چین با عصبانیت بازدید در coronavirus پوشش ادعا می کند با 11,000-کلمه مقاله


چین با عصبانیت بازدید در coronavirus پوشش ادعا می کند با 11,000-کلمه مقاله به نقل از لینکلن پس از رئیس جمهور یازدهم شد متهم به “شخصا پرسیدن که برای عقب نگه داشتن اطالعات و تأخیر واکنش جهانی به چهار تا شش هفته’

  • چینی وزارت امور خارجه منتشر شده در 30 صفحه, 11,000 کلمه مقاله رد ادعاهای
  • مقامات ایالات متحده را متهم کرده بود که چین از خودداری اطلاعات در مورد Covid-19 بحران
  • مقاله اصرار چین به اشتراک گذاشته بود اطلاعات در مورد ویروس در موقع’ شیوه
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

چین با عصبانیت ضربه به عقب در آنچه در آن لقب “اخطار اتهامات’ ساخته شده توسط ما بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

30-صفحه 11,000-کلمه مقاله آمد به عنوان یک گزارش ادعا کرد رئیس جمهور چین شخصا خواسته سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom به تاخیر یک هشدار جهانی در مورد خطر Covid-19 در طول یک مکالمه در ماه ژانویه است.

آلمان اشپیگل منتشر شده اتهامات این آخر هفته با استناد به اطلاعاتی از این کشور فدرال سرویس اطلاعاتی شناخته شده به عنوان ‘Bundesnachrichtendienst’ (BND).

اما اصرار داشت که شوک گزارش ‘بی اساس و نادرست’ مدت کوتاهی پس از آن ادعا Dr Tedros و رئیس جمهور یازدهم ” صحبت نمی کنم در ژانویه 21 و آنها هرگز صحبت با تلفن است.’

روز شنبه در پکن صادر طولانی رد از آنچه در آن ادعا شد 24 “اخطار اتهامات’ ساخته شده توسط ما در مورد دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.

وزارت خارجه چین به شدت رد اتهامات ساخته شده توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo که پکن پنهان اطلاعات در مورد این ویروس کشنده در شروع این بیماری همه گیر.

Pictured: Chinese foreign ministry spokesman Zhao Lijian speaks during a daily briefing at the Ministry of Foreign Affairs office in Beijing in February

تصویر: چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian صحبت می کند در طول یک جلسه توجیهی روزانه وزارت امور خارجه در پکن در ماه فوریه

Pompeo نیز متهم به چین خودداری ویروس نمونه او گفته شد مورد نیاز برای تحقیقات واکسن – به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت در اوایل این هفته وجود دارد این است که شواهد کافی برای اثبات رئیس جمهور یازدهم رژیم گمراه جامعه جهانی است.

‘به عنوان لینکلن گفت:” شما می توانید برخی از مردم همه زمان ها و احمق همه مردم برخی از زمان, اما شما نمی توانید احمق همه مردم در همه زمان ها,’ مقاله مقدمه گفت.

طولانی عمل متقابل به یک جدول زمانی از, چگونه چین برخاستیم و ارائه اطلاعات به جهان در یک موقع’, ‘باز و شفاف’ شیوه ای به ملامت پیشنهاد شده بود آهسته به صدای زنگ.

مشتاق برای برطرف کردن پیشنهادات این ویروس به عمد ایجاد شده و یا به نحوی به بیرون درز از ووهان موسسه ویروس شناسی آن ادعا کرد که همه شواهد نشان می دهد Covid-19 است نه انسان ساخته شده در حالی که اصرار موسسه قادر به synthesising یک ویروس جدید است.

این مقاله ذکر شده در گزارش های رسانه ها ادعا کرد که ما شهروندان شده بود با این ویروس آلوده قبل از اولین موارد تایید شده در ووهان اگر چه هیچ شواهد نشان می دهد این مورد است.

آن را نیز رد کرد انتقاد از پکن را از دست داده و مورد Li Wenliang دکتر که برای اولین بار اقدام به منظور بالا بردن زنگ بیش از شیوع Covid-19 در ووهان.

این مقاله اظهار داشت که آقای Wenliang بود و نه یک “افشاگر” و او هرگز بازداشت با وجود گزارشهای غربی به خلاف.

آن را به عنوان بمب Bundesnachrichtendienst گزارش ادعا کرد رئیس جمهور یازدهم پرسید که مدیر کل Adhanom به تاخیر یک هشدار جهانی در مورد خطر Covid-19.

با توجه به BND: “در ژانویه 21, چین, رهبر چین پرسید که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به نگه داشتن اطلاعات در مورد یک انسان به انسان انتقال و به تاخیر یک بیماری همه گیر هشدار.

A bombshell report  in Der Spiegel claims Chinese President Xi Jinping (right) personally asked World Health Organization Director-General Tedros Adhanom  (left) to 'delay a global warning' about the threat of COVID-19 in January. The pair are pictured together in Beijing on January 28 of this year. The WHO has denied the allegation

یک بمب در گزارش اشپیگل ادعا می کند رئیس جمهور چین (راست) شخصا خواسته سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom (سمت چپ) به تاخیر یک هشدار جهانی در مورد خطر COVID-19 ژانویه. این جفت ارز با هم تصویر در پکن در 28 ژانویه این سال است. این که اتهام را رد کرده است

‘به BND تخمین می زند که چین سیاست اطلاعات از دست رفته چهار تا شش هفته برای مبارزه با این ویروس در سراسر جهان’.

که منتشر شد بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از انتشار این شوک ادعا خواستار آنها را “بی اساس و نادرست’.

‘Dr Tedros و رئیس جمهور یازدهم صحبت نمی کنم در ژانویه 21 و آنها هرگز صحبت با تلفن. چنین گزارش های نادرست منحرف کردن و کاستن از چه کسی و جهان در تلاش برای پایان دادن به COVID-19 pandemic,’ بیانیه بخوانید.

آن را ادامه داد: “چین را تایید کرد-انسان به انسان انتقال رمان coronavirus در ژانویه 20 [قبل به اتهام مکالمه تلفنی].

‘که علنا اعلام کرد در 22 ژانویه که داده های جمع آوری شده … نشان می دهد که انسان به انسان انتقال در حال وقوع است در ووهان.”

اگر این ادعا درست شد آنها را تقویت جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که که “چین-محور”.

Relations between Washington and the WHO has soured throughout the crisis after Trump consistently accused the body of siding with China, saying it has been hand-in-glove with Xi Jinping in covering up the outbreak. Pictured is a lab in Wuhan that is certified to handle dangerous pathogens

روابط بین واشنگتن و خصمانه در طول بحران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن همواره متهم به بدن از جانبداری با چین گفته شده است دست در دستکش با شی جینپینگ در پوشش شیوع. تصویر یک آزمایشگاه در ووهان که تایید شده به اداره پاتوژن های خطرناک

Donald Trump doubled down his attacks on the World Health Organisation last Monday. 'The World Health organisation has been a disaster everything they said was wrong and they're China-centric,' he stated at the event, held last Monday

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن حملات خود را در سازمان جهانی بهداشت دوشنبه گذشته. ‘سازمان جهانی بهداشت بوده و یک فاجعه همه چیز را گفتند اشتباه بود و آنها چین-محور” او اظهار داشت: در این مراسم برگزار شد دوشنبه گذشته

در ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا بود که تبدیل شدن به یک ابزار ‘چینی تبلیغ و رئیس جمهور نقل مکان کرد به توقف کمک های مالی از سازمان است.

هفته گذشته رئیس جمهور راه اندازی یک تازه حمله های این سازمان در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال نشست.

‘سازمان جهانی بهداشت بوده و یک فاجعه همه چیز را گفتند اشتباه بود و آنها چین-محور” او اظهار داشت: در این مراسم برگزار شد دوشنبه گذشته.

‘همه آنها این است که توافق با چین هر آنچه که چین می خواهد به انجام است. بنابراین کشور ما شاید ابلهانه در نگاه به گذشته پرداخت شده است $450million یک سال به سازمان جهانی بهداشت و چین پرداخت شده $38million یک سال, اما آنها بیشتر سیاسی از همه رهبران ما قبلا.

“آنچه را که آنها چه بهداشت جهانی انجام شد و آنها از دست رفته هر تماس بگیرید و ما در حال رفتن به قرار داده تا با آن است.

روابط بین واشنگتن و خصمانه در طول بحران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن همواره متهم به بدن از جانبداری با چین گفته شده است دست در دستکش با شی جینپینگ در پوشش شیوع.

مدیر کل Adhanom مورد ستایش قرار داد شده چین به عنوان یک نمونه از نحوه رسیدگی اضطراری با وجود گسترده شک و تردید رسمی کشور ، coronavirus مرگ و میر.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: وجود شواهد کافی برای اثبات شی جین پینگ رئيس جمهور رژیم گمراه جامعه جهانی است.

‘من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد در مورد آن. ما می خواستیم برای رفتن در آنها نمی خواهید ما را به رفتن در. چیزهایی که در حال بیرون آمدن است که بسیار قانع کننده است. من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد,’ رئیس جمهور گفت:.

‘من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک و آنها نمی خواهند به آن اعتراف” او اضافه شده است.

چرا چین ساخت یک ویروس آزمایشگاه در ووهان?

مقامات چینی تصمیم به ساخت ووهان موسسه ویروس شناسی پس از این کشور ویران شده توسط شیوع سارس در سال 2002 و 2003.

سارس نوع دیگری از coronavirus کشته 775 مردم و آلوده بیش از 8000 جهانی در یک بیماری همه گیر است که حدود هشت ماه به طول انجامید.

در آن زمان چینی ها از 15 سال به طور کامل تکمیل این پروژه که هزینه کل 300million یوان (£34million). فرانسه به کمک طراحی ساختمان.

آن گوهر تاج چهار طبقه آزمایشگاه با بالاترین ایمنی زیستی سطح P4.

این پیشرفته ترین آزمایشگاه از نوع خود در چین است.

ساخت این آزمایشگاه به پایان رسید در سال 2015 و آن را رسما در تاریخ 5 ژانویه 2018 و پس از عبور مختلف بازرسی ایمنی.

در توصیف اهمیت این P4 آزمایشگاه چین جوانان آنلاین صورتحساب آن به عنوان “ناو هواپیمابر چین شناسی’. دولت-اجرا روزنامه گفت این است که قادر به تحقیق در مورد مرگبارترین عوامل بیماری زا’.

یک پژوهشگر ژو پنگ گفت: دولت خبرگزاری ایسنا در سال 2018: “ما مفتخریم به می گویند که ما در حال حاضر در خط مقدم در زمینه بررسی ایمنی مکانیزم از خفاش ها که حامل ویروس ها برای مدت زمان طولانی.

‘خفاش حمل ویروس اما آلوده نیست [توسط آنها]. [آنها] را فراهم امید برای انسان به مطالعه و بررسی چگونگی به مبارزه با ویروس ها.’

 

نظرات خود را به عنوان یک Department of Homeland Security گزارش مشترک در روز یکشنبه نشان داد مقامات آمریکایی بر این باورند چین عمدا پنهان به شدت از این بیماری همه گیر در اوایل ژانویه و احتکار لوازم پزشکی.

چهار صفحه گزارش به تاریخ مارس 1 که به دست آمده توسط آسوشیتدپرس اشاره می کند که چین به عنوان ویروس publicly اما افزایش واردات و کاهش صادرات تجهیزات پزشکی.

