چین گسترش هرج و مرج تور یا دام در Coronavirus سرکوب

رهبران چین گسترش توده خلاصه ای از مردم احتمالا بیمار با کروناویروس در پنجشنبه گسترش خود تور یا دام فراتر از کانون شیوع بیماری به حداقل دو شهرستانها بیشتر در آنچه دولت را به نام “جنگ” کمپین برای مهر کردن بیماری همه گیر.

اما مبارزات انتخاباتی برای اولین بار اعلام کرد در هفته گذشته در شهر ووهان در حال حاضر شده است خدشه دار هرج و مرج شرایط است که باید جدا بیماران آسیب پذیر و بدون مراقبت کافی و در برخی موارد آنها را به سمت چپ به تنهایی به مرگ است.

گسترش این حکم به “دور تا همه کسانی که باید گرد” در ووهان منطقه مرکزی چین راکد شده است که این کشور احساس اضطراب.

در تعصب و غیرت خود را برای اجرای حکم مقامات در ووهان یک کلان شهر از 11 میلیون نفر را به صورت اتفاقی کشف و ضبط بیماران که هنوز آزمایش مثبت برای coronavirus در برخی موارد نگهداری از آنها را بر روی اتوبوس ها بدون اقدامات حفاظتی جایی که آنها در معرض خطر عفونت از دیگران بستگان خود را گفت.

پس از آن بیماران فرستاده شده اند به موقت پزشکی که امکانات فراهم نیست و حمایت آنها نیاز به بهبود می یابند. با کمی به هیچ اختصاصی کارکنان پزشکی در دست برای کمک به برخی از بیماران می میرند.

یک زن بود که ناگهان carted به یک مرکز قرنطینه و ممنوع از بازیابی خود را عرضه دارو قلب او مادر در قانون گفت. یک مرد گفت: او مریض تر و مریض تر در اتاق هتل خود را داشتند ولی هیچ پزشکان و او مجاز به ترک.

یکی دیگر از مرد قرار داده شده در یک سرپناه موقت به حالت اغما افتاد برای دو روز اما خانواده اش گفت: آنها نمی تواند او را بستری در بیمارستان. او درگذشت.

با وجود این تحول جرم خلاصه فراتر از ووهان شامل دیگر شهرهای مرکزی استان هوبئی شده اند که ضربه سخت شیوع. دولت-اجرای دوربین مدار بسته news broadcaster گفت: گسترش منطقه شامل شهرهای میانمار و خیگن.

ناگهانی افزایش موارد جدید می تواند وضعیت را بدتر کند. مقامات در هوبئی استان روز پنجشنبه اعلام کرد که آنها تا به حال گسترش معیارهای شمارش عفونت های جدید شامل تشخیص توسط پزشکان بر اساس یک اسکن قفسه سینه و علائم به جای پیچیده تر تست کنید. چوب خط حساب کردن از شیوع یافت که در نتیجه با استان اضافه کردن نزدیک به 15,000 موارد جدید و 242 جدید مرگ و میر در یک روز.

افزایش شدید در تایید موارد به بیش از 48,000 در استان پایمال می تواند در حال حاضر بر دوش سیستم مراقبت های بهداشتی است که چهره یک کمبود تخت های بیمارستانی و تجهیزات پزشکی. حتی قبل از شماره جدید گزارش شد بسیاری از ساکنان لیز شده بود از طریق ترک.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

یکی ووهان ساکن پنگ آندونگ, 59 مبتلا بوده اند از یک تب مداوم و عفونت ریه برای روز هنگامی که خود را در محله های محلی کمیته گفت: او را به رفتن به موقت قرنطینه سایت در هفته گذشته.

آقای پنگ و خانواده اش گفته شد که وجود دارد خواهد بود پزشکان در قرنطینه سایت و همچنین به عنوان کیت تست بنابراین او می تواند دریافت تایید رسمی مورد نیاز برای دریافت درمان مناسب است. بنابراین در فوریه. 5 آقای پنگ سوار یک اتوبوس پر از افراد بیمار — none پوشیدن دنده محافظ — و رانده شد و به یک هتل تبدیل به انزوا مرکز.

