چین تاخیر ماسک و ونتیلاتور صادرات پس از شکایت کیفیت

پکن — مقامات چینی را آغاز کرده اند بازرسی هر حمل و نقل از N95 ماسک هواکش و سایر لوازم پزشکی برای مسائل مربوط به کیفیت قبل از, صادرات یک سیاست به احتمال زیاد برای به تاخیر انداختن ورود دنده های انتقادی در بیمارستان ها در سراسر جهان است که در حال تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سیاست اعلام شده توسط اداره کل گمرک در جمعه, تولید فوری تاخیر در روز شنبه به عنوان تولید کنندگان و نمایندگی های حمل و نقل و معامله گران سعی در درک چگونه به پیروی. بسته به شهر آنها گفت: این تاخیر می تواند از چند ساعت تا چند روز یا بیشتر به عنوان مقامات دولتی با عجله به پیروی.

جدید گمرک سیاست می آید پس از یک سری از شکایت از اروپا که تجهیزات پزشکی از چین تا به حال مشکلات کیفیت. مقامات چینی باید مقابله است که بسیاری از این شکایات درگیر صنعتی ماسک که خریداری شد برای استفاده های پزشکی, اما نمی شد طراحی شده برای دیدار با آن استانداردها.

جدید تاخیر آمده به عنوان کشور شکایت کرده اند که جهانی رایگان برای همه برای حفاظت شخصی تجهیزات چپ حاد کمبود پزشکان و پرستاران. این کشورها عبارتند از ایالات متحده, اسپانیا و اخیرا روسیه است.

چین در جهان است غالب تولید کننده طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی. ساخت آن منجر به گسترده تر در بسیاری از بخش های آن را به عنوان فعال در سراسر کشور بسیج از تجهیزات پزشکی تولید از اواخر ژانویه زمانی که پکن دستور مستند در شهر ووهان برای جلوگیری از گسترش سریع coronavirus وجود دارد.

چین تولید روزانه از ماسک و ماسک افزایش یافت و از 10 میلیون در شروع ماه فوریه به 116 میلیون فقط چهار هفته بعد.

چینی آداب و رسوم آژانس گفت: در روز جمعه که آن را ارزیابی کیفیت لوازم پزشکی قبل از صادرات اضافه کردن به چک است که صادرکنندگان در حال حاضر چهره. آژانس شده بود چک کردن اینکه آیا لوازم پزشکی بودند با دقت شمارش آیا کالا نقض خارجی اختراعات و اینکه آیا اسناد و مدارک همراه با محموله های جعلی.

این سازمان به هیچ نشانه ای چگونه کیفیت تست ممکن است.

بسیاری از کارخانه ها در حال حاضر خود را با کیفیت بازرسان. دولت قوانین جدید نیاز به یک چک های اضافی را با آداب و رسوم و بازرسان و یا دولتی دیگر بازرسان اقدام از طرف آنها.

قوانین جدید پوشش چین صادرات در 11 دسته بندی: پزشکی ماسک و ماسک های جراحی, پزشکی, محافظ, لباس, دماسنج مادون قرمز, پنکه, کلاه جراحی و پزشکی و عینک و دستکش های پزشکی, پزشکی, کفش را پوشش می دهد, مانیتور بیمار, پزشکی, ضد عفونی حوله و پزشکی ضد عفونی کننده.

ون Guicheng معاون مدیر کل هوبئی V-محصولات پزشکی شرکت تولید کننده کلاه و ماسک و دستکش مستقر در جنوب غربی حومه شهر ووهان در مرکز چین گفت که شرکت او در تلاش بود برای جلوگیری از تاخیر در صحبت با مقامات آداب و رسوم قبل از صادرات بیشتر کالا.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • انتشار گزارش های درآمدی مهم خواهد بود فشارسنج اقتصاد است.
  • هواپیمایی متحده قصد دارد برای اضافه کردن برخی از مسیرهای بین المللی.
  • وزارت خزانه داری نمی خواهد به دنبال سهام برای برخی از شرکت های هواپیمایی گرفتن پول کمک مالی.

نوح بلیک ماسک تاجر در شانگهای گفت که یکی از محموله های خود را در حال حاضر به تاخیر افتاده است با قانون جدید اما افزود که مقررات جدید کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید که بهداشت عمومی سازمان ها و مصرف کنندگان می تواند در تجهیزات پزشکی وارداتی از چین است.

قوانین جدید نیز ممکن است کمک به برخی از کارخانه های صادرات چه آنها را.

پکن پاسخ اولیه دو هفته پیش به کیفیت رسیدگی به شکایات بود که نیاز به کارخانه تولید لوازم پزشکی بود تایید شده توسط دولت قبل از آنها می تواند به صادرات کالاهای خود را. این سیاست ناشی از صادرات تاخیر در بسیاری از کارخانه ها که قبلا تولید همه چیز از آسانسور به جرثقیل اما ناگهان روشن به ساخت تجهیزات پزشکی پس از مستند ووهان در Jan. 23.

کسانی که در کارخانه ها به طور معمول لازم نیست گواهی پزشکی از پکن است که می تواند به ماه برای به دست آوردن.

اگر این کارخانه در حال حاضر مجاز به صادرات تجهیزات پزشکی است که با تصویب بازرسی کیفیت پس از آن که می تواند اجازه می دهد بسیاری از شرکت ها در چین به صادرات محصولات مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

آداب و آژانس اعلام روز جمعه مشخص نیست که آیا حکم جدید در علاوه بر این به نیاز برای کارخانه صدور گواهینامه و یا به جای آن است.

به عنوان چین به نظر می رسد به ارمغان آورده اند این ویروس عمدتا تحت کنترل در درون مرزهای آن را ramped تا صادرات تجهیزات ایمنی برای کارگران پزشکی مبارزه با شیوع. واردات چین از دو میلیارد ماسک و 400 میلیون دیگر موارد از تجهیزات حفاظت شخصی برای خود کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول خطرناک و دشوار حاوی این ویروس به ویژه در ووهان.

ژائو Lijian یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در وزارت, اخبار روزانه جلسه روز جمعه که از 1 مارس تا آوریل 4, چین صادر 3.86 میلیارد ماسک 2.8 میلیون coronavirus تست کیت 2.4 میلیون مادون قرمز دماسنج و 16,000 هواکش.

چین نصب شده کمک های انسان دوستانه حمله رعد اسا برای کاستن از انتقادات بین المللی که آن را آهسته به هشدار جهانی به خطرات ناشی از این بیماری همه گیر. چین اهدا کرده است و یا به فروش می رسد پزشکی دنده به بیش از 100 کشور جهان از جمله ایتالیا, نیجریه و, ایالات متحده است.

در ایالات متحده بحث بر سر کیفیت چینی لوازم پزشکی دارای محور در ماسک است که در حال تولید برای دیدار با چین KN95 ویژگی های استاندارد است که کمی متفاوت از N95 استاندارد مورد استفاده در شمال امریکا است. غذا و دارو اعلام کرد در مارس 3 که آن را به تصویب رسانده اضطراری استفاده از KN95 ماسک در تنظیمات پزشکی در ایالات متحده است.

مرجان یانگ کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>