چین دفاعی است. در ایالات متحده وجود ندارد. می توانید بقیه جهان را پر از درجه اعتبار ساقط است ؟

سیدنی استرالیا — زمانی که استرالیا شروع به هل دادن برای جهانی تحقیق در ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس دیگر کشورها در هیئت مدیره و مقامات تا به حال هیچ ایده چگونه آن کار می کنند و یا چگونه به شدت چین ممکن است واکنش نشان می دهند.

اروپا به زودی پیوست تلاش به هر حال حرکت را به این ایده با سازمان بهداشت جهانی در اواخر این ماه. و استرالیا در آن نوظهور نقش به عنوان جهانی کاتالیست تبدیل شده است و هر دو یک هدف اصلی از چینی خشم و ناگهانی رهبر یک فشار به تقویت نهادهای بین المللی که ایالات متحده را رها کرده است تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما فقط می خواهم به دانستن آنچه که اتفاق افتاد و پس از آن اتفاق نمی افتد دوباره” نخست وزیر اسکات موریسون گفت: روز جمعه در توصیف مکالمات خود را با دیگر کشورها است.

مقابله با یک بار-در-یک-نسل بحران جهان میانه قدرت ضروری و تلاش برای احیای قدیمی هنجارهای می تواند انجام multilateralism.

کشورهای اروپا و آسیا در حال جعل اوراق قرضه جدید در مسائلی مانند بهداشت عمومی و تجارت برنامه ریزی برای آینده ساخته شده است در آنچه آنها را به عنوان همه گیر بزرگترین درس: که خطرات ناشی از چین در دولت استبدادی دیگر نمی توان انکار کرد که ایالات متحده نمی تواند متکی به رهبری هنگامی که آن را تلاش برای نگه داشتن مردم زنده و کار و سیاست خارجی آن است که به طور فزاینده ای “امریکا برای اولین بار.”

وسط-قدرت پویا ممکن است در گذشته تنها به عنوان ویروس. اما اگر آن را ادامه می دهد, آن می تواند یک جایگزین به فرامین و خواسته های جهان را دو ابرقدرت. فراتر از هیاهو و واشنگتن و پکن یک مایع کار گروه پدید آمده است با یک چرخش بازیگران از رهبران است که پتانسیل به چالش کشیدن قلدری چین پر کردن خلاء در سمت چپ توسط امریکا و هیچ قدرت کمتر می تواند خود را در آن.

“استرالیا بازنشانی شرایط تعامل بنابراین ما باید بیشتر استراتژیک آزادی عمل و به منظور انجام است که شما نیاز به ایجاد یک ائتلاف از همفکر سازمان ملل گفت:” اندرو Hastie یک backbencher در مجلس استرالیا که آگهی خود را کمیته مشترک اطلاعات و امنیت است.

“به عمل در صحنه جهانی به عنوان یک قدرت شما نیاز به آن را انجام دهد از موضع قدرت — که شامل قدرت در اعداد” آقای Hastie گفت.

اعتبار…Lukas Coch/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

آقای موریسون اصرار داشت که تماس خود را برای جهانی تحقیق کارگردانی است در هر کشور است اما همه شواهد موجود نقاط به چین به عنوان زادگاه این بیماری همه گیر است که به معنی استرالیا به سختی می توانست انتخاب حساس تر موضوع برای جهش خود را بر روی صحنه جهانی است.

رهبران چین را ساخته اند روشن است که آنها را ببینید انتقاد از خود واکنش اولیه به coronavirus — که شامل یک پوشش است که اجازه سرایت به گسترش به عنوان یک تهدید به حزب کمونیست قانون است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • ضعف امید ظهور به عنوان مردم بازگشت به مکان های عمومی.
  • هند دیگر طول می کشد قدم مجدد یکی از بزرگترین شبکه قطار.
  • فرانسوی ها می توانید خرید مواد غذایی بدون لغزش اجازه. اما زندگی به دور از نرمال در اروپا است.

حتی یک ماموریت حقیقت یاب به نظر می رسد بیش از حد برای چین رهبری است. این کشور سفیر استرالیا چنگ Jingye به نام تحقیق پیشنهاد — که در چین انتظار می رود که برای جلوگیری از در W. H. O. — یک “خطرناک” حرکت است که می تواند منجر به تحریم اقتصادی.

“اگر این خلق و خوی در حال رفتن از بد به بدتر” او گفت: “مردم فکر می کنم چرا ما باید رفتن به یک کشور است که نه چندان دوستانه به چین؟’ گردشگران ممکن است باید افکار دوم.” او اضافه کرد که مصرف کنندگان چینی ممکن است حاضر به خرید شراب استرالیا و گوشت گاو و یا به فرستادن فرزندان خود به دانشگاه های استرالیا.