سند متهم چین از پوشش آهنگ های خود را با ‘انکار وجود محدودیت های صادرات و obfuscating و تاخیر در ارائه آن تجارت داده است.’

آن آشنایی وزن به بیرون درز پرونده کشیده شده توسط پنج چشم هوش داد که چطور پکن ساخته شده خبرچین “ناپدید” شده اوایل نمونه ویروس و اینترنت پاک از هر گونه اشاره ای به بیماری در مراحل اولیه.

15-صفحه سند مارک های پکن پنهان کاری بیش از همه گیر یک ‘حمله به بین المللی شفافیت” و اشاره به پوشش تاکتیک های مستقر توسط این رژیم است.

آن را ادعا می کند که دولت چین سکوت ترین آن منتقدان و پاک آنلاین هر شک و تردید در مورد آن اداره بهداشت و درمان اضطراری از اینترنت.

چین صریحا آمده زیر آتش برای سرکوب مقیاس اولیه آن شیوع است که نمی توانیم از کشورهای دیگر هم به واکنش نشان می دهند قبل از این بیماری آمار سواحل خود را.

پنج چشم – تجمع اطلاعاتی آمریکا, انگلستان, کانادا, استرالیا و نیوزیلند گذاشته سر خود را داغدار ارزیابی Xi Jinping دولت در یک یادداشت به دست آمده توسط استرالیا شنبه تلگراف.

این توضیح می دهد چگونه پکن به ظاهر کم اهمیت جلوه دادن شیوع در صحنه جهانی در حالی که مخفیانه تقلا برای دفن تمام آثار این بیماری است.

بیش از چهار میلیون نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند بسیار مسری ویروس و حداقل 279,000 فوت کرده اند.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 1.3 میلیون نفر از کروناویروس در آمریکا و بیش از 79 ، 000 مرگ و میر.

ماه گذشته نمایندگان بریتانیا هشدار داد چین تا به حال هزینه زندگی با گسترش دروغ در مورد کوروناویروس شیوع.

عوام کمیته امور خارجی گفت که به عنوان کشوری که در آن شیوع سرچشمه چین باید نقش محوری را در جمع آوری داده ها در آن گسترش یافته است.

اما آن را متهم و پکن به دنبال ‘مبهم’ بیش از آنچه که واقعا اتفاق می افتد فرم ابتدا.

هیچ انسانی به انسان انتقال هیچ ممنوعیت سفر, اما مقدار زیادی از ستایش برای چین که در واکنش به کروناویروس

دسامبر 31 – چین گزارش برای اولین بار مجموعه ای از غیر معمول پنومونی موارد در ووهان به این که

ژانویه 4 – چه کسی توییتهایی دربارهی ‘خوشه ای از موارد پنومونی’ در ووهان با مرگ و میر و گفت: تحقیقات به علت در جریان است

ژانویه 5 – این که مسائل آن اول راهنمایی در مورد ‘پنومونی علت ناشناخته’, وجود دارد گفت: در مجموع 44 نفر و 11 در شرایط شدید. علامت اصلی ذکر شده است به عنوان تب با ‘کمی از بیماران دچار مشکل تنفس’. این که می گوید وجود دارد ‘هیچ شواهدی از انسان به انسان انتقال’ و ‘بدون مراقبت های بهداشتی کارگران عفونت گزارش شده است’

ژانویه 7 – چین می گوید آن را شناسایی علت پنومونی به عنوان یک “رمان coronavirus’ در ابتدا به نام 2019-nCoV که

ژانویه 9 – این که ستایش چین برای شناسایی ویروس جدید در یک فضای کوتاه از زمان و تکرار آن ارزیابی است که این ویروس انتقال دهد به راحتی بین مردم. آن را نیز توصیه می کند در برابر سفر و یا محدودیت های تجاری در چین

ژانویه 13 – چه کسی می گوید آن است که در حال حاضر به همکاری با مقامات در تایلند پس از گزارش یک مورد وجود دارد و ممکن است یک جلسه اضطراری کمیته

ژانویه 14 – چه کسی توییتهایی گفتن وجود دارد ‘هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال در چین, هر چند بعدا روشن و می گوید ممکن است وجود محدود انتقال از طریق اعضای خانواده

Jan 20-21 – که زمینه تیم در چین انجام مختصری در زمینه مراجعه به کانون ووهان

Jan 21 – اولین مورد تایید شده است در خاک آمریکا در واشنگتن در یک فرد که در حال سفر از چین یک هفته قبل از

Jan 22 – گزارش از این که تیم فرستاده شده به ووهان, یادداشت ‘انسان-به-انسان’ انتقال در حال وقوع است اما می گوید که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای ارزیابی ‘ائتلاف’. این گزارش تایید عفونت در 16 پزشکان یک نشانه روشن از انتقال از بیماران

این تیم توصیه اجتناب از اجتماعات بزرگ, جداسازی افراد آلوده و تمرکز بر شستن دست ها به عنوان بهترین راه برای مبارزه با این ویروس را گسترش

همان روز که کمیته اضطراری تشکیل و برای اولین بار. پس از آن دکتر Tedros می گوید او صحبت کرده است با وزیر بهداشت و ستایش دولت برای آن ‘ارزشمند’ تلاش برای متوقف کردن ویروس. او خواستار جلسه دوم برای روز بعد

Jan 23 – با اورژانس کمیته, تقسیم,,,,, Dr Tedros می گوید که او تصمیم خود را اعلام virus بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی. مرجع مستند ووهان که اعلام شد و در همان روز او می گوید او امیدوار است ‘آن موثر خواهد بود و در کوتاه مدت’. او ستایش چین ‘همکاری و شفافیت در مقابله با ویروس

