چین ‘به صورت جامع ممنوعیت’ حیات وحش تجارت بیش ویروس

جدید کروناویروس فکر این است که گسترش از Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان که بسته شد در تاریخ 1 ژانویه (AFP Photo/NOEL CELIS)

پکن (AFP) – چین روز دوشنبه اعلام کرد فوری و “جامع” ممنوعیت تجارت و مصرف حیوانات وحشی یک عمل معتقد مسئول مرگبار شیوع کروناویروس.

این کشور قانونی کمیته تصویب طرح “منع غیر قانونی حیات وحش تجارت لغو عادت بد overconsumption از حیات وحش و به طور موثر حفاظت از زندگی و سلامت مردم” تلویزیون دولتی گزارش شده است.

قبلی موقت ممنوع قرار داده شده است از جمله پس از سارس (سندرم حاد تنفسی) ویروس کشته شدن صدها نفر از مردم در چین و هنگ کنگ در 2002-03 و نیز ترسیم شده به حیوانات وحشی مصرف.

که ممنوعیت کوتاه بود اما اياد طولانی متهم چین از تحمل بی رحمانه در تجارت حیوانات وحشی به عنوان عجیب و غریب آیتم های منو و یا برای استفاده در داروهای سنتی است که اثربخشی است نه تایید شده توسط علم است.

این تصمیم توسط کمیته های ملی (NPC) که نظارت بر این کشور با مهر لاستیکی مهر کردن قوه مقننه.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال برجسته “برجسته مