چین خشم در “تئوری های توطئه” پس از پرونده جاسوسی ادعا


چین خشم در “تئوری های توطئه” پس از پرونده سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل بین الملل: پکن از نظافت انگلستان استقرار ارقام به طور تمام وقت عوامل ” یا “احمقها مفید’

  • 86-صفحه گزارش از جزئیات اتهام کمپین برای متقاعد کردن افراد به پشت Huawei
  • پرونده مدعی چینی مخابراتی شرکت ‘پکن دارایی استراتژیک’
  • آن وارد شده بود با کمک جنجالی سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل

چین بادی خشم در “تئوری های توطئه” امروز پس از بحث برانگیز پرونده متهم آن را از تلاش برای تبدیل انگلیسی استقرار ارقام به عوامل.

بمب 86 صفحه گزارش موجب خشمگین ردیف ادعا یک کمپین توسط پکن برای متقاعد کردن افراد با نفوذ به پشت Huawei و استراتژیک خود را با هدف.

میان رشته ای از آتش زا ادعا می کند آن را توصیف چینی مخابراتی شرکت به عنوان “پکن دارایی استراتژیک’ اشاره کرد و ترس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی دولت.

وارد شده با کمک از سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل – شناخته شده برای نقش خود در یک پرونده کثیف ” در مورد روسیه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – آن گفت: سیاستمداران و دانشگاهیان و دیگر ‘نخبگان’ در بریتانیا هدف قرار گرفته توسط چین در تلاش برای تضمین حمایت خود را برای Huawei ادغام به انگلستان زیرساخت ها است.

اما یک مقام ارشد دولت چین مشاور شکایت کرده که امروز وجود دارد ‘هیچ شواهد سخت و بدون اثبات’ به انکار Huawei دسترسی به قرارداد.

این تف می آید با تنش در حال حاضر در حال اجرا به عنوان یک کشت از حزب محافظه نمایندگان مجلس تقاضا شل تر روابط با چین از جمله آن را از سرمایه گذاری در 5G و نیروگاه های هسته ای.

با این حال سابق صدراعظم فیلیپ هاموند هشدار داد که “ضد چین تمایلات’ در معرض خطر آسیب رساندن به انگلستان چشم انداز آن را به عنوان جعل یک آینده جدید در خارج از اتحادیه اروپا.

The British figures targeted, the dossier claims, included Sir Kenneth Olisa, the Lord Lieutenant of London, pictured above with the Duchess of Cambridge

انگلیسی ارقام هدفمند پرونده ادعای شامل آقا Kenneth Olisa خداوند ستوان لندن تصویر بالا با دوشس کمبریج

Dr Huiyao Wang, president of the Centre for China and Globalisation and an adviser to the Chinese government, urged ministers not to indulge in a 'conspiracy theory' about Huawei

Dr Huiyao وانگ رئیس جمهور از مرکز چین و جهانی شدن و مشاور دولت چین خواست وزیران به افراط در یک “تئوری توطئه” درباره Huawei

آخرین پرونده نام چند افراد برجسته آن ادعا شده بود هدفمند به عنوان بخشی از نرم افزار-Huawei کمپین ادعا هدف شده بود را به آنها چین را ‘مفید احمقها’.

کسانی که مشخص شده در این گزارش را صادر اظهارات قاطعانه انکار این ادعا رد آنها را به عنوان ‘عجیب و غریب و مانند یک “تئوری توطئه’. Huawei قاطعانه رد پرونده گفت: یافته های آن تا به حال “هیچ پایه و اساسی در واقعیت’.

سابق MI6 مرد پشت ‘, کثیف, پرونده’ در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

The bold claim is reportedly made in a dossier made in part by the firm co-founded by ex-MI6 spy Christopher Steele

این ادعای جسورانه گزارش ساخته شده در یک پرونده در بخشی ساخته شده توسط این شرکت تاسیس سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل

سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل بود پشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘dirty پرونده که اتهام او cosied تا به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و cavorted با روسپی.

رئیس جمهور ایالات متحده بود که رئیس جمهور منتخب که این پرونده در ژانویه 2017, اخراج این گزارش با عنوان “غلط و ساختگی است’.

Mr استیل 56 چپ MI6 در سال 2009 قبل از راه اندازی شرکت های خصوصی Orbis هوش کسب و کار است که کمک به Huawei گزارش.

او یک بار MI6 را بالا جاسوسی در امور و زندگی در سایه تا به حال آشکار به عنوان نویسنده از مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده. Mr استیل پیوست MI6 پس از فارغ التحصیلی از کمبریج جایی که او به عنوان یک “تایید سوسیالیستی’.

به عنوان یک جوان افسر اطلاعاتی در مسکو او بود و اغلب مورد آزار و اذیت توسط KGB. او در ادامه برای تبدیل شدن به رئیس MI6 روسیه میز – معنی او یکی از Secret Intelligence Service ترین جاسوسان ارشد.

زمانی که روسیه پناهنده الکساندر لیتوینکو به قتل رسید در لندن در سال 2006 و سپس رئیس MI6 سر جان اسکارلت تبدیل به آقای استیل که به کار گرفته شده در مورد ‘کارشناس حرفه ای’ گفته شد.

Mr استیل به این نتیجه رسیدند که آقای لیتوینکو مسموم شده بود در کرملین حمایت ‘آمار’.

Mr استیل شرکت تاسیس Orbis هوش کسب و کار با یکی دیگر از سابق MI6 افسر کریستوفر لانه.

آن را به دست آورده است مبالغ هنگفتی در طول سال بود و کلام در افشای فساد در فوتبال جهان, بدن Fifa.

اما آن Mr استیل روکش طلا مخاطبین در مسکو که منجر ثروتمند مخالفان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به درب Orbis را با احتیاط Belgravia ،

آنها به سفارش او را به تحقیق آقای مغلوب ساختن پیشی جستن معاملات در روسیه است. پر شور نتایج شامل ادعا می کند که کرملین نگهداری می شود باج فایل بر روی رئیس جمهور منتخب که گفته شد شامل یک ویدیو از آقای ترامپ با روسپی مسکو که در حال درگیر شدن در یک جنسی, انحرافی,’ عمل می کنند.

Mr استیل متولد شد و در سال 1964 در عدن – پدر او در ارتش و در رشد سوری قبل از حضور در Girton کالج. او رئيس جمهور از اتحادیه کمبریج شد و بحث جامعه در سال 1986 همان سال بوریس جانسون رئیس جمهور Oxford Union.

معاصران به یاد می آورد که “آشکارا به جناح چپ دانشجویی’.

در سال 2017, آقای ترامپ شدت انتقاد کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی و نام پرونده ‘جعلی’شد.

 

تبلیغات

این غول مخابراتی نیز گفت: در این گزارش – که راه اندازی شد و با بودجه دولتی توسط یک آمریکایی-اسکاتلندی, تهیه کننده فیلم است که صحبت کردن در برابر شرکت – بخشی از ما در تلاش برای بی اعتبار کردن آن است.

Dr Huiyao وانگ رئیس جمهور از مرکز چین و جهانی شدن و مشاور دولت چین خواست وزیران به افراط در یک “تئوری توطئه” درباره Huawei.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “بریتانیا یک کشور است که اختراع بسیاری از فرمت های تجارت و در حال حاضر آن است که بیشتر مستقل است مقدار زیادی از قدرت نرم.

‘آن را واقعا باید سرب در حفاظت از سیستم تجارت چند جانبه از جمله کاربرد فناوری در سراسر جهان به جای رفتن به تئوری توطئه و واقعا هیچ شواهد سخت و بدون اثبات به انکار یک شرکت از پیشرفته ترین فن آوری در جهان است.’

پرونده فوق العاده ای ادعا سوخت مواج دیپلماتیک بیش از هواوی که به ارائه یک تهدید جدی برای انگلیس-چین روابط.

وزیران امروز پیشنهاد نقش چین در انگلستان نیروگاه های هسته ای است تحت بررسی است.

با وجود پکن تهدید اوباما و دولت تنظیم شده است به U-نوبه خود در اجازه می دهد Huawei درگیر جدید 5G شبکه پس از سازمان های اطلاعاتی ما هشدار داد که تحریم ها را مطرح کرده و از شک و تردید در مورد امنیت است.

نمایندگان مجلس محافظه کار در حال حاضر فشار برای شرکت فن آوری برداشته شود از ارتباطات زیرساخت در مجموع تا سال 2024.