Dr Tedros می گوید شواهد محدودی از انسان به انسان انتقال عمدتا در میان خانواده ها و یا پزشکان درمان ویروس. در این نقطه وجود دارد 584 مورد تأیید و 17 مرگ و میر در سطح جهان از جمله در ویتنام و کره جنوبی و ژاپن و تایلند و آمریکا

او توصیه می کند غربالگری در فرودگاه و می گوید کشورها برای قرار دادن امکانات تست در محل, اما توقف کوتاه توصیه ممنوعیت سفر

Jan 28 – Dr Tedros و دیگر مقامات ارشد که مقامات دیدار با شی جین پینگ در چین موافقت که یک پنل از کارشناسان باید ارسال برای نظارت بر شیوع بیماری است. او ستایش ‘جدیت با آن چین است که مصرف این شیوع به خصوص تعهد از رهبری و شفافیت آنها نشان داده اند’

Jan 29 – Dr Tedros می دهد یک سخنرانی ستایش چین در تلاش برای مهار این ویروس گفت: ‘ما سزاوار قدردانی و احترام برای قفل کردن swathes از کشور برای جلوگیری از گسترش.

او اشاره می کند چند مورد از انسان به انسان گسترش در خارج از چین است که او می گوید: “از نگرانی’ خواهد شد و نظارت از نزدیک

Jan 30 – این که کمیته اضطراری reconvenes اولیه و اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی. می آید پس از تایید موارد از انسان به انسان انتقال در آلمان و ژاپن و ویتنام و آمریکا

Dr Tedros دوباره میاد چین برای تعیین یک استاندارد جدید برای شیوع پاسخ خود را با مستندات و می گوید تعداد کمی از موارد در خارج از کشور – 98 – است ‘با تشکر از تلاش های خود را’

با وجود ذکر است که اکثر موارد خارج از چین که سابقه سفر به و یا از ووهان او دوباره توصیه می کند اقدامات لازم برای جلوگیری از مسافرت های بین المللی و یا تجارت

Jan 31 – دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام محدودیت های مسافرتی در افرادی که از چین

Feb 3 – Dr Tedros می دهد یک سخنرانی به این که به روز رسانی در coronavirus وجود دارد گفت: 17,238 موارد در چین و 361 مرگ و میر – در حال حاضر هر چند به عنوان یک زیر برآورد

او ستایش Xi Jinping برای خود فرد, رهبری و اصرار دارد که موارد خارج از چین اداره می شود ” اگر جهان مقامات با هم کار کنند و به دنبال توصیه های آن عبارتند از: – هیچ ممنوعیت مسافرت و یا تجارت حمایت از کشورهای با بهداشت ضعیف و سیستم های سرمایه گذاری در واکسن و تشخیص و مبارزه با دروغ و بررسی فوری آمادگی اضطراری

Feb 7 – ,,,, Dr Li Wenliang یک دکتر که اولین گزارش از وجود coronavirus و در ابتدا سکوت توسط چین می میرد از ویروس

Feb 10 – این که تیم از کارشناسان می رسد در چین برای کمک به شیوع

Feb 11 – این که نام این بیماری ناشی از ویروس COVID-19 گفت: از آن اجتناب کرد از جمله یک نام جغرافیایی به دلیل خطرات آن ‘stigmatizing’ مردم است. آن را می گوید آن را نمی خواهد با استفاده از نام SARS-CoV-2 به دلیل خطرات آن باعث ‘غیر ضروری ترس’ با اتصال آن به سال 2003 شیوع سارس

Feb 12 – Dr Tedros می گوید: تعداد موارد جدید گزارش در چین ‘تثبیت شده اما اضافه می کند که باید آن را ‘تفسیر با احتیاط شدید و شیوع ‘هنوز هم می تواند در هر جهت’

Feb 16-24 – که تیم از کارشناسان برگزار و در چین و بازدید از سایت های تحت تاثیر قرار و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد بهترین راه برای مقابله با بحران

Director-General Tedros Adhanom Ghebreyesus attends a daily press briefing on COVID-19, the novel coronavirus, at the WHO headquaters in Geneva

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور روزانه یک نشست خبری در COVID-19 رمان coronavirus که headquaters در ژنو

Feb 17 – ,,,, Dr Tedros آغاز ریاست به روز رسانی روزانه در coronavirus پاسخ با هر جلسه ابتدا با یک به روز رسانی تعدادی از عفونت ها از جمله چین که در حال تکرار بدون هشدارهای

او را به یک تجزیه و تحلیل از داده ها در برخی از 44,000 موارد تایید شده. او می گوید: داده ها نشان می دهد که 80 درصد از موارد خفیف هستند و 14 درصد منجر به بیماری شدید و 2 درصد کشنده هستند. این بیماری بیشتر شدید در افراد مسن با جوان تا حد زیادی در امان ماند.

او مصرانه از رهبران جهان نه به “اسراف” یک پنجره فرصت برای دریافت جلوتر از ویروس ها و جلوگیری از گسترش آن

Feb 26 – دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اختصاص داده شده coronavirus پاسخ تیم که مایک پنس منجر خواهد شد

Feb 28 – این تیم که کارشناسان ارائه اولین گزارش خود را در coronavirus. در میان یافته های مهم هستند که این بیماری به احتمال زیاد از خفاش ها که در آن است گسترش از طریق تماس نزدیک با افراد آلوده و از طریق هوا و شایع ترین علائم شامل تب و سرفه خشک و خستگی

گزارش ستود چین پاسخ با عنوان “شاید بلند پروازانه ترین چالاک و تهاجمی بیماری مهار تلاش در تاریخچه’ گفت: مستندات به دست آمد با توجه به تعهد عمیق از مردم چین به اقدام جمعی ” و تا به حال دست به یک کاهش سریع در موارد

Mar 9 – کل ایتالیا قرار داده شده است در مستند به عنوان ویروس گسترش می یابد اولین کشور اروپایی را وارد کنید در کل مستند