اقتصادی, درد, اگر در واقع تحت, می تواند شدید باشد. چین استرالیا شماره 1 صادرات, بازار, بزرگترین منبع از دانشجویان بین المللی و با ارزش ترین بازار برای گردشگری و محصولات کشاورزی. روز یکشنبه این کشور را دانه صنعت هشدار داد که چین را تهدید به محل سنگین تعرفه در استرالیا جو صادرات در چه برخی از اعضای پارلمان در حال توصیف به عنوان “بازپرداخت.”

استرالیا مقامات این حال شرط بندی که چین باقی خواهد ماند یک مشتری عمده ای از جمله برای ذغال سنگ و سنگ آهن به آن نیاز دارد به بهار بازگشت به زندگی پست بیماری همه گیر. و آنها معتقد هستند که استرالیا را تحمل برخی از چینی مجازات اگر آن را به معنی تکیه کمتر بر یک کشور است که با توجه به نظر سنجی آن را در حال حاضر اعتماد — یک دیدگاه منفی که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در غرب اروپا است.

اعتبار…Lukas Coch/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

سرخوردگی ایجاد شده است برای سال ها. رئیس جمهور چین چین را به هک و سرقت مالکیت معنوی افزایش یافته است.

حزب کمونیست پروکسی سعی کرده اند به دخالت در سیاست داخلی استرالیا و کشورهای دیگر در حالی که پکن به طور فزاینده ای خواهان اطاعت سراسر جهان — ترک هیچ جایی برای هر شرکت خارجی یا کشورهای به سوال سیاست های خود.

پیتر جنینگز سابق دفاع رسمی و مدیر اجرایی استرالیا سیاست راهبردی موسسه گفت که Covid-19 تا به حال محروم دور گذشته توهمات خوش خیم چین — ایده این است که یک کشور می تواند انجام کسب و کار با چین بدون هیچ گونه نگرانی در مورد چگونه آن را اداره مي شد.

با سرکوب اطلاعات در مورد ویروس هنگامی که آن را به نظر می رسد در ووهان چین دولت قرار داده و بر روی صفحه نمایش کامل خطرات ناشی از آن استبدادی سیستم نه تنها برای مردم خود بلکه برای جهان است. و به جای آن را تصدیق اشتباه آن دو برابر شده در پایین — پخش كردن, تئوری های توطئه اصرار دارد که پاسخ آن را جشن گرفته و stridently حمله به هر کسی که نشان می دهد در غیر این صورت.

“ما رهبران ارشد, برای استفاده از یک استرالیا گفت: تا به حال ‘gutful’ از چین” آقای جنینگز گفت. “من فکر می کنم آنها فقط تغذیه.”

در چنین شرایطی استرالیا معمولا به نوبه خود به امریکا است. برای هفت دهه پس از پایان جنگ جهانی دوم ایالات متحده به عنوان یک مدافع از شفافیت و همکاری است.

اعتبار…Lukas Coch/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

اما با تکیه بر واشنگتن برای این نوع از رهبری به نظر می رسد غیر ممکن است در حال حاضر. بسیاری از جهان نمایش ها با ناامیدی و غم و اندوه امریکا کم گذاشته شده توسط ویروس و آقای تهمت نامنظم پاسخ.

رئیس جمهور نشان داده علاقه کمی در کار با هر کشور دیگر. او گفت: دولت در حال انجام تحقیقات خود را از چین اما این حرکت به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک تلاش برای تغییر سرزنش و دور از خود botched دست زدن به این بیماری همه گیر.

آقای ترامپ نیز گفت به طور موقت متوقف کردن کمک های مالی به W. H. O. و ایالات متحده را به کمک نمی های اخیر صندوق-افزایش تلاش ها به رهبری اتحادیه اروپا برای تحقیقات به واکسن.

بیشتر تضعیف آمریکا اعتبار آقای ترامپ شناور است عجیب و غریب درمان مانند مواد ضد عفونی کننده در حالی که هل دادن بی اساس نظریه که ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه — ادعا می کنند که استرالیا مقامات اطلاعاتی با تخفیف به عنوان بعید است.

“به طور معمول اما ناقص و آمریکا و نیز بسیج جهان” کوین راد سابق نخست وزیر استرالیا نوشت: در مقاله اخیر. “این بار در امریکا غیبت هیچ کس نداشت.”

که از درجه اعتبار ساقط predates این بیماری همه گیر. در سال 2018 پس از ایالات متحده کشیده بود از Trans-Pacific Partnership, 11 کشور از جمله استرالیا و کانادا و ژاپن و نیوزیلند مکزیک و ویتنام امضا یک پیمان تجارت خود را به عنوان پرچین در برابر چین است. اما Covid-19 شتاب که تعامل است.