آنها را گسترش خواسته های خود را به پوشش چین دخالت در دیگر بخش های اصلی اقتصاد از جمله نیروگاه های هسته ای.

نیز وجود دارد که برای تماس های دولت برای گسترش آن در پست جدید-مبارزه با تروریسم در اروپا رژیم تحریم ها برای پوشش چینی ارقام مربوط به نقض حقوق بشر در هنگ کنگ است.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma به نظر می رسد برای تایید این صبح است که یک بررسی انجام خواهد شد به پروژه هسته ای.

اما او با بازی کردن ترس بیش از نصب درگیری اصرار دارد: “من فکر نمی کنم وجود هر گونه تناقض در استقبال از سرمایه گذاری و در همان زمان ایستاده تا برای انگلستان ارزش ها و منافع و امنیت ما است.’

با این حال سابق صدراعظم فیلیپ هاموند ابراز نگرانی در مورد ‘هشدار دهنده’ شیوع “ضد چین تمایلات’ در حزب محافظه کار حزب است.

این پرونده دیده می شود ایمیل های روزانه است که به طور رسمی منتشر شده و شامل نمی شود همخوانی شواهد برخی از آن ادعا می کند.

آن اتهامات عبارتند از:

سیاستمداران و دانشگاهیان و دیگر ‘نخبگان’ هدف قرار گرفتند توسط حزب کمونیست چین با هدف ساخت آنها یا ‘مفید احمقها” یا “تمام وقت عوامل’;

پنهان ‘دستکاری’ کمپین هماهنگ با مقامات چینی در “وب تاریک” برای بیش از دو سال;

بریتانیا جاسوس ترس یک سلول در انگلستان به مانیتور Huawei جلوگیری از چینی ها از جاسوسی در ارتباطات;

شواهدی وجود دارد که یک “دولت بازیگر’ به دنبال هک سلول فعالیت های ارائه £600,000 به اسلحه برای استخدام در وب تاریک.

هواوی ‘نزدیک به حزب کمونیست چین است و کلام در برنامه های خود را برای به دست آوردن بیشتر می گویند در امور جهانی’;

چین ‘هدف’ هستند برای ایجاد یک حضور در انگلستان را بحرانی ملی زیرساخت ها از جمله قدرت – مانند نیروگاه هسته ای در Hinkley نقطه و ارتباطات با Huawei.

پرونده اتهام: ‘ریشه های چین جذب نخبگان از انگلستان از دیوید کامرون عصر: جورج آزبورن وزیر دارایی وزیر پیشگام یک درایو برای تشویق سرمایه گذاری چین به انگلستان و به حداقل رساندن هر گونه انگلستان, انتقاد چین از حقوق بشر.’

وجود دارد در حال رشد خصومت در حزب محافظه نیمکت به سمت چین است. و همچنین به عنوان Huawei جنجال نمایندگان مجلس در حال هل دادن وزیران را قوی ایستادگی در برابر پکن بیش از دو دلار هنگ کنگ و چین تلاش آشکار برای سرپوش گذاشتن اولیه coronavirus بیماری همه گیر.

وزرای خصوصی به فکر قبول است که پکن به طور فزاینده تهاجمی جهانی موضع و حزب محافظه نفرت و بیزاری به آن معنی است که ‘عصر طلایی’ از روابط بوق و کرنا توسط آقای کامرون است اما بیش از.

Mr استیل و دیپلمات سابق آرتور اسنل هر دو از Orbis هوش کسب و کار کمک به این پرونده که مدعی Huawei است که یک جبهه برای چینی intelligence’ و بخشی از جاه طلبی های خود را برای ایجاد یک حضور در بریتانیا زیرساخت های حیاتی.

پنهان تاثیر مبارزات انتخاباتی گفته شامل Truman Show-سبک جعلی رادیو نشان می دهد که اختراع شد برای متقاعد کردن شرکت کنندگان به حمایت از این شرکت همراه با ایمیل های فیشینگ و روش های دیگر. در این گزارش – که همچنین شامل ورودی از یک مقام دولتی – ادعای کمپین اجرا شد از طرف هواوی.

انگلیسی ارقام هدفمند پرونده ادعای شامل آقا Kenneth Olisa خداوند ستوان لندن و آقا مایک با چنگک جمع کردن رئیس سابق BT – هر دو در حال حاضر در آن غیر اجرایی انگلستان هیئت مدیره.

این گزارش مدعی است که خداوند رئوف و جونز یک Lib Dem نظیر و سخنگوی اقتصاد دیجیتال و سابق Huawei مشاور و دکتر سارا Wollaston و سپس رئیس کمیته رابط – که از رؤسای 32 عوام انتخاب کمیته ها – نیز گفته خاص. جان Suffolk دولت سابق مدیر ارشد فناوری اطلاعات تبدیل Huawei سر از امنیت جهانی بود و یکی دیگر از نام های این گزارش است.

اما چهار نفر از کسانی که پنج چهره همه قاطعانه رد می کند. دیگر,,,,, Dr Wollaston گفت که او آگاه از هر ایمیل و در هر صورت نمی هر گونه رابطه با Huawei و نه او.

وجود شواهد و مدارک این ادعا در گزارش و Huawei نیز رد همه اتهامات.

سخنگوی گفت: “ما قاطعانه رد این اتهامات بی اساس که نمی خرس موشکافی و متاسفانه آخرین طولانی در حال اجرا مبارزات انتخاباتی آمریکا در برابر Huawei.

‘آنها طراحی شده برای ارائه حداکثر آسیب های اعتباری برای کسب و کار ما و هیچ پایه و اساسی در واقعیت است.’

دیگر بخش های این پرونده شک و تردید در انگلستان ادعا می کند که خطرات امنیتی از هواوی را می توان کاهش. پرونده ادعا می کند که بریتانیا جاسوس ترس که یک ‘تلفن’ مجموعه تا اینجا برای نظارت بر کار Huawei نمی تواند جلوگیری از چینی ها از جاسوسی در ارتباطات است.

Another alleged target was Sarah Wollaston (pictured), the former Conservative and Lib Dem MP, who before losing her seat was chairman of the liaison committee that had the ability to question the prime minister

یکی دیگر از اتهام هدف قرار دادن سارا بود Wollaston (تصویر) سابق محافظه کار و معاونت Dem MP که قبل از از دست دادن صندلی اش بلند شد رئیس کمیته رابط بود که توانایی به سوال نخست وزیر

این سلول Huawei Cyber Security ارزیابی مرکز نظارت هیئت مدیره در بنبوری آکسفوردشایر. آن است که برای پرداخت توسط هواوی است اما تحت نظارت GCHQ بریتانیا و آژانس امنیت.

از نظر مبارزات انتخاباتی به دستکاری آمار و ارقام بریتانیا در این پرونده ادعا کرد این پنج نفر هدفمند توسط یک عملیات اجرای در وب تاریک ‘به نمایندگی از هواوی’ به عنوان بخشی از یک پنهان ‘دستکاری کمپین’.

هدف قرار گرفتند و به سینه ی جعلی, اخبار, مقالات, ایمیل های فیشینگ و سه نفر از آنها به اتهام دعوت به جعلی خارجی نشان می دهد که با یک پنل از دیگر مهمانان وجود دارد را امتحان کنید و تغییر نظر خود را’.

پرونده گفت: “اهداف نمی دانم که ایستگاه های رادیویی جعلی بودند و فکر می کردند که شرکت در مصاحبه با ایستگاه های رادیویی آنلاین از هنگ کنگ, بلژیک, هند و اتریش.’

آقا کنت گفت: “من شگفت زده به کشف من تبدیل شده تا در رادیو نشان می دهد در هند و من دوست دارم به شنیدن ضبط.’ خداوند رئوف-جونز صادر قوی انکار کرد و گفت از رادیو و تلویزیون را نشان می دهد: “من هرگز در چیزی شبیه به آن.’

آقا مایک گفت: “من تا به حال هیچ تماسی با هر شخص ثالث سازمان یا رسانه های اجتماعی مسئله به پشتیبانی Huawei.’ آقای Suffolk گفت: “این ها مزخرف است. اگر کسی است که با پرداخت پول به نفوذ من از طریق رسانه های اجتماعی من نشان می دهد که آنها تقاضای پول خود را به عقب.’ Dr Wollaston گفت: “من نزدیک شد به عنوان رابط کمیته توسط رئیس خانه مجله بپرسید اگر ما را یک رویداد اسپانسر شده از طرف Huawei اما من آن را پایین.