Mar 11 – این که اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر به معنی آن است که گسترش خارج از کنترل در مکان های مختلف در سراسر جهان است. در این مرحله موارد گزارش شده در بیش از 100 کشور

Mar 13 – چه کسی می گوید که اروپا در حال حاضر جدید کانون ویروس پس از موارد افزایش شدت با Dr Tedros توجه بیشتر موارد در حال حاضر گزارش شده هر روز از گزارش شده در چین در ارتفاع آن بیماری همه گیر’

Mar 19 – چین گزارش جدید داخلی عفونت های ناشی از کوروناویروس پس از همه گیر آغاز شد

Mar 20 – Dr Tedros مسائل یک هشدار است که جوان مردم شکست ناپذیر نیست’ به ویروس پس از داده ها را از خارج نشان داد تعداد زیادی از افراد با سن کمتر از 50 پایان در بخش مراقبت های ویژه

Mar 25 – به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز می شود شعار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان که هشدار می دهد که بدون مواد مخدر را تا کنون تایید شده برای درمان این ویروس

همان روز سازمان تماس برای اضافی $2billion در بودجه برای کمک به مقابله با ویروس

Apr 3 – به عنوان میلیونها نفر از شهروندان ایالات متحده ثبت نام در بیکاری Dr Tedros و صندوق بین المللی پول تماس برای بدهی های امدادی و رفاه اجتماعی برای کمک به مردم از طریق همه گیر

Apr 6 – این که به روز رسانی خود را ارشاد در ماسک به می گویند که موثر در متوقف کردن گسترش ویروس اما باید در رابطه با روش های دیگر.

می آید پس از CDC به روز شده آن ارشاد به توصیه مردم به پوشیدن ماسک در

Apr 8 – پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مجموعه از انتقاد برای, که,,,,, Dr Tedros خواستار رهبران جهان به ‘توقف politicising همه گیر’ مگر اینکه آنها می خواهند بیشتر کیسه های بدن’

Apr 13 – یک گروه از دانشمندان تشکیل شده که به تحقیقات واکسن برای coronavirus صدور یک بیانیه مشترک اصرار رهبران جهان به خاطر گوش دادن به جامعه علمی که در پاسخ به این ویروس

ووهان فرودگاه مته برای مسافر با نوع جدیدی از کروناویروس در سپتامبر گذشته فرانسه ورزشکاران سقوط بیمار در این شهرستان در ماه اکتبر و یک هشدار توسط زن خفاش متخصص از یک سال پیش… پس وقتی Covid اولین قومی و مذهبی در چین ؟

توسط ایان Birrell برای ایمیل در روز یکشنبه

در بعد از ظهر از 18 سپتامبر سال گذشته دفتر آداب و رسوم در ووهان Tianhe فرودگاه دریافت پیام های اضطراری که یک مسافر در یک پرواز ورودی ناخوش شد و مضطرب با مشکلات تنفسی است.

کارکنان در درخشان فرودگاه مدرن با عجله به اورژانس به حالت پوشیدن ماسک محافظ به عنوان مدیران طریقی اقدام خود قصد دارد.

به زودی پس از آن ‘به ووهان کمک های اولیه مرکز گزارش شده است که انتقال مورد شده بود بالینی تشخیص داده شده به عنوان نوع جدیدی از کروناویروس’ به گفته یک روزنامه نگار از یک دولت سازمان رسانه ای.

این آژانس در گزارش مته به آزمون پاسخ در پیشبرد جهان, نظامی بازی ها که برگزار می شد زیر ماه با 10000 رقبا به سرعت رو به رشد شهر در مرکز چین است. مقامات گذشت با پرواز رنگ ها.

Pictured: Chinese virologist Shi Zhengli, who is world-renowned expert on coronaviruses, inside the P4 laboratory in Wuhan in 2017. Shi Zhengli warned about the danger of eating bats in a paper she published in March last year

تصویر: چینی virologist شیعه Zhengli که متخصص مشهور جهان در coronaviruses داخل P4 آزمایشگاهی در ووهان در سال 2017. شیعه Zhengli هشدار درباره خطر خوردن خفاش ها در یک مقاله از او منتشر شده در ماه مارس سال گذشته

در عین حال آنچه در یک تصادف عجیب و غریب آنها برداشت خاص که ورزش می شود که به زودی به آشکار شدن در ووهان به عنوان زادگاه جهانی همه گیر. به عنوان یک نفر بعد پرسید در رسانه های اجتماعی: ‘چرا آنها را انتخاب کنید یک کروناویروس جدید به مته?’

در حال حاضر این سوال بیشتر مربوط با هفته گذشته وحی که ورزشکاران فکر می کنم آنها گرفتار Covid-19 در حالی که رقابت در آن بازی.

چند بیمار با علائم شبه آنفولانزا در طول این رویداد که بیش از نه روز از ماه اکتبر 18. ‘بسیاری از ورزشکاران در ارتش های جهان بازی بسیار بد’ گفت: Elodie Clouvel یک قهرمان جهان مدرن pentathlete.

پس از این مکاشفه که یک ماهی فروش تحت درمان در یک بیمارستان پاریس برای مشکوک به پنومونی در تاریخ 27 دسامبر تا به حال تایید شده است به عنوان یک قربانی این ویروس جدید است. او گیج شد پس از او تا به حال سفر خارج از کشور.

این بسیار مهم است. چین اعلام بیماری به سازمان جهانی بهداشت چهار روز پس از فرانسوی بود در بیمارستان و قرار نیست ووهان به lockdown برای بیشتر از 24 روز.

یک مطالعه نشان داد این ویروس گسترش می یابد به طوری سریع است که اگر مقامات عمل کرده بود سه هفته زودتر آنها را کاهش موارد توسط 95 درصد است. حتی یک هفته سریع تر می تواند به کاهش تعداد دو سوم.

ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است که یک مرکز حمل و نقل. بیش از سه ماه مهم از دسامبر وجود دارد 7,530 پروازهای بین وجود دارد و دیگر قطعات از چین, حمل بیش از یک میلیون مسافر و ده پرواز مستقیم به مقصد انگلستان.

در عین حال حتی در ژانویه رهبران چینی مانع متخصص خارج تیم از بررسی ویروس خاموش پزشکان در تلاش برای هشدار دادن به شهروندان و حاضر به اعتراف به وجود انسان انتقال تا 20 ژانویه.

کمی تعجب می کنم که به عنوان جهان مرگ و میر soars خانواده ها را ویران و اقتصاد در هم شکسته در حال رشد وجود دارد خواستار تحقیق بین المللی به ریشه های این بیماری همه گیر با وجود این بی پروایی نشان دادن مخالفت پکن حزب کمونیست ستاد.

بنابراین چه چیزی ما در حال حاضر می دانم که در مورد ریشه های شیوع ویروس? قطعا همانطور که ورزش در فرودگاه ثابت این حوادث غیر قابل پیش بینی.

Pictured: a woman being disinfected before going into 14 days of quarantine after she recovered from coronavirus in March

تصویر: یک زن در حال ضد عفونی قبل از رفتن به 14 روز از قرنطینه پس از بهبود او را از coronavirus در ماه مارس

ایمیل در روز یکشنبه می تواند نشان می دهد که در سال گذشته شیعه Zhengli – یک متخصص مشهور جهان در coronaviruses شناخته شده به عنوان بت زن برای او غار اعزامی به جمع آوری نمونه از شبانه پستانداران – هشدار به صراحت در مورد خطرات.

در یک مقاله منتشر شده در سه همکارانش در مارس 2019 او اعتراف کرد, آن بسیار محتمل’ وجود دارد خواهد بود یک coronavirus شیوع نشات گرفته از خفاش ها ‘است که احتمال افزایش این اتفاق رخ خواهد داد در چین.

Zhengli که کمک کرد تا ثابت لینک به خفاش ها از طریق مصرف civet گربه در شیوع بیماری سارس در سال 2002 گفت: “مواد غذایی چینی فرهنگ مدعی است که زنده ذبح حیوانات در حال مغذی تر و این باور ممکن است افزایش ویروسی انتقال است.

‘این است که به طور کلی اعتقاد بر این بت عهده coronaviruses دوباره ظهور به بعد باعث می شود شیوع بیماری های. در این راستا چین به احتمال زیاد کانون.’ او البته درست است. اما چین سیاستمداران چیزی برای نزدیک کردن خود شنیع بازار فروش حیوانات برداشت از وحشی – تا زمانی که در تاریخ 1 ژانویه آنها به طور ناگهانی بسته یکی در ووهان آنها مقصر این آخرین فوران بیماری است.

یک جریان کارشناس مقالات مشخص است این ویروس به بازار است. یک نمونه مطالعه انجام شده توسط پیشرو دانشمندان چینی اصرار خوشه مرموز ذات الریه علائم مانند شروع در حال ظهور در دسامبر 21.

‘همه حاضر شواهد به حیوانات وحشی به فروش می رسد به طور غیر قانونی در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی,’ آن را گفت. بسیاری از کارشناسان در سراسر جهان موافقت با این تحلیل. حتی هفته گذشته یک کاغذ در طبیعت توسط دانشمندان چینی با اشاره به امکان pangolin (پوسته پوسته پستاندار) به عنوان “ميزبان” از SARS – CoV-2 که علل این بیماری است. آنها گفتند: به درستی که عدم کنترل این تجارت غیر قانونی حیات وحش در معرض تهدید سلامت عمومی است.

در عین حال بازار لینک اثبات نشده باقی مانده است. وجود دارد معتبر سوال که آیا coronavirus ممکن است سهوا به بیرون درز از دو آزمایشگاه در یک شهر نزدیک به بازار چین دیگر برای اولین بار با سطح زیستی-وضعیت امنیت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک Pompeo, وزیر خود را از دولت گفت: آنها را دیده اند شواهدی وجود دارد که این ویروس در آمد از یکی از آزمایشگاه. گزارش ها نشان می دهد چند ما سازمان های اطلاعاتی مشکوک مشابه اما فاقد یک تفنگ سیگار کشیدن’.

ایمیل در روز یکشنبه در معرض فقیر امنیتی از جمله یک عکس از یک زیر-مهر استاندارد بر روی یک یخچال طاق برگزاری کشنده ویروس ها و پذیرش از سر ووهان موسسه ویروس شناسی زیستی-ایمنی تیم از کمبود روش های ایمنی.

یک مقاله ی دانشگاهی در ماه فوریه توسط Botao شیائو یک علوم زیستی استاد در دانشگاه تکنولوژی چین جنوبی و لی شیائو یک محقق مستقر در ووهان به این نتیجه رسیدند ‘قاتل coronavirus احتمالا نشات گرفته از یک آزمایشگاه در ووهان’.

Pictured: A medical worker in Wuhan checking the drip of a coronavirus patient in ICU in January

تصویر: پزشکی کارگر در ووهان چک کردن قطره ای از coronavirus بیمار در ICU در ماه ژانویه

این سند تحت عنوان ممکن است ریشه های 2019-nCoV Coronavirus – منتشر شده در یک سایت مورد استفاده توسط دانشمندان برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات. آن را به نام تنگ تر امنیت در معرض خطر آزمایشگاه بود اما به طرز مرموزی به خارج پس از دو روز.

این مواد منفجره کاغذ دیده می شود توسط ایمیل در روز یکشنبه – گفت: 605 خفاش ها نگهداری می شدند در ووهان مرکز کنترل بیماری است که در حدود 500 متری از بازار است.

