چین به پایان می رسد ووهان Coronavirus مستند اما زندگی عادی یک رویای دور

چین روز چهارشنبه به پایان رسید خود را مستند ووهان شهر که در آن کروناویروس اولین ظهور و قوی نماد در یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم متزلزل اقتصاد جهانی و پرتاب روزانه زندگی به تحول در سراسر این سیاره است.

اما این شهر است که پس از بازگشایی بیش از 10 هفته است که عمیقا آسیب دیده یک جایی که بازیابی خواهد بود تماشا در سراسر جهان برای درس چگونه جمعیت حرکت گذشته درد و فاجعه از جمله متناوب قدر.

در ووهان بیماری و مرگ را لمس کرده اند صدها نفر از هزاران نفر از زندگی نقش پذیری آنها با ضربه ای که می تواند معطل برای چند دهه. کسب و کار و حتی کسانی که بازگشایی صورت نداشتن جاده پیش رو با کندی به احتمال زیاد به باقی بماند. محله مقامات همچنان به تنظیم مردم رفت و آمد بدون بازگشت به حالت عادی در دید.

مقامات چینی مهر و موم کردن ووهان صنعتی hub 11 میلیون نفر در اواخر ماه ژانویه در یک کوره تلاش برای محدود کردن شیوع این بیماری را گسترش. در آن زمان بسیاری از خارجی ها را دیدم آن را به عنوان یک مرحله شدید است که می تواند محاکمه شود تنها در یک سیستم استبدادی مانند چین. اما به عنوان اپیدمی بدتر شده دولت ها در سراسر جهان را تصویب کرده اند انواع سختگیرانه اعمال محدودیت بر شهروندان خود را در حرکات.

برخی از 1.4 میلیون عفونت و 80,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان — که این ارقام در حال افزایش سریع است و مقامات می گویند بسیار درک میزان واقعی این بیماری همه گیر. از سرایت کند شده است در سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا اما همچنان به گسترش به سرعت در جای دیگر در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده است که با نزدیک شدن 400,000 شناخته شده عفونت.

اخبار و گزارش ها پر از صحنه های سرشار بیمارستان در شهر نیویورک فراهم نشده بدن در خیابان, در اکوادور روز رسانی در وضعیت نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان است که در بیمارستان بستری در بخش مراقبت های ویژه و متخصص هشدار که این اپیدمی می تواند انفجار کشف نشده در فقیرترین نقاط جهان است.

بسیاری از اروپا و هند و بسیاری از ایالات متحده و بسیاری از جاهای دیگر تحت سفارشات برای کسب و کار و اکثر مردم به ماندن در خانه ناگهان فلج کننده اقتصاد و پرتاب میلیون ها نفر از مردم ،

اندازه گیری کامل از فداکاری است که این سیاست مستلزم در شغل و درآمد از دست رفته در زندگی مختل — برای اولین بار ممکن است گرفته شود در ووهان.

چهارشنبه بازگشایی پس از تنها سه coronavirus موارد گزارش شده در این شهرستان در قبل و سه هفته و یک روز پس از چین در گزارش جدید مرگ و میر برای اولین بار از ماه ژانویه است. کنترل در خروجی سفر بودند رسما برداشته فقط پس از نیمه شب در چین است.

مردم هم اکنون می توانید ترک پس از ارائه به مقامات دولت-تحریم تلفن برنامه است که نشان می دهد مبتنی بر در خانه خود, آدرس, اخیر سفر و سابقه پزشکی — این که آیا آنها در حال سرایت خطرات.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر ousts بالا watchdog برای 2 تریلیون دلار در ویروس امداد.
  • این اقدام نیروی دریایی وزیر استعفا داد و پس از اعتراض بیش از انتقاد از یک ویروس زده خدمه.
  • در میان برخی از نشانه های دلگرم کننده, چالش های عمده باقی می ماند در دست و پنجه نرم کردن با ویروس.

فیلم از دولتی و رسانه های خبری در اوایل روز شنبه نشان داد با عجله از ماشین سفر از طریق تلفن ایستگاه در حومه ووهان بلافاصله پس از این محدودیت برداشته شد.

ملی چین راه آهن اپراتور تخمین زده است که بیش از 55 ، 000 مردم را ووهان با قطار در روز چهارشنبه با توجه به دولتی پخش.