‘من نمی گرفته اند هر گونه پول از یک شرکت مثل هواوی. اگر آنها ارسال ایمیل, من نمی خواهد آنها را دیده و به عنوان تیم من شناخته شده اند که من نمی خواهد آن را پذیرفته اند.’

این گزارش به سفارش توسط اندرو Duncan, 56, یک تولید کننده فیلم در نیویورک گفت که به اعتقاد او Huawei شد ‘امنیت ملی به خطر دموکراتیک جهان است. Mr Duncan بودجه این پروژه به لحن ده ها هزار دلار است.

چین سفیر به لندن لیو Xiaoming گفت: “من کاملا رد هر گونه اتهام دخالت در امور داخلی.’

ادوارد لوکاس: در گذشته! پایان عصر مماشات پکن قلدر

چین برنامه ای برای سلطه بر جهان چهره دردسر. که ماحصل دولت ما را قریب الوقوع تصمیم به محدود کردن فن آوری های چینی غول Huawei نقش ما در آینده نسل 5G شبکه داده تلفن همراه.

این حرکت به احتمال زیاد به بعد اعلام می شود در این ماه — سیگنال دریا تغییر در بریتانیا سیاست در چین است.

آن را نشانه پایان دهه مماشات, ساده لوحی و طمع که در آن سیاستمداران و تصمیم گیرندگان قرار داده اند در کوتاه مدت تجاری ملاحظات جلوتر از امنیت ملی است.

Government¿s impending decision to curb Chinese technology giant Huawei¿s role in our next-generation 5G mobile data network will signal a sea-change in Britain¿s policy on China

دولت قریب الوقوع تصمیم به محدود کردن فن آوری های چینی غول Huawei نقش ما در آینده نسل 5G شبکه تلفن همراه داده ها را سیگنال دریا تغییر در بریتانیا سیاست در چین

خیره شدن با این سرعت در حال رشد کشور با آن تمدن باستانی ما اجازه داده اند حزب کمونیست چین و پروکسی های بی نظیر نفوذ در اقتصاد ما, دانشگاه ها و سیستم سیاسی ما.

به دلیل نفوذ شده است تا هزینه مقابله با آن را در حال حاضر بالا خواهد بود. چین در حال حاضر حاکی است که آن را تلافی خواهد کرد. اهداف فراوانند.

مردم در داخل چین آسیب پذیر خواهد بود. در نشانه ای از آن برای تحقیر انگلیس کمونیست مقامات در ماه اوت گذشته بازداشت و شکنجه سیمون چنگ یک دلار هنگ کنگ شهروند که مشغول به کار در کنسولگری بریتانیا در قلمرو زمانی که او ساخته شده یک سفر به سرزمین اصلی چین است. او داده شده است پناهندگی سیاسی در بریتانیا.

سکته مغزی یک بوروکرات را قلم می توانید از بین بردن یک کسب و کار بیش از حد. در یک متهاجم عملکرد در یک مجازی نشست خبری در لندن دیروز, چینی, سفیر لیو Xiaoming هشدار داد بوریس جانسون ‘شما نمی توانید یک دوران طلایی اگر شما درمان چین به عنوان یک دشمن.

هرگونه شرکت که مبادرت به فروش برای بازار چین یا که منابع مواد یا قطعات وجود دارد باید نگران.

Boris Johnson was told by the Chinese ambassador in Britain that a golden era is not possible if China is an enemy

Boris Johnson was told by the Chinese ambassador in Britain that a golden era is not possible if China is an enemy

بوریس جانسون (تصویر سمت چپ) گفته شد توسط سفیر چین در انگلیس لیو Xiaoming (سمت راست) که “شما نمی توانید یک دوران طلایی اگر شما درمان چین به عنوان یک دشمن’

ما سخت فشرده, دانشگاه ها, بنابراین به شدت وابسته به درآمد بالا دانش آموزان چینی و پژوهش کمک های مالی از منابع آسیب پذیر خواهد بود. اما این قیمت ارزش پرداخت.

این است که یک ردیف در مورد کسب و کار قراردادها و استانداردهای فنی. آن است که در مورد آینده این کشور است. آن است که بدون اغراق بگویم 5G خواهد بود که سیستم عصبی مرکزی را از زندگی مدرن — دولت ما اقتصاد, سیستم حمل و نقل و فعالیت های اجتماعی.

در حالی که فن آوری های جدید در ابتدا فعال ارتباطی بین مردم و انقلاب صنعتی بعدی مرکز خواهد شد در به اصطلاح “هوشمند” — تعداد بی شماری از میلیون ها نفر از سنسور در ماشین آلات و ساختمان و دستگاه های تلفن همراه, همه, همواره, پیام هر یک از دیگر.

این وعده دستاوردهای عظیمی در بهره وری و راحتی. اما نیاز به بی سیم و انتقال داده ها در سرعت های بالا — که جایی است که 5G در می آید.

مخفی یارانه ها و دسترسی حفاظت شده به چین بازار را دامن زده Huawei رشد کمک آن قیمتگذاری محصولات تسلط بر بازار برای 5G سیستم outstripping غربی رقبا مانند اریکسون و نوکیا.

اما اشتباه نکنید: Huawei کننده است و فن آوری شرکت است. مالکیت آن تیره است. تحت قانون چینی آن باید به دنبال حزب کمونیست چین دستورالعمل unhesitatingly و راز است.

بنابراین ما می تواند اعتماد Huawei تنها تا آنجا که ما می تواند اعتماد رهبری چین. و به عنوان در حال حاضر به شدت روشن قلدر از پکن به ما داده اند هیچ دلیلی به آنها اعتماد و فراوان دلیلی برای ترس از آنها.

We can therefore trust Huawei only as much as we can trust the Chinese leadership. It is not a normal technology company. Its ownership is murky

بنابراین ما می تواند اعتماد Huawei تنها تا آنجا که ما می تواند اعتماد رهبری چین. آن است که یک نرمال فن آوری شرکت است. مالکیت آن تیره است

پست گزارش امروز چگونه سابق MI6 جاسوسی کریستوفر استیل کمک کرده کامپایل یک پرونده بر روی Huawei که متهم چین از تلاش برای نفوذ در کلید ایجاد ارقام در انگلستان و مدعی است که Huawei در یک جبهه برای چینی هوش’.

چین تکذیب دخالت بریتانیا در امور انگلستان چهره های به نام در این پرونده باید گفت که این ادعا هیچ پایه و اساسی در واقعیت و Huawei همواره هرگونه جاسوسی.

به هر صورت برای سال ما tiptoed دور این مسئله که آیا ما می توانیم اعتماد چین است. بسیاری از استدلال — در خط با آنچه شد و سپس انگلیسی, سیاست های دولت — که در چین راه اندازی شد در حال تبدیل شدن به یک بازی دوستانه شریک است. آن “کمونیست” برچسب گمراه کننده بود.

تصمیم سازان در پکن می خواستم تنها به غنی سازی و نوسازی کشور خود. که به نفع همه است.

اما به عنوان John Sawers سابق رئیس MI6 گفت: روز گذشته شش ماه گذشته نشان داد بیشتر در مورد چین نسبت به شش سال گذشته.

سیاسی ماهر سابق spymaster است, من فکر می کنم sugaring نقطه. برای نه بیش از شش سال سابق خود سرویس MI6 کد-کراکر از GCHQ و دوستان ما در پنج چشم هوش داد – که شامل ایالات متحده و کانادا و استرالیا و نیوزیلند شده و با هشدار به سیاستمداران در مورد خطر ما از چین است.

اما پیام میده ماساژ به دلایل سیاسی. در ماه ژانویه دولت تصمیم به محدود کردن Huawei نقش در 5G. اما نه به ممنوعیت آن.

آقا جان این کاملا درست است که در شش ماه گذشته تخریب هنگ کنگ آزادی, وحشیانه, درمان چین مسلمان اویغوری اقلیت قلدری از تایوان نظامی قدرت نمایی و تلاش برای دخالت در کشورهای دیگر سیاست را دور منفجر آخرین گرفتاری از خوشنودی است.

U-turn اجازه دهید آن بود گفت: می آید نه از ستون فقرات-سفت شدن در خیابان داونینگ.