این توضیح می دهد که چگونه خفاش ها حمله خون و ادرار در یک پژوهشگر وادار کردن او به قرنطینه در دو نوبت. ‘این قابل قبول است که این ویروس به بیرون درز’ آن را گفت.

برخی در رسانه ها را رد کرد و چنین پیشنهادات توسط conflating آنها را آنلاین با استفاده از تئوری های توطئه در مورد انسان ساخته شده و بیماری های زیستی-سلاح – احتمالا رانده نفرت از مغلوب ساختن پیشی جستن به جای همدردی چین در رژیم توتالیتر. در عین حال ما نیاز به ایجاد حقیقت اگر از راه دور ممکن است.

این امر می تواند فوق العاده مفید به دانستن که در آن جدید coronavirus, آمد, از, بنابراین ما می تواند به جلوگیری از این اتفاق می افتد دوباره گفت: Devi Sridhar استاد جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ.

تا چه حد می تواند به ما در کشف جزئیات و زمان بندی این شیوع با الک را از طریق تحقیقات علمی مقالات و گزارش های رسانه های اجتماعی-رسانه های پست ؟ بیایید شروع با یک گزارش در مورد احترام جنوب چین صبح پست بر اساس اطلاعات گفت: از دولت پکن که ترسیم این ویروس به تاریخ 17 نوامبر. این حکومت نه از امکان زودتر موارد است.

در این گزارش مشخص 55 ساله از هوبئی به عنوان اولین مورد شناخته شده است. در عین حال مقامات آن گفت: نمی تواند با دقت اشاره کردن که بیمار صفر از نه اولیه موارد چهار مرد و پنج زن سالخورده بین 39 و 79.

Pictured: staff line up as they prepare to spray disinfectant at Wuhan Railway Station in March

تصویر: کارکنان خط تا به آنها آماده شدن برای اسپری ضد عفونی کننده در ووهان ایستگاه راه آهن در ماه مارس

وجود دارد و سپس یک به پنج مورد جدید در هر روز – و در دسامبر 27, بیمارستان, دکتر, به نام ژانگ Jixian تایید آنها در برخورد با کروناویروس.

این درگیری با نفوذ مطالعه منتشر شده در ماه ژانویه توسط محققان چینی در مجله لانست که ادعا ‘علامت شروع تاریخ’ از شناسایی نخستین بیمار شد دسامبر 1.

این مطالعه همچنین نشان داد که 27 نفر آنها نمونه ای از 41 بيمار مراجعه کننده به بیمارستان در مراحل اولیه ‘در معرض شده بود به بازار.

وو Wenjuan یکی از نویسندگان و ارشد در ووهان را Jinyintan بیمارستان که متخصص در بیماری های عفونی گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک چینی سرویس است که خود بیمار برای اولین بار بود که یک مرد مسن مبتلا به زوال عقل.

‘او زندگی می کردند چهار یا پنج اتوبوس از غذاهای دریایی در بازار – و چون او بیمار بود او اساسا نمی رفتن او گفت:, و اضافه کرد که سه نفر را در توسعه علائم در روزهای بعد اگر چه تنها یکی بود ‘قرار گرفتن در معرض به بازار است.

کلمات او کراوات به یک گرافیک در این مطالعه نشان می دهد که یک مورد در دسامبر 1 سه در دسامبر 10 و پس از آن هیچ یک تا 15 دسامبر. تنها یکی از اولیه چهار مورد در ارتباط بود به بازار – اما پس از آن همه از آینده ده.

ووهان دولت ادعا کرد که اولین مورد تایید شده بیمار در دسامبر 8, مردی که بهبود از بیماری است. آن گفت که او تکذیب رفتن به بازار حیوانات.

در عین حال که لانست مطالعه نیز شامل یکی دیگر از جذاب قطعه. اولین کشنده مورد شناسایی شده است به عنوان یک مرد مرتبط به بازار است. پنج روز پس از شروع بیماری’, همسرش – ’53 ساله که تا به حال هیچ سابقه شناخته شده از قرار گرفتن در معرض به بازار’ – همچنین تبدیل تا قبل از پزشکان با ذات الریه در بیمارستان بستری شد در انزوا بخش است.

وو Wenjuan همچنین گفته وال استریت ژورنال که اولین موارد شامل 49 ساله معامله گر در بازار است که بیمار در دسامبر 12.

هفت روز بعد پدرش-در-قانون – که تا به حال در معرض شده به بازار – گرفتار این بیماری است. پس از آن پزشکان و پرستاران آغاز شده سقوط بیمار توسط 25 دسامبر بود که نشان داد گزارش های منتشر شده در رسانه های دولتی.

این موارد همه به وضوح حاکی از انسان به انسان انتقال چند هفته قبل از آن بود که علنا اعتراف کرد با پکن است. این اطلاعات بسیار مهم بود و در نهایت به تایید جهانی فقط چهار روز قبل از این که مقاله مهم بود که در مجله لانست منتشر شده.

پنج روز زودتر Li Qun سر از چین در بهداشت عمومی مرکز اورژانس حتی گفته تلویزیون دولتی که پس از دقیق غربالگری و محتاطانه قضاوت ما درباره آخرین درک است که خطر را از انسان به انسان انتقال کم است’.

در عین حال یکی دیگر از مقاله در مجله پزشکی انگلستان تایید کرد که پزشکان چینی دیدم شواهد از انسان انتقال ‘در میان تماس نزدیک از اواسط دسامبر 2019’.

و یک تیم از ووهان مرکز کنترل بیماری ها منتشر شده یک کاغذ در طبیعت میکروبیولوژی ماه گذشته که ذکر سواب گرفته شده از بیماران در ووهان با influenza-like illness از اکتبر 6, 2019 به تاریخ 21 ژانویه 2020′.