در شهر اما دشوار قوانین در افراد و کسب و کار هنوز هم در محل برای جلوگیری از این ویروس از به دست آوردن جای پایی. مقامات همچنان به اصرار همه را به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. مدارس هنوز بسته است.

بسیاری از مردم در ووهان لازم نیست که گفته شود به خاطر جدا خود می گویند هیچ چیزی در مورد ترک شهرستان. تجربه مرگ و نزدیک به مرگ اتحاد چپ روانی زخم. از سرزمین اصلی چین بیش از 80,000 موارد گزارش شده از این ویروس نزدیک به دو سوم شده اند در ووهان.

“ووهان مردم آن را تجربه دست اول” گفت: Yan Hui یک ووهان بومی و اجرایی فروش در 50s که بهبود از coronavirus. “دوستان خود را مریض شدم. دوستان خود و دوستان و بستگان درگذشت. درست قبل از اینکه چشم خود را یک به یک آنها ما را ترک کرد.”

“درک خود را از این فاجعه عمیق تر است در مقایسه با افرادی که در شهرهای دیگر,” او گفت:.

ووهان در حال حاضر نه همان شهر که تا چندی پیش با گذشت زمان به نظر می رسید به زمین را متوقف کند.

در روزهای اخیر بیشتر مغازه ها دوباره باز شده اند, اغلب راه اندازی-خیابان مقابل شمارنده به طوری که مشتریان می توانند خرید و سبزیجات و الکل و سیگار و کالاهای دیگر بدون نیاز به وارد کردن. در پارک در امتداد رودخانه یانگ تسه تعداد فزاینده ای از خانواده ها جرأت را در آفتاب و هوای تازه.

ساکنان مسن را آغاز تجمع دوباره در گروه های کوچک به چت یا بازی دور از شطرنج چینی. کودکان نادر بینایی و همیشه به نظر می رسد باید با احتیاط تماشای پدر و مادر است.

عمومی اتوبوس و مترو و سیستم را دوباره راه اندازی شود, اگر چه آنها اغلب به نظر می رسد که چند مسافر.

کوه ها از جعبه های مقوایی جوانه زده اند تا در خارج از مجتمع های آپارتمانی به خرید آنلاین میدارد. با توجه به JD.com یک e-خرده فروش و تحویل سفارشات در هوبئی استان که ووهان پایتخت, افزایش سه برابر در ماه مارس در مقایسه با فوریه.

و بیشتر مردم در حال درمان خود شرکت گفت: آنها منتقل کرده اند از خرید مایحتاج روزانه و صفحه اصلی تناسب اندام به خرید لباس و لوازم آرایشی و لوازم سفر.

شرکت در ووهان شده اند با احتیاط در تماس با کارمندان خود به کار, کمک به احیای زندگی شهرستان.

در سراسر ووهان نزدیک به 94 درصد از کسب و کار — تقریبا 11,000 از آنها در مجموع — از سر گرفته اند عملیات گفت: هو Yabo شهر معاون شهردار در آخرین اخبار جلسه. عمده شرکت های صنعتی نرخ بیش از 97 درصد است. برای شرکت های خدمات آن 93 درصد است.

معلوم نیست چقدر کسب و کار آنها در واقع انجام می دهند ، در شرکت های صنعتی در ووهان تنها 60 درصد از کارکنان در کار و مصرف برق است که یک پنجم کمتر از آنچه در آن بود که این زمان در سال گذشته گفت: Dang اینکه یکی دیگر از شهرستان های رسمی در همان جلسه.

هوندا محلی مبادرت به تولید در ظرفیت کامل آقای هو گفت. Huawei چینی غول فن آوری گفت: در رسانه های اجتماعی که کارکنان در آن ووهان مرکز تحقیقات بودند مشتاقانه بازگشت به کار “به عنوان یک موج تازه از مثبت pulsates در اطراف ساختمان است.”

هنوز دل تنگی در مورد اقتصاد محلی همچنان گسترده است. بسیار از چین کارخانه بخش است که مبتلا به این بیماری همه گیر dampens خارج از کشور تقاضا برای صادرات است. به عنوان کسب و کار جلو و عقب خود را هزینه تجهیزات و دفاتر اثرات موج دار شدن از طریق بقیه از اقتصاد است.

در تمام طول ماه فوریه زمانی که این بیماری همه گیر بود که در اوج خود در چین نه یک واحد مسکونی املاک و مستغلات معامله شده بود در ووهان نه برای خواص جدید و نه برای آنهایی که در حال حاضر ساخته شده است با توجه به آمار دولت.