هیچ واقعی سریع برای سیاست جدید است که از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. رئیس جمهور آمریکا را عصبانی و اتفاقی در سیاست خارجی جذب بسیاری از منتقدان.

اما از آن است که آمریکا تحریم هایی که فلج Huawei.

The U-turn on Huawei comes not from spine-stiffening in Downing Street, but from Donald Trump's administration and the American sanctions have crippled Huawei

U-turn on Huawei می آید نه از ستون فقرات-سفت شدن در خیابان داونینگ اما از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت آمریکا تحریم ها را فلج Huawei

چینی غول تکنولوژی دیگر نمی تواند با خرید بالا از محدوده ساخته شده خارجی قطعات. در نتیجه عدم اطمینان می دهد کارشناسان در GCHQ بهانه ای برای گفتن عموم چه بسیاری شده است گفت: بخش خصوصی برای سال: Huawei تجهیزات نا امن است.

مدرن سخت افزاری و نرم افزاری است بسیار پیچیده که آن را غیر ممکن است به مطمئن شوید که هیچ نقص وجود دارد. است که چرا ما به روز رسانی رایانه ها و تلفن های ما به عنوان اشکالات جدید پدیدار شود.

این ویژگی های نقص نه تنها طلسم عدم اطمینان و ناراحتی. آنها همچنین ارائه فرصت برای malefactors — spies, کلاهبرداران و تروریست ها برای نقض سیستم های ما.

بیشتر ما بستگی به تکنولوژی بیشتر آسیب پذیری. با دادن Huawei نقش در 5G ما در حال برخورد است در جهت اشتباه است.

در خطر است ما داده است. در حال حاضر چین hoovers تا اطلاعات در مورد افراد کسب و کار و دولت ها در سراسر جهان است. این کارشناسان ترس هموار راه را برای آن به اعمال خارج از کشور اورولی نظارت و سرکوب که چوک مخالفت در چین است.

گوشی های تلفن همراه به عنوان ردیابی چراغ و دستگاه های شنود. صورت-نرم افزار تشخیص معنی است که هر زمان شما دستگیر شده در دوربین شما در معرض خطر پایان در یک پایگاه داده. ما اطلاعات مالی — اعتباری و پرداخت اعتبار — کمک می کند تا با پر کردن تصویر.

ما جاسوسان استفاده از این اطلاعات بیش از حد برای مثال به افشای روسی قاتل که سعی در قتل سابق جاسوسی سرگئی Skripal در سولزبری دو سال پیش.

اما ما در سازمان تحت عمل دقیقترین چارچوب قانونی. جاسوسی چینی چهره هیچ گونه محدودیت.

به این دلیل ممنوعیت Huawei از 5G شبکه پر هزینه و پر مخاطره هر چند آن خواهد بود, گام اول لازم است اما دور از کافی است.

Banning Huawei from the 5G network, costly and risky though it will be, is a necessary first step, but far from a sufficient one

ممنوعیت Huawei از 5G شبکه پر هزینه و پر مخاطره هر چند آن خواهد بود, گام اول لازم است اما دور از کافی یکی

ما به صورت طولانی و دشوار نبرد برای رهایی خودمان از فن آوری شاخکهای از قدرت است.

چین در حال حاضر به دست آورد هشدار دهنده لبه در زمینه های حیاتی مانند هوش مصنوعی و کامپیوترهای کوانتومی.

برخی از که می آید از درخشش دانشمندان چینی. اما بسیاری از کشورها از جمله انگلیس.

منافع و آرمان گرایی نابجا باعث شده است تا به ما اجازه می دهد چین به داد و بیداد از طریق دانشگاه ها و صنایع hoovering تا انسان استعداد و ویژگی های اسرار.

چینی حضور در کمبریج است که از نگرانی های خاص. ماه گذشته مقامات محلی وجود دارد نادیده گرفته و نگرانی های امنیتی را به تصویب به 1 میلیارد پوند Huawei مرکز تحقیقات در دانشگاه شهر.

ما در یک وجودی مبارزه با یک دیکتاتوری است که توجه ما کینه دارند. ما را دیده اند, با سرد وضوح بیرحمانه چینی رهبران mete به خود مردم است.

با توجه به این شانس چرا که آنها با ما رفتار هر یک بهتر است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de