بسیاری از وسط-قدرت کشورها شده اند مبادله اطلاعات از پاسخ های خود را در حمایت از راه حل های مشترک مانند واکسن و شروع به نگاه به آینده.

پنج شنبه شب آقای موریسون پیوست یک تماس با رهبران کشورهایی که تماس خود را “محرک اول” — کشورهایی که عمل به سرعت در برابر این بیماری همه گیر و پهن خود را منحنی از عفونت از جمله اتریش ، دانمارک ، یونان و اسرائیل و سنگاپور و نیوزیلند.

استرالیا مقامات نیز بخشی از یک هفته گفتگو در پست-همه گیر آینده با یک گروه از کشورها که شامل هند ژاپن و کره جنوبی و ویتنام است. ایالات متحده نیز درگیر شده اما قابل توجه به عنوان یک شرکت کننده این گروه رهبر گفت: Rory Medcalf یک دیپلمات سابق و رئیس امنیت ملی در دانشگاه در دانشگاه ملی استرالیا.

اعتبار…Al Drago برای نیویورک تایمز

در طول تاریخ استرالیا یک کشور از 25 میلیون نفر دیده است خود را به عنوان بیش از حد کوچک برای اعمال نفوذ بسیار در صحنه جهانی هر چند اقتصاد آن است که تقریبا به عنوان به عنوان بزرگ روسیه است. در مصاحبه های مقامات توصیف یک ریشه دوانده تردید رقابت با نوپای اعتماد به نفس ساخته شده است در خود حس که استرالیا جعلی سابقه مقاومت و بقا در ارتباط با چین — یکی که خیلی از این جهان می تواند از یادگیری است.

استرالیا در میان اولین کشور در سال 2018 به ممنوعیت شرکت های چینی هواوی و ZTE از تهیه آن 5G شبکه. آن را نیز به تصویب رسید جارو دخالت خارجی قانون.

فشار برای coronavirus استعلام اما نشان دهنده یک جهش است. ایده پدید آمده تا حدودی ad hoc که Marise Payne, وزیر امور خارجه اعلام کرد که در صبح روز یکشنبه خبر نشان می دهد. او جهان را شگفت زده.

فرانسه رهبر امانوئل پاکسازی در ابتدا گفت: آقای موریسون آن بود که هنوز زمان برای بررسی هر چند او به نظر می رسد که پس از آمدن در سراسر به حمایت از این پیشنهاد.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ستایش این ایده نشان می دهد (نادرست) است که در استرالیا حمایت از ایالات متحده تحقیقات برجسته یکی از استرالیا پایدار موانع: مطلع درک است که آقای موریسون است که بیش از حد مشتاق به لطفا خود را متحد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساخت پرس و جو یک واقعیت ممکن است نیاز به اثبات بیشتر از استقلال و نوع پایدار دقیق تلاش است که استرالیا هنوز به استاد.

“آزمون واقعی خواهد بود: چه استرالیا انجام بعدی؟” آقای جنینگز گفت.

او استدلال کرد که اگر پیشنهاد درگذشت W. H. O., استرالیا, باید, ایجاد, برای پرداخت و منجر به یک کمیسیون مستقل از محققان از سراسر جهان است.

اعتبار…ژیل Sabrié برای نیویورک تایمز

در نهایت معلوم نیست که چقدر یک گروه میانه-قدرت کشور بدون رهبری ثابت می توانید انجام. در برخی از نقطه در استرالیا و دیگر کشورها باید به تصمیم بگیرد که آیا به تمرکز بر اصلاح سیستم های قدیمی و یا تلاش برای ایجاد چیزی جدید.

شک و تردید در حال حاضر در اطراف W. H. O. آن متهم شده است توسط بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده و ژاپن از بودن بیش از حد اعتماد به دولت چین و نادیده گرفتن علائم هشدار دهنده زود هنگام این بیماری همه گیر از تایوان که چین محروم از سازمان است.

بسیاری از منتقدان بر این باورند که راه خروج از این بیماری همه گیر و تشدید ایالات متحده-چین تعارض ممکن است شامل اشکال جدیدی از سازمان گرفته شده از کشورهایی است که در حال حاضر در تلاش برای احیای همکاری جهانی برای شکست دادن یک قاتل که نیست احترام مرزهای ملی.

Concetta Fierravanti-چاه فدرال نماینده مجلس در استرالیا است که اغلب سختی بوده است منتقد از چین گفت: جهان نیاز به شجاعت و مقاومت در برابر “کسب و کار به عنوان معمول است.”

“برای قوانین مبتنی بر نظم بین المللی به معنی هر چیزی در آن نیاز به تایید” او گفت:. “اگر جهان پاسخ نمی دهند و عمل می کنند در حال حاضر زمانی که آن را تا به حال عمل می کنند؟”

اعتبار…فابریس Coffrini/Agence France-Presse — Getty Images

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>