چین اعلام کرد whistleblower دکتر لی Wenliang یک شهید ” زیر یک کمپین به سکوت او را برای صحبت کردن در مورد کوروناویروس

Li Wenliang به ووهان, دکتر صدا اوایل هشدار در مورد کوروناویروس.

عکس از آسوشیتدپرس

  • چین روز پنجشنبه اعطا Li Wenliang دکتر که صدا اوایل هشدار در مورد رمان coronavirus عنوان “شهید.”
  • در ماه دسامبر پلیس در ووهان ساخته Li اعتراف به دروغ گفتن در مورد وجود یک نگرانی ویروس جدید کشف شده در این شهرستان است. Li درگذشت در تاریخ 7 فوریه پس از ابتلا به ویروس.
  • یک بررسی توسط حزب کمونیست چین در بر داشت در 19 مارس که اقدامات اجرای قانون در ووهان شد “نامنظم” و “نادرست.”
  • “شهید” است که بالاترین افتخار حزب کمونیست چین می تواند سبب یک شهروند کشته و کار برای خدمت به کشور است. این کشور را به افتخار او با سه دقیقه سکوت در روز شنبه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چین با نام Li Wenliang — دکتر که صدا زنگ در مورد کوروناویروس که بعدا او را کشتند — یک “شهید” به دنبال یک کمپین برای سکوت او توسط پلیس در ووهان.

Li شد در میان 12 مرده پزشکان با توجه به رسمی افتخار توسط حزب کمونیست چین در روز پنج شنبه, به گزارش رسانه های دولتی خروجی دوربین مدار بسته.

“شهید” است که بالاترین افتخار حزب کمونیست می تواند سبب یک شهروند کشته مشغول به خدمت چین با توجه به دولتی جهانی بار تلخیص.

Li در تاریخ 3 فوریه سال 2020 — چهار روز قبل از مرگ او.

LI WENLIANG/GAN EN صندوق از طریق رادیو فردا

Li شد چشم پزشک کار در ووهان بیمارستان مرکزی. در اواخر دسامبر او به اشتراک گذاشته شده با همکاران خود در محبوب فوری-خدمات پیام WeChat یک نگرانی تشخیص گزارش که شناسایی جدید بیماری که نگاه بسیار شبیه به سندرم حاد تنفسی (سارس).

که تبدیل به رمان coronavirus که در حال حاضر آلوده بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان است.

مقامات در ووهان بلافاصله pounced در لی ساخته شده و او امضا نامه ای اعتراف او “پخش شایعات” و “ساخت نظر نادرست.”

لی بعد از قرارداد coronavirus و درگذشت از آن در تاریخ 7 فوریه در ووهان مرکزی بیمارستان محل کار خود را.

یک زن می گذرد یک پوستر از رئیس جمهور شی جین پینگ در چین است.

رویترز/Aly آهنگ

تنها چند روز قبل از مرگ او Li نیویورک تایمز گفت با متن: “اگر مقامات تا به حال افشا اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در اوایل من فکر می کنم آن می توانست خیلی بهتر است. وجود دارد باید بیشتر باز بودن و شفافیت است.”

مرگ او بود ملاقات با ابراز خشم از بسیاری از مردم چین استفاده می شود که تعدادی از هشتگهای خواستار آزادی بیان و پایان دادن به سانسور دولتی و عذرخواهی به Li.

که خشم ظاهر می زده اند یک عصب با دولت چین. در مارس 19, کشور برتر مبارزه با فساد سازمان ملی نظارت کمیسیون امنیت ملی) حکومت که لی مجازات شد “نامنظم” و “نادرست.”

شورای امنیت ملی گفت: پلیس باید مسئول برگزار می شود و لی مجازات باید لغو, با توجه به انتخاب.

چین فعالانه سانسور محتوا در رسانه های اجتماعی است که انتقاد از دولت در پاسخ به کروناویروس بحران است. در اوایل ماه مارس یک قانون جدید را به اثر است که به جرم ارسال “غیر قانونی” و “منفی” مطالب انتقادی از دولت آنلاین.

در ساعت 10 صبح به وقت محلی در روز شنبه کل چین را رعایت یک دقیقه سکوت به احترام تمام شهدا که جان خود را در مبارزه با کروناویروس شین هوا گزارش شده است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de