برای چند روز آقای پنگ messaged با بستگان خود را به طور منظم به روز رسانی آنها در شرایط پر سر و صدا در داخل هتل.

او گفت: “این واقعا هرج و مرج در چند روز اول هیچ غذا یا کادر پزشکی وجود دارد” گفت: Peng Bangze خود ، دیگران را تشریح شرایط مشابه در مصاحبه ها و در تماس برای کمک پست شده در رسانه های اجتماعی.

دنگ چائو 30 گفت که اگر چه پزشکان به او گفته بود او تقریبا به طور قطع تا به حال coronavirus او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت رسمی نتایج از آزمون است که مورد نیاز برای پذیرش بیمارستان.

به جای او فرستاده شد به ووهان هتل که در آن او شده است در یک دولت-اعمال قرنطینه برای نزدیک به یک هفته است. در حال حاضر او گفت: او به تدریج مریض تر و پیدا کردن آن مشکل تر برای نفس کشیدن. او گفت: نیروهای امنیتی شده بود مستقر در هتل ورودی برای جلوگیری از بیماران از فرار و هیچ پزشک یا پزشکی.

“این است که واقعا مانند یک زندان” آقای دنگ گفت.

“برای من ارسال به یک بیمارستان, لطفا, من نیاز به درمان,” او گفت: در بین حملات سرفه است. “وجود دارد هیچ کس به مراقبت از ما در اینجا.”

این مشکلات به احتمال زیاد به ترکیب خشم عمومی بر دولت در پاسخ به کروناویروس شیوع جدی ترین بحران بهداشتی به پریشان چین تحت ریاست جمهوری شی جینپینگ. مقامات محلی برگزار کردن این ویروس در اوایل روز در حالی که نهایی مستند ووهان قطع این شهرستان از بحرانی منابع و منابع است.

در نشانه ای از یک مهاجم تلاش آقای یازدهم برای مهار سیاسی و اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر حزب کمونیست چین روز پنجشنبه اخراج رهبران هوبئی استان و ووهان.

جهانی راهپیمایی از coronavirus بحران نشان داده اند هیچ نشانه ای از کند.

روز پنج شنبه در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در ایالات متحده گفت: یک فرد تحت قرنطینه در یک پایگاه نظامی در سن آنتونیو به حال آزمایش مثبت برای ویروس, آوردن تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده به 15.

در ژاپن مقامات بهداشتی اعلام کرد اولین مرگ ناشی از این ویروس در کشور, یک زن در 80s در استان کاناگاوا که شامل یوکوهاما که در آن بیش از 200 مسافر در یک قرنطینه لوکس کشتی کروز آلوده شده است coronavirus.

ووهان Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و تعدادی از کشورهای دیگر است.

دولت چین درایو به جای اسب و گله مردم را به موقت تجهیزات پزشکی در ووهان آغاز شد در اوایل این ماه آن را به عنوان روشن شد که بيماران آلوده کردن اعضای خانواده پس از گفت به قرنطینه در خانه. از جان گذشته مقامات عجله ابداع برنامه برای تبدیل استادیوم, مراکز نمایشگاهی, هتل ها و مدارس به طور موقت مراکز درمانی برای هزاران نفر که نمی تواند بستری در بیمارستان.

تایید coronavirus بیماران با علائم خفیف قرار شد در بزرگ تبدیل فضاهای. موارد مشکوک رفت و به requisitioned هتل ها و مدارس برای جدا شود. از تماس نزدیک از موارد تایید شده و بیماران با تب که می تواند آلوده شده اند نیز در قرار دادن امکانات مجزا. برخی از تأييد موارد با عوارض جدی منتقل شده اند به تازگی ساخته شده بیمارستان اختصاص داده شده به درمان coronavirus بیماران.

با وجود برخی از شکایات در مورد کمبود تشناب و نگرانی در میان کارشناسان در مورد پتانسیل برای عبور عفونت ها برخی از بیماران در این سالن می گویند آنها بیشتر راضی با شرایط و رها به خارج از خانه های خود که در آن آنها نگران آلوده بستگان. تصاویر منتشر شده از داخل این مراکز نشان می دهد بیماران مبتلا به رقص و دروغ گفتن در تخت بازی بر روی تلفن های خود را. یک بیمار بود و حتی عکس خواندن فرانسیس فوکویاما را “ریشه های سیاسی شود.”

