چین هکرها به دنبال سرقت coronavirus واکسن تحقیقات می گوید: مادو اتباع چینی شده اند تحت تعقیب به دنبال به سرقت Covid-19 تحقیقات واکسن و نرم صدها نفر از شرکت ها در ایالات متحده و خارج از کشور از جمله دفاع پیمانکاران ما در وزارت دادگستری گفت: در روز سه شنبه.

Li شائویو, 34 و دونگ Jiazhi, 33, همچنین هدفمند فعالان حقوق بشر در آمریکا و چین و هنگ کنگ دستیار دادستان کل جان Demers ادعا.

لی و دونگ که تصور می شود در چین عمل کرده و در برخی موارد “خود را برای منافع شخصی خود” و دیگران به نفع چین و وزارت امنیت Demers گفت.

“چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل است که ارائه یک پناهگاه امن برای مجرمان اینترنتی” Demers گفت.

ساعت پس از انتشار کیفرخواست چین بریتانیا سفیر لیو Xiaoming رد ادعاهای غرب چین سرقت داده های پژوهش به عنوان “اساس”. او در توئیتر خود نوشت: “از جمله اتهامات را تشکیل می دهند بی احترامی برای دانشمندان چینی & دستاوردهای خود را; آنها همچنین می تواند تضعیف همکاری های بین المللی در R&D. جهان باید به شدت مخالفت و رد چنین بی اساس ادعا می کند.”

این حرکت در میان افزایش تنش بین ابرقدرت جهانی سوخت توسط coronavirus همه گیر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقصر در چین است.

وزارت دادگستری گفت: و لی دونگ بودند که همکلاسی در رشته مهندسی برق دانشکده در چنگدو مشغول شده اند در یک کامپیوتر نرم کمپین برای 10 سال گذشته است.

آنها را هدف شرکت در ایالات متحده, استرالیا, بلژیک, آلمان, ژاپن, لیتوانی هلند و اسپانیا و کره جنوبی و سوئد و بریتانیا آن را گفت.

“صنایع هدفمند شامل در میان دیگران با تکنولوژی بالا تولید; دستگاه های پزشکی, عمران و مهندسی صنایع; کسب و کار, آموزشی, بازی و نرم افزار; انرژی خورشیدی; دارو; دفاع” از آن گفت.

“اخیرا متهمان جستوجو کرد برای آسیب پذیری در شبکه های کامپیوتری از شرکت های در حال توسعه Covid-19 واکسن, تست, تکنولوژی و درمان است.”

وزارت دادگستری گفته و لی دونگ هدفمند شرکت های زیست فناوری در کالیفرنیا و مریلند و ماساچوست و جاهای دیگر است اما به نظر نمی رسد که در واقع به خطر بیافتد هر Covid-19 پژوهش است.

آنها همچنین هدفمند “سازمان های غیر دولتی و فردی مخالفان روحانیت و دموکراتیک و فعالان حقوق بشر در ایالات متحده و خارج از کشور از جمله هنگ کنگ و چین” بخش گفت.

با توجه به کیفرخواست و لی دونگ عرضه و وزارت امنیت با کلمه عبور برای حساب های ایمیل شخصی متعلق به مخالفان چینی, هنگ کنگ جامعه سازمانده این کشیش یک کلیسای مسیحی در شیان و سابق میدان تیان آن من می گوید.

در میان مواد اتهام سرقت رفته بودند ایمیل بین یک مخالف و دالایی لاما ،

جفت شد متهم به سرقت کد منبع از شرکت های نرم افزاری, اطلاعات در مورد مواد مخدر در حال توسعه از شرکت های دارویی و سلاح های طرح و تست داده ها از پیمانکاران دفاعی.

هدفمند شرکت های خارجی بودند شناسایی شده توسط نام. اما با توجه به کیفرخواست آنها شامل یک هلندی الکترونیک شرکت سوئدی شرکت بازی یک لیتوانیایی gaming شرکت آلمانی نرم افزار مهندسی شرکت بلژیکی مهندسی نرم افزار, شرکت, استرالیا دفاع پیمانکار کره جنوبی کشتی سازی شرکت اسپانیایی الکترونیک و دفاع شرکت و هوش مصنوعی و سرطان تحقیقات شرکت.

لی و دونگ گفته سرقت اطلاعات از دفاع پیمانکاران در خصوص ماهواره نظامی برنامه های نظامی, شبکه های بی سیم و سیستم های مخابراتی و, مایکروویو و سیستم های لیزری.

کیفرخواست بازگردانده شد توسط یک هیئت منصفه عالی در منطقه شرقی ایالت واشنگتن در روز 7 جولای بود اما تنها unsealed در روز سه شنبه.

لی و دونگ شد و به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب کامپیوتر توطئه برای ارتکاب سرقت اسرار تجاری سیم تقلب دسترسی غیر مجاز از یک کامپیوتر و سرقت هویت.

چین را متهم کرد که ما در ماه گذشته از لکه پکن زیر اتهامات که هکرهای چینی در تلاش بودند به سرقت coronavirus پژوهش است.

ادعای تشدید تنش بین دو کشور است که باید مورد معامله barbs بیش از منشاء این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 600 ، 000 نفر از آن پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

“چین بیان قوی نارضایتی و مخالفت با چنین لکه,” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت. “قضاوت از سوابق گذشته ایالات متحده انجام داده است بزرگترین cybertheft عملیات در سراسر جهان است.”

Agence France-Presse کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im