هلن دینگ, 47, با این نسخهها کار در طراحی معماری شرکت در شهر. در حالی که شرکت پروژه های موجود عمدتا به اندازه کافی بزرگ است که نمی توان آنها را به راحتی لغو کارفرمایان خود را در مورد آینده کسب و کار و مشتریان آینده.

“تمام جهان در یک حالت بد و تا آنجا که به آینده می رود هیچ کس تا مقدار اعتماد به نفس” خانم دینگ گفت.

برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک از دست دادن درآمد می تواند منجر به دردسر بیشتر. کوتاه در نقد شرکت هایی که گذاشته کارگران ممکن است قادر به rehire آنها را حق دور. دیگران نگران حمایت کردن موجودی unsold کالا و هزینه های نگهداری تجهیزات و آداب و رسوم اختلافات به این بیماری همه گیر در ادامه به دندان قروچه کردن تجارت در سراسر جهان است.

در این ماه تعداد زیادی از رستوران در ووهان در نامه ای به دولت شهرستان شفاعت برای اجاره امداد, یارانه وام و دستمزد پشتیبانی می کند. این بیماری همه گیر به آنها گفت: تا به حال شده است یک “کل فاجعه” برای این صنعت است.

در اوج این بیماری همه گیر لیو Dongzhou فکر دادن در شرکت خود را که باعث می شود ماهی های توپ, خرد, مرغ و منجمد و غذاهای فراوری شده. در حال حاضر او امیدوار است به راه اندازی مجدد عملیات در هفته آینده — اما انتظار دارد به غیر روحانی کردن یک پنجم از 80 کارکنان.

آقای لیو, 45 شنیده است بسیار بحث از سیاست های دولت برای کمک به شرکت های کوچک است. اما او فکر نمی کند هر در دسترس خواهد بود به او در کوتاه مدت.

حتی اگر مقامات اجازه می دهد مردم را به ترک ووهان آقای لیو گفت: خود را محله به تازگی محکم آن محدودیت در آمد و شد و حرکات. چهار شنبه نمی کند احساس می کنم مثل خیلی از یک نقطه عطف است.

“به یک فرد عادی اگر شما بلند یا نمی آسانسور مستند وجود ندارد که از یک تفاوت” او گفت:.

خانم یان فروش اجرایی این نسخهها کار میکند در ووهان برای یک واحد از جنرال الکتریک. کارفرمایان خود را با احتیاط از آوردن بیش از حد بسیاری از کارکنان به کار و ترس از سرایت.

“آنها می شن دندان های خود را و انجام,” او گفت:. “آن را مانند یک شرکت بزرگ بعد از همه.”

Gritting یک دندان و حمل مشخص است در مورد زندگی در ووهان این ماه گذشته است.

در فوریه خانم یان صرف 15 روز مبارزه با ویروس در Huoshenshan یکی از شهر تازه ساخته شده coronavirus بیمارستان. پس از شیوع آغاز شد او در انبار مواد غذایی در آپارتمان او. هنگامی که او به خانه از بیمارستان همه از آن رفته بود ،

او همچنان از مرخصی استعلاجی کمک به شرکت کسب و کار هنگامی که او می تواند اما اغلب در حال استراحت در خانه است. او دیده نمی شود پدر و مادر او در دو ماه حتی اگر آنها زندگی می کنند در آپارتمان پیچیده در کنار او.

یک تجربه بود که تغییرات همه چیز برای خانم یان آن است reshuffled او عبارتاند از: خانواده و سلامت ، کار و شغلی و موفقیت — همه از آن دوم.

او به مدت طولانی صحبت در مورد تنظیم زندگی خود را در آن راه. “اما من در واقع هرگز آن را انجام داد.”

مصیبت نیز به او کمک کرد تا او را به خانه شهرستان در یک نور جدید.

چمن سبزتر به نظر می رسد این درختان بیشتر انبوه. وجود دارد و حتی به نظر می رسد کمی بیشتر پرندگان در باغ خود را در خارج از آپارتمان.

“قبل از این بیماری همه گیر ووهان شد یک شهرستان با تعداد زیادی از شور و نشاط” خانم یان گفت. “پکن, شانگهای, گوانگجو و شنژن در حال حاضر از لحاظ اقتصادی ، اما ووهان فقط بدست آغاز شده است.”

وانگ Yiwei و مرجان یانگ کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>