اما در بسیاری از موارد تلاش به نظر می رسد بی ربط و آشفته. یک گزارش رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت که به دلیل “محدودیت” از برخی از قرنطینه سایت گاهی اوقات دو یا سه نفر با موارد مشکوک شدند که در همان اتاق.

یکی دیگر ایسنا گزارش مفصل چگونه جامعه کارگران انجام درب-به-درب چک کرده بود به صحبت کردن با همسایگان و بررسی سرنخ مانند حلق آویز لباس های شسته شده به اطمینان حاصل شود که هر خانوار در ووهان شمارش شد. حتی جهانی بار ناسیونالیستی حزب روزنامه گزارش داد در ناکامی یک راننده اتوبوس که سعی در وسط شب برای دور کردن افراد مشکوک به عفونت.

بیماران و بستگان خود را در مورد شکایت کرده اند شرایط بسیار ویژه در مکانهای که بیماران نیاز به جداسازی و توجه پزشکی است.

در فوریه. 8 فقط دو روز پس از شوهرش به بیمارستان برای coronavirus پزشکان گفت: Ma Xilian, 59, او به احتمال زیاد تا به حال آن را هم بر اساس یک اسکن قفسه سینه و علائم. او گفت: بلافاصله پس از گزارش به تعیین قرنطینه سایت برای جداسازی. درخواست های خود را برای رفتن به خانه برای بازیابی قلب او دارو محروم بودند.

در تبدیل هتل که در آن خانم Ma شد منزوی برای روز قبل از او در نهایت امن اتاق بیمارستان وجود دارد, پزشکان, پزشکی و یا حتی آب با توجه به درخواست برای کمک ارسال شده توسط دختر در قانون در رسانه های اجتماعی چینی یکی از بسیاری از شبیه خواستار کمک است که باید ظاهر آنلاین در هفته های اخیر.

“از کجا باید احساسات خود را برای مردم رفته است ؟” او نوشت: castigating مقامات دولت محلی. “که در آن باید خود را حکومت قابلیت رفته؟”

برخی می گویند که عدم مراقبت های پزشکی در موقت قرنطینه مراکز تنها ساخته شده و بیماری خود را بدتر. برای برخی از خانواده های فقیر شرایط منجر به بدترین خبر.

پنگ Bangze که پدر فرستاده شد و در یک اتوبوس شلوغ تبدیل به یک هتل برای جداسازی و به یاد می آورد بازدید از روز شنبه گذشته پس از پدرش بوده است, قابل دسترسی در تمام طول روز.

او پدر خود را در یک اغماء دولت به تنهایی در اتاق خود را.

دست پاچه به نام او برای کمک به. وقتی آمبولانس آمد و هر دو راننده و هتل گارد امنیتی حاضر به کمک به او حرکت می کند پدرش که یک کارگر ساختمانی به وسیله نقلیه برای ترس از آلوده شدن به پسر گفت. یک ساعت بعد پسر گفته بود که این بیمارستان تا به حال هیچ بستر برای پدرش و که او باید به خانه بروید و صبر کنید.

دو روز — و بسیاری از تماس های تلفنی — بعد آقای پنگ بستگان در نهایت دریافت یک تماس از دولت های محلی به اطلاع آنها که به بیمارستان منتقل شده بود مرتب شده اند. اما زمانی که آقای پنگ را وارد در هتل برای کمک به با انتقال پدرش دروغ چهره را روی تخت مرده در همان موقعیت او در سمت چپ او.

کارگران در جداسازی محل به حال بدون هیچ توضیحی. آنها ضد عفونی اتاق پدر را از بدن حذف شد برای هولوکاست و پسر با جمع آوری وسایل خود را.

“من نمی دانم چگونه این اتفاق افتاده است” پسر گفت. “این همه اتفاق افتاده در چند روز. چگونه می تواند او را به طور ناگهانی رفته باشد؟”

آلبی ژانگ و زو تفاهمنامه همکاری پژوهشی از پکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im