چین گزارش کرده است بیش از هزاران coronavirus موارد از چه کسی است. اینجا چرا

پنجشنبه گذشته مقامات در هوبئی استان, کانون شیوع کروناویروس در چین گزارش شده است که نزدیک به 15,000 اضافی بیماران آلوده شده توسط ویروس در یک روز. سازمان بهداشت جهانی منتشر شده بسیار پایین تر تعداد: 1,826.

اختلاف در چه حرفه ای پزشکی تشخیص ویروس است.

هر دو در مجموع شامل “آزمایشگاه-تایید” موارد COVID-19 رسمی نام این بیماری که از دوشنبه تا به حال افزایش یافته است به بیش از 51,000 در سطح جهان است.

اما چین نیز بوده است از جمله “بالینی-تایید” موارد که شامل افزایش جهانی در مجموع به بیش از 70 ، 000.

اگر یک مورد آزمایشگاه-تایید به این معنی که نمونه بیمار تنفسی فوقانی شامل ژنتیکی از ویروس. بالینی تأیید کمتر دقیق است زیرا آنها بستگی دارد یک ارزیابی از علائم و ریه تصویربرداری.

که شماره سمت راست است ؟ دکتر ایان Lipkin مدیر مرکز عفونت و ایمنی در دانشگاه کلمبیا گفت: ایسنا در حالی که بالینی تأیید کامل نیست آنها اندازه گیری مفید به دلیل ذات الریه علائم مانند بيماران در نزدیکی مرکز این ویروس هستند و دلیلی برای نگرانی. آنها همچنین اجازه می دهد تا کارکنان مراقبت های بهداشتی برای شناسایی تفاوت بین ویروس و مشابه بیشتر بیماری های شایع مانند آنفولانزا یا ذات الریه, او گفت:.

تشخيصهای بالينی نیز مفید است زیرا محققان به سادگی مجهز به طور کامل قابل اعتماد آزمایشگاه تست در این مرحله او اضافه شده است.

هیچ تست تشخیصی است که “ادم” دکتر مایکل رایان مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه ای برای سازمان جهانی بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.

“همیشه وجود دارد یک احتمال مثبت کاذب یا منفی کاذب,” او گفت:. “از آن نظر مهم است و به همین دلیل سوء ظن بالینی…همیشه بسیار مهم است.”

همچنین احتمال دارد که تعداد واقعی موارد بالاتر از آزمایشگاه و بالینی تایید کل. “ما نمی دانیم که مخرج ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آلوده به این ویروس که هرگز به توجه به سیستم بهداشت و درمان,” Lipkin گفت.

یک سخنگوی گفت که رادیو فردا در روز دوشنبه که به جلو رفتن سازمان را گزارش موارد آنها به عنوان گزارش شده توسط مقامات چینی, صرفنظر از اینکه چگونه آنها را تایید کرد.

پس از این راهنمایی ایسنا گزارش موارد تایید شده که مطابقت با آمار و ارقام گزارش شده است که.

Ryan Newman بستری پس از تصادف وحشتناک در دیتونا 500

اوایل در جریان رای گیری در ایالت نوادا پیش از دولت حزبی

پلیموث راک در میان بوستون نشانه های تخریب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im