آغاز اکتبر است زودتر از سایر کارشناسان نشان داده اند که نشانه های این ویروس است. این محققان دریافتند نه از 640 سواب آزمایش مثبت – اما سپس به این نتیجه رسیدند که این پیشنهاد جامعه انتقال’ در اوایل ماه ژانویه این سال است.

یک وبلاگ نویس نیز کشف یک وسوسه انگیزی واقعیت: در ماه ژوئیه سال گذشته چین ملی کمیسیون بهداشت با صدور یک فرمان در حفاظت در برابر بیماری های عفونی است که خواست همه محلات به منظور تقویت نظارت بر خود را از ‘آنفولانزا مانند موارد غیر قابل توضیح پنومونی’.

بولتن – پشتیبانی توسط داده های مربوطه و غایب از یک شبیه زودتر اطلاع – اضافه شده که پس از هر شیوع بیماری وجود دارد باید سریع ‘اپیدمیولوژیک و تحقیقات و آزمایشگاه های تست و اجرای اقدامات مانند ضد عفونی و درمان بیماری همه گیر مناطق برای جلوگیری از گسترش’. واضح است که موفق به اتفاق می افتد.

در دفاع چین مقامات مقابله با یک ویروس جدید است. هنوز کشور خود را در حال حاضر دیده می شود دو قبلی ‘انسان و دام’ (حیوان به انسان) coronaviruses ظهور در درون مرزهای آن این قرن تحمیل کمتر کشنده بیماری های همه گیر در سیاره ما است.

به طور قابل توجهی Lianchao هان ناراضی چینی و خارجی سابق دفتر رسمی می گوید: ‘فقدان اخلاق زیستی و پول خود را محور مسابقه برای پیدا کردن واکسن برای ویروس ها را دانشمندان چینی بسیار بی پروا در دست زدن به خطرناک ترین ویروس.

خود را تکرار و عدم اجازه دهید کارشناسان بین المللی بررسی منشاء این ویروس باعث می شود آن را بسیار مشکوک رژیم پنهان کردن چیزی.’

بسیاری از رمز و راز هنوز هم چرخش در اطراف این حماسه.

آخر هفته گذشته ادعا می کند که “زن خفاش’ شیعه بود پناهنده شد و با ذخیره کردن اسناد محرمانه محروم بودند در رسانه های چینی.

چینی ‘شهروندان’ [میلیون ها نفر از کاربران وب] باید تردید اگر هوانگ Yanling یک دانش آموز در ووهان موسسه ویروس شناسی, ممکن است بیمار صفر پس از تبدیل شدن به آلوده در آزمایشگاه است.

این رد شد و با مقامات و گفت او منتقل شده بود به بخش دیگری از ChinaSo بسیاری از سوالات; تا چند پاسخ. در عین حال به عنوان جهانی غرق 275,000 یک چیز به نظر می رسد خاص: رفتار چین مقامات در پوشش جدید بیماری که فوران با چنین نیروی وحشتناک از جایی در ووهان سال گذشته است.

بمب “پنج چشم” غربی هوش پرونده ادعای چین دروغ در مورد کوروناویروس

چین دروغ در مورد انسان به انسان انتقال coronavirus ساخته شده خبرچین ناپدید می شوند و حاضر به کمک به کشورهای توسعه یک واکسن یک درز اطلاعات پرونده نشان می دهد.

15-صفحه سند کشیده شده توسط پنج چشم security داد برندها پکن پنهان کاری بیش از همه گیر یک ‘حمله به بین المللی شفافیت” و اشاره به پوشش تاکتیک های مستقر توسط این رژیم است.

آن را ادعا می کند که دولت چین سکوت ترین آن منتقدان و پاک آنلاین هر شک و تردید در مورد آن اداره بهداشت و درمان اضطراری از اینترنت.

A staff member is picture carrying out nucleic acid testing work at a novel coronavirus detection lab in Wuhan on February 22

یک عضو هیات تصویر انجام نوکلئیک اسید تست کار در یک رمان coronavirus تشخیص آزمایشگاه در ووهان در فوریه 22

چین صریحا آمده زیر آتش برای سرکوب مقیاس اولیه آن شیوع است که نمی توانیم از کشورهای دیگر هم به واکنش نشان می دهند قبل از این بیماری آمار سواحل خود را.

پنج چشم – تجمع اطلاعاتی آمریکا, انگلستان, کانادا, استرالیا و نیوزیلند گذاشته سر خود را داغدار ارزیابی Xi Jinping دولت در یک یادداشت به دست آمده توسط استرالیا شنبه تلگراف.

تفنگ سیگار کشیدن فایل ادعا می کند که شواهد این ویروس باعث در ووهان موسسه ویروس شناسی, نزدیک به بازار چین می گوید آن را از آمد و unearths ‘خطرناک’ تحقیق در خفاش-بیماری های مربوط به کشش سال است.

این توضیح می دهد چگونه پکن به ظاهر کم اهمیت جلوه دادن شیوع در صحنه جهانی در حالی که مخفیانه تقلا برای دفن تمام آثار این بیماری است.

چین اتهام اقدامات درگیر “از بین بردن” آزمایشگاه نمونه سفید کننده و مرطوب بازار اصطبل سانسور شواهد رو به رشد از ‘سکوت حامل ویروس و stonewalling نمونه درخواست از کشورهای دیگر است.

پنهان کاری است دامن زد یک سر و صدا در پنج چشم سازمان ملل متحد از دولتهای غربی به پایین آمدن سخت در پکن زمانی که این بیماری همه گیر در نهایت عبور می کند.

حزب محافظه کار MP باب Seely گفت MailOnline که در پایان از این که گرد و غبار حل و فصل آن نیز روشن است که وجود دارد به یک ارزیابی مجدد با غرب رابطه خود را با چین.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>