوانین خود را در شهرستان ،

تبلیغات

این قانون تصویب شد در پکن به منظور به سمت مرحله هنگ کنگ مجلس با اعلام ساخته شده توسط حزب کمونیست چین.

به جای این اخبار فیلتر شده از طریق نرم افزار-پکن سیاستمداران و رسانه های محلی.

در متن کنفرانس هفته وار مطبوعاتی در روز سه شنبه صبح, هنگ کنگ, رهبر کری لام – نرم افزار-پکن منصوب – کاهش یافته است به نظر آنچه در قانون موجود است.

صحبت در مورد بازگشت به قانون در مه, Lam اصرار وجود دارد این است که “بدون نیاز به نگرانی’ و ‘ارزش از نظر حاکمیت قانون و استقلال قوه قضائیه مختلف حقوق و آزادی لذت می برد توسط مردم ادامه خواهد داد وجود دارد.’

کلودیا Mo, مخالفت مجلس امروز گفت: ‘این واقعیت است که دلار هنگ کنگ مردم تنها خواهد آمد به می دانم که چه چیزی واقعا در این قانون جدید پس از این واقعیت است که بیش از مضحک.’

هنگ کنگ تضمین شده بود برخی آزادی – و همچنین قضایی و قانونی استقلال – در سال 1997 در یک معامله شناخته شده به عنوان ” یک کشور و دو سیستم.

آن را تشکیل سنگ بستر این شهر تغییر و تحول را در سطح جهانی کسب و کار توپی تقویت شده توسط یک قابل اعتماد دستگاه قضایی و آزادی های سیاسی نهان در سرزمین اصلی.

منتقدان به مدت طولانی متهم پکن از chipping دور در آن وضعیت اما آنها توصیف امنیتی قانون به عنوان مهمترین و بی پروایی نشان دادن حرکت است.

خلاصه ای از قانون منتشر شده توسط این مقام دولتی ایسنا در این ماه گفت: چین پلیس مخفی خواهد بود قادر به راه اندازی فروشگاه عمومی در شهرستان برای اولین بار.

پکن نیز گفت: از آن خواهد شد که صلاحیت برخی موارد سرنگونی حقوقی فایروال است که وجود داشته است بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی را کنترل دادگاه پس از سال 1997 تحویل.

به گفته تحلیلگران امنیتی قانون اساسی بازسازى روابط بین پکن و هنگ کنگ است.

“این یک تغییر اساسی است که به طور چشمگیری تضعیف هر دو محلی و بین المللی جامعه اعتماد به نفس به سمت هنگ کنگ یک کشور و دو سیستم مدل و وضعیت خود را به عنوان قوی مالی مرکز’ هنگ کنگ تحلیلگر سیاسی دیکسون گفت: بخوان.

گروه های مدافع حقوق بشر هشدار داده اند این قانون می تواند هدف سیاستمداران مخالف دیده می شود به اندازه کافی وفادار به پکن برای دستگیری و یا رد صلاحیت.

در سرزمین اصلی قوانین امنیت ملی به طور معمول استفاده می شود برای زندانی کردن منتقدان به خصوص برای مبهم جرم از ‘براندازی’.

At her weekly press conference on Tuesday morning, Hong Kong leader Carrie Lam (pictured) - a pro-Beijing appointee - declined to comment on what the law contained

در متن کنفرانس هفته وار مطبوعاتی در روز سه شنبه صبح, هنگ کنگ, رهبر کری لام (تصویر) – نرم افزار-پکن منصوب – کاهش یافته است به نظر آنچه در قانون موجود

A pro-China supporter takes a selfie at a rally in Hong Kong today as news filtered out that the new security law had been passed

نرم افزار-چین حامی طول می کشد یک عکاسی از خود در یک تظاهرات در هنگ کنگ امروز خبر منتشر شده که جدید قانون تامین شده بود گذشت

Hong Kong police detain a pro-democracy protester during demonstrations in May

پلیس هنگ کنگ بازداشت یک طرفدار دموکراسی از معترضان در جریان تظاهرات در مه

پکن و هنگ کنگ دولت هر دو اصرار دارند که قوانین را هدف تنها اقلیتی از مردم و نمی خواهد آسیب برساند آزادی های سیاسی در این شهر است.

آنها همچنین می گویند این اقدام را بازگرداندن کسب و کار, اعتماد به نفس پس از یک سال از تاریخی دموکراسی تظاهرات.

روز سه شنبه چهار جوان دموکراسی در عراق از جمله جاشوا وانگ گفت: آنها کناره گیری از حزب تاسیس کردند در حالی که کوچک pro-گروه استقلال گفت: آن انحلال.

میلیون ها نفر به خیابان ها ریختند سال گذشته در حالی که کوچکتر, هاردکور, از معترضان اغلب مبارزه پلیس در برخورد خشونت آمیز که دیدم بیش از 9000 دستگیر شد.

هنگ کنگ ممنوع اعتراضات در ماه های اخیر با استناد به قبلی ناآرامی و coronavirus همه گیر اگر چه محلی انتقالات به پایان رسید.

برخی از کشورهای غربی هشدار داد پیامدهای بالقوه برای پکن جلوتر از قانون تامین گذشت.

اما بسیاری از آنها با احتیاط از تحمیل پکن خشم و از دست دادن سودآور دسترسی به سرزمین اصلی را اقتصاد است.

Pro-democracy campaigner Joshua Wong (pictured) said that 'sweeping powers and ill-defined law' would make Hong Kong into a 'secret police state'

طرفدار دموکراسی مبارز جاشوا وانگ (تصویر) گفت که ‘جارو قدرت و بد تعریف شده قانون’ را در دلار هنگ کنگ به ‘پلیس مخفی دولت’

تایوان که گفته است که حاضر است برای کمک به هنگ Kongers نقل مکان به این جزیره یکی از اولین دولت واکنش نشان می دهند.

‘دولت محکوم این حرکت که به طور جدی بر آزادی و حقوق بشر و توسعه پایدار در هنگ کنگ جامعه’ دولت در بیانیه ای گفت.

واشنگتن – که سوار بر یک جنگ تجاری با چین گفت: قانون تامین معنی هنگ کنگ دیگر کافی برخوردار استقلال از سرزمین اصلی به توجیه وضعیت خاص است.

در یک تا حد زیادی نمادین حرکت ایالات متحده در روز دوشنبه به پایان رسید حساس دفاع-صادرات به هنگ کنگ بیش از قانون است.

ایالات متحده مجبور است به این عمل برای محافظت از امنیت ملی آمریکا,’ وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت.

“ما دیگر نمی تواند تمایز بین صادرات کنترل موارد به هنگ کنگ و یا به سرزمین اصلی چین است. ما نمی توانیم خطر این موارد در حال سقوط به دست مردم و ارتش آزادیبخش که هدف اصلی است برای حمایت از دیکتاتوری (حزب کمونیست) با هر وسیله لازم است.’

بریتانیا گفته بود این بود مایل به ارائه یک مسیر به شهروندی برای میلیون ها نفر از هنگ Kongers اگر قانون تامین جلو رفتم.

ما منجر جهانی واکنش در برابر چین امنیتی جدید قانون

ایالات متحده به پایان رسیده حساس دفاع-صادرات به هنگ کنگ گفت: از آن می تواند ‘دیگر تمایز بین خاک و سرزمین اصلی چین است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: ما نمی توانیم خطر موارد مانند سلاح و مهمات داده شده به مردم را ارتش آزادی بخش.

وزارت امور خارجه سال گذشته به تصویب 2.4 میلیون دلار در دفاع فروش به دلار هنگ کنگ که 1.4 میلیون دلار ارزش بودند در واقع فرستاده می شود.

Mike Pompeo has announced the US will no longer send sensitive military equipment to Hong Kong because it 'cannot distinguish' between the territory and mainland China

مایک Pompeo اعلام کرده است که آمریکا دیگر نمی خواهد ارسال حساس تجهیزات نظامی به هنگ کنگ و از آنجا که آن را نمی تمایز بین خاک و سرزمین اصلی چین

وزارت بازرگانی به طور همزمان گفت که لغو آن وضعیت ویژه برای هنگ کنگ است.

آن را در حال حاضر درمان این منطقه همان است که چین برای ‘کاربرد دوگانه صادرات’ که هر دو کاربردهای نظامی و غیر نظامی معنی آنها خواهد بود بسیار محدود است.

‘آن را به ما می دهد هیچ لذت بردن از این عمل که یک نتیجه مستقیم از پکن تصمیم به نقض آن تعهدات خود تحت سازمان ملل متحد ثبت شده چین و بریتانیا اعلامیه مشترک,’ Pompeo گفت.

پکن روز سه شنبه تهدید به اقدامات تلافی جویانه علیه ایالات متحده بیش از تحریم ها ،

ژائو Lijian یک سخنگوی چینی وزارت امور خارجه هشدار داد که چین ‘ترس از تهدیدات’ از امریکا است.

او ادعا کرد که ‘طرح’ از آمریکا هرگز موفق نخواهند شد و خواست تهمت و دولت برای جلوگیری از دخالت در امور داخلی.

“در پاسخ به اقدامات نادرست از طرف ایالات متحده چینی طرف را لازم اقدامات متقابل و قاطعانه حفظ منافع ملی خود آقای” ژائو گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر اعلام کرد که دلار هنگ کنگ است که دیگر مستقل در آمریکا چشم شده است نورد از یک سری از اقدامات در پاسخ.

روز جمعه وزارت امور خارجه گفت که محدود کردن ویزا برای تعداد نامشخص مقامات چینی دیده می شود به عنوان مسئول متخلف در استقلال مالی آسیا hub.

در پاسخ, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian روز دوشنبه گفت که آمریکا طرح… مانع عبور از هنگ کنگ امنیت ملی قانون هرگز پیروز شویم.’

‘به هدف ما را بالا غیر قانونی اقدامات چین تصمیم به اعمال محدودیت های ویزا در برابر آمریکا افرادی که رفتار فجیع در امور مربوط به هنگ کنگ’ ژائو گفت.

UK Prime Minister Boris Johnson previously said a 'path to citizenship' will be offered to 3million citizens of Hong Kong if the security law passes

نخست وزیر بوریس جانسون قبلا گفته یک مسیر به شهروندی’ ارائه خواهد شد به 3million شهروندان هنگ کنگ اگر این قانون تامین می گذرد

نخست وزیر بوریس جانسون نیز قول داد به ارائه یک مسیر به شهروندی برای 3million ساکنان هنگ کنگ که مایل به ترک خاک پس از قانون عبور می کند.

‘بسیاری از مردم در هنگ کنگ از ترس راه خود را از زندگی است که چین متعهد به رعایت تحت تهدید او گفت: قبل از این قانون به تصویب رسید.

“اگر چین درآمد حاصل برای توجیه ترس خود را پس از آن بریتانیا نمی تواند در وجدان خوب شانه را بالا انداختن شانه های ما و راه دور; در عوض, ما افتخار ما تعهدات و ارائه یک جایگزین.’

اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد حقوق ناظر نیز انتقاد چین بیش از قانون است.

هفته گذشته سنای آمریکا به اتفاق آرا به تصویب یک لایحه که تحمیل اجباری تحریم های اقتصادی علیه مقامات چینی هنگ کنگ پلیس و بانک ها است که کار با آنها – اگر آنها شناسایی شده به عنوان صدمه زدن به شهر خودمختار وضعیت.

ژائو این سخنگوی وزارت امور خارجه هشدار داد که آمریکا باید بررسی پیشرفت یا پیاده سازی مربوطه منفی صورتحساب مربوط به هنگ کنگ حتی کمتر اعمال به اصطلاح تحریم ها در چین در غیر این صورت چین خواهد شد بصورتی پایدار و محکم را قوی اقدامات متقابل.’

هنگ کنگ طرح میتوانست به هفت ماه از تظاهرات سال گذشته در ابتدا موجب شده توسط یک رها شده در نهایت به برنامه اجازه می دهد تا فرهنگ جامعه تبدیل به سرزمین اصلی است.

اما آنها به زودی بدل به یک شورش مردمی علیه پکن حکومت و گسترده خواستار دموکراسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de