چین ممکن است به ضرب و شتم Coronavirus در دردناک هزینه

پکن — به عنوان جدید کروناویروس نژادها در سراسر جهان, تانک, بازار, برش جهانی سفر و تعلیق مدرسه برای صدها میلیون نفر از فرزندان دولت هستند و از جان گذشته, راه هایی برای آن داشته باشد.

چین جایی که آن را برای اولین بار به نظر می رسد می گوید: این پاسخ.

به تعجب از برخی از کشور است که پنهان و جناح اولیه شیوع به نظر می رسد آوردن آن را تحت کنترل حداقل توسط خود را به آمار رسمی. تعداد موارد گزارش شده به طور چشمگیری کاهش یافته و در روزهای اخیر حتی به عنوان عفونت های فزاینده در کشورهای دیگر است. سازمان بهداشت جهانی به ستایش پکن پاسخ.

مقامات گزارش دادند تنها 99 موارد جدید در روز شنبه از 2000 نفر در روز فقط هفته پیش و برای دومین روز متوالی هیچ کدام بودند شناسایی شده در استان هوبئی در خارج از پایتخت آن ووهان مرکز شیوع.

چین می گوید روند ثابت می کند که مهار آن اقدامات — که شامل یک مستند در حدود 60 میلیون نفر در هوبئی و سختگیرانه قرنطینه و محدودیت های مسافرتی برای صدها میلیون نفر از شهروندان و اتباع خارجی — مشغول به کار هستند. و آن را آغاز کرده است در تلاش برای ترویج آن تلاش موفق در تبلیغات در خانه و خارج از کشور.

بقیه جهان بسیاری از آن ترس مقابله با آن موارد گرفته شده توجه داشته باشید. اما نگرانی نیز وجود دارد که چین اعداد ممکن است ناقص و ناقص است. آزمون واقعی خواهد بود که آیا این ویروس عود دوباره هنگام بازگشت کودکان به کلاس های درس و کارگران به کارخانه ها و مسافران شروع به گرفتن اتوبوس و مترو.

چین نیروی بلانت استراتژی به شمار سوالات عمیق تر برای کشورهای دیگر است. آن کمپین آمده است در هزینه های بزرگ به مردم معیشت و آزادی شخصی. حتی کشورهایی است که می تواند کپی چین هنوز هم باید بپرسید که آیا درمان بدتر از بیماری است.

“من فکر می کنم آنها یک کار شگفت انگیز از ضربه زدن به ویروس پایین” گفت: Michael T. Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “اما من نمی دانم اگر آن را پایدار. آنچه را که چینی ها واقعا انجام شده است ؟ آیا آنها واقعا موجود virus و یا آنها فقط سرکوب آن؟”

در جای دیگر, ایتالیا, کره جنوبی و ایران در حال تلاش برای کنترل گسترش ویروس. در ایالات متحده, که در آن وجود دارد در حال حاضر بیش از 300 مورد تأیید دولت است برای انتقاد بی مهارت اجرای آن از کیت های آزمایش و اجازه می دهد این ویروس به گسترش آسیب پذیر در جوامع مانند یک خانه سالمندان در سیاتل. شیوع این بیماری در حال حاضر تهدید جهانی رشد و در حال گسترش است یک واکنش در برابر مهاجرت و جهانی شدن است.

کشورها تحصیل در چین رویکرد نیاز به در نظر گرفتن چگونه آن را طرح میتوانست تقریبا در هر گوشه ای از جامعه چینی.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

اقتصاد زمین به نزدیکی متوقف و بسیاری از کسب و کارهای کوچک می گویند که آنها ممکن است به زودی اجرا از پول نقد. بیماران مبتلا به بیماری بحرانی در حال تلاش برای پیدا کردن به موقع مراقبت و برخی کشته شدند. صدها میلیون نفر از مردم که قرار است در نوعی از انزوا. همانطور که از جمعه در مورد 827,000 مردم باقی مانده تحت قرنطینه در پکن با توجه به دولتی چین روزنامه.

“من شده اند نگران تمام تمرکز بر روی فقط کنترل ویروس” گفت: دکتر جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. او توصیه می شود بیشتر پاسخ اندازه گیری مانند است که گرفته شده توسط دولت در هنگ کنگ و سنگاپور. مقامات وجود تصویب هدفمند قرنطينه اما تعطیل کردن محل کار در دسترس نباشد اجازه می دهد مربوطه خود را در اقتصاد برای ادامه فعالیت در حالی که تا کنون با موفقیت حاوی ویروس است.

“ما به یک دیدگاه گسترده ای از تاثیر بر جامعه” دکتر Nuzzo گفت: “و انجام بهتر حسابداری اجتماعی عوارض از این اقدامات است که نه فقط با تمرکز بر اعداد است.”

برای چین اعداد کلیدی هستند.

تعداد موارد گزارش شده در روز شنبه بود که کاهش قابل توجهی از دو هفته و نیم پیش زمانی که چین ضبط شد که در حدود 2000 عفونت های جدید و به عنوان بسیاری از 100 تن در روز است. بیست و هشت جدید مرگ و میر گزارش شده در شنبه همه در هوبئی.

در مقایسه با ایتالیا گزارش 49 مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز جمعه.

خارج از ووهان گسترش است به طور موثر متوقف شد با توجه به آمار رسمی. اما یکی از 99 مورد جدید گزارش شده در روز شنبه در ووهان بودند و یا افرادی که به چین سفر کرده از خارج از کشور.

سازمان بهداشت جهانی می گوید چین را مهار اقدامات ممکن را نجات صدها نفر از هزاران نفر از مردم از عفونت است. تلاش های خود را نشان می دهد که کنترل نشده و گسترش ویروس “است نه یک خیابان یک طرفه” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گروه مدیر کل گفت: در روز پنج شنبه.

“این بیماری همه گیر را می توان تحت فشار قرار دادند” دکتر Tedros گفت: “اما تنها با یک جمعی هماهنگ و رویکرد جامع است که درگیر تمام ماشین آلات از دولت است.”

W. H. O. کارشناسان به چین فرستاده اند و همچنین کلینیک های است که می تواند تشخیص صدها مورد یک روز با سی تی اسکن و تست های آزمایشگاهی و جرم جداسازی مراکز در استادیوم ها در ووهان که از هم جدا افرادی که عفونت خفیف از خانواده خود را.

“هیچ سوالی وجود دارد که چین را پررنگ رویکرد به گسترش سریع این جدید تنفسی پاتوژن تغییر کرده است البته آنچه که به سرعت در حال افزایش و همچنان به عنوان یک بیماری همه گیر مرگبار” دکتر بروس Aylward رهبر W. H. O. تیم که در بازدید از چین به خبرنگاران در پکن در اواخر ماه گذشته.

این اعداد نشان می دهد که مهاجم قرنطینه اقدامات زمانی که به طور کامل اجرا می تواند خفه کردن گسترش ویروس گفت: دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت است.

“این بزرگترین بهداشت عمومی آزمایش در تاریخ بشر” دکتر Schaffner گفت. “آنها نمی تواند آن را خاموش, اما آنها آن را به نوبه خود. و آن را ارائه بقیه جهان با برخی از زمان اضافی.”

هنوز هم تعداد کل عفونت در چین در بیش از 80,000 است و سرسام آور است. و وجود دارد به دلیل شک و تردید به آمار رسمی.

در روزهای اولیه از شیوع کمبود کیت های آزمایش و بیمارستان تخت بدان معنی است که بسیاری از آنها نه قادر به گرفتن تست شده است. بسیاری از خفیف عفونت به احتمال زیاد غیر قابل تشخیص است. دولت اتحادش را تغییر چگونه آن را شمارش موارد چندین بار در هفته های اخیر باعث نوسانات بزرگ در این گزارش آمار و ارقام هر چند کارشناسان می گویند این تنظیم غیر معمول نیست.

کارشناسان پزشکی می گویند که شده اند وجود دارد چند نشانه که دولت به شدت تست شده برای coronavirus خارج از امکانات پزشکی در هوبئی. تا زمانی که گسترش دامنه, تست, کارشناسان می گویند, از آن خواهد شد غیر ممکن است برای تعیین میزان واقعی این بیماری همه گیر از آنجا که کسانی که عفونت خفیف ممکن است یک پزشک را ببینید.

“در حال حاضر تمرکز ما روی نوک کوه یخ” به گفته دیوید هوی مدیر Stanley Ho مرکز در حال ظهور بیماری های عفونی در دانشگاه چینی هنگ کنگ.

حزب حاکم کمونیست را تحسین کاهش سرعت از شیوع بیماری به عنوان نشانه ای از برتری از آن استبدادی بالا به پایین نظام سیاسی است که به مقامات نزدیک به قدرت بدون کنترل. اما آن سنگین دست اقدامات در حال آزمایش صبر و شکیبایی شهروندان بسیاری از آنها فکر می کنم چنین سرکوب شده می تواند اجتناب شود اگر مقامات تا به حال نه اولین hid مقیاس شیوع و سکوت whistle-blowers.

تاثیر محدودیت های احساس شده است و بیشترین شدت در هوبئی که در آن 56 میلیون نفر شده است به طور موثر گذراند پس از ماه ژانویه است. برای بیش از پنج هفته به طور معمول شلوغ hub دانشگاه ها, تجارت, و حمل و نقل شده است تبدیل به یک مجموعه ای از شبح شهرها به عنوان ویروس ویران جوامع نیرنگ کل خانواده و آلوده به هزاران نفر از کارکنان پزشکی.

چین تجربه مبارزه با این ویروس نیز مشخص شده خطر ابتلا به خانواده انتقال اگر بيمارستان اجرا از تخت و تست کیت به عنوان آنها در ووهان که در آن برای هفته ها بسیاری از کسانی که بیمار بودند به خانه فرستاده شدند و آلوده بستگان خود را.

موانع باید مهر و موم کردن شهرها و حمل و نقل عمومی شده است تعطیل و خودروهای شخصی شده اند عمدتا ممنوع از جاده ها است. در ووهان محدودیت در فرد جنبش شده اند به شدت در هفته های اخیر با ساکنان در حال حاضر بیشتر منع از ترک خانه های خود.

در میان ساکنان در هوبئی نشانه هایی وجود دارد که خشم و سرخوردگی در حال نصب است. چینی سایت های رسانه های اجتماعی در حال آب گرفتگی با پست از ساکنان گفت: آنها از دست داده اند شغل خود را به دلیل تمدید مستند ساخت آن را دشوار است به پرداخت وام مسکن و وام. دیگران توصیف کرده اند کمبود مواد غذایی در جوامع خود.

در روز پنج شنبه, در, نادر, عمومی ملامت از دولت ناراضی مردم در یک جامعه مسکونی در ووهان heckled مقامات سطح بالا به عنوان آنها راه می رفت از طریق محله در بازرسی.

“جعلی! همه چیز جعلی است فریاد زد:” یکی از ساکنان در این هیئت که شامل خورشید Chunlan, معاون نخست وزیر پیشرو دولت مرکزی در پاسخ به شیوع بیماری است.

دولتی روزانه مردم روزنامه بعد گفت که این اتهامات شد در محله های محلی مقامات بود که “جعلی” تحویل از سبزیجات و گوشت به ساکنان. خانم خورشید دستور تحقیقات فوری به این مسئله است.

وانگ Zhonglin حزب از ووهان اعلام کرد قصد دارد روز جمعه به تدریس ساکنان این شهرستان در سپاسگزار به حزب حرکت بود که به سرعت در ملاقات با تمسخر و خشم در رسانه های اجتماعی چینی.

روابط نیز چیز ساییده شده به خانواده ها مجبور به زندگی می کنند برای مدت طولانی در فضاهای محدود. Guo Jing یک فمینیست فعال در ووهان گفت که او و سایر داوطلبان به حال سابقه تعدادی از درخواست برای کمک از ساکنان گزارش سوء استفاده فیزیکی توسط اعضای خانواده خود را در خانه.

“تحت این شرایط واقعا دشوار است برای آنها برای پیدا کردن کمک در طول اپیدمی” گفت: خانم Guo. “این بسیار دشوار است به ترک خانه.”

نیش نیش یک نویسنده است که حفظ شده است به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده — و اغلب-سانسور — مجله آنلاین زندگی در ووهان گفت که مستند بود سخت روانی تلفات در ساکنان.

“مردم عادی هیچ منبع درآمد و فاقد حس یقین حتی در مورد زمانی که آنها قادر به بیرون رفتن” او نوشت: در سال های اخیر ورود. “هنگامی که شما می توانید احساس می کنید زمین و یا شما از دست دادن کنترل بر وضعیت آن را آسان به از دست دادن یکی از اساسی ترین حس امنیت.”

خارج از هوبئی چین می خواهد به آتش تا اقتصاد خود را اما مقامات محلی نیز تحت فشار بسیار زیاد به هیچ خطرات به منظور کاهش تعداد عفونت. حتی به عنوان استان های خود را کاهش و سطح هشدار برای ویروس بسیاری از شرکت ها در حال انتخاب به خطا در کنار احتیاط. برخی از آنها حتی جعلی برق میزان مصرف به منظور ضربه دقیق پشت به اهداف با توجه به گزارش اخیر توسط Caixin نفوذ چینی مجله.

برخی از کارشناسان به طور فزاینده ای بدونم که اگر چین مستند را تبدیل به بی معنی تر و گسترده این ویروس می شود. با توجه به گسترش جهانی ویروس و مشکل لکه بینی خفیف موارد آنها می گویند بعید است که آن را تا کنون به طور کامل حذف شود — حتی در چین.

“من فکر می کنم کاهش تعداد مورد به احتمال زیاد به این معنی نیست که همه این باور نکردنی اقدامات گرفته شده اند احتمالا داشتن یک اثر” گفت: Marc Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “اما من فکر نمی کنم صفر صفر است.”

Donald G. McNeil جونیور کمک گزارش از نیویورک است. Zoe تفاهمنامه همکاری پژوهشی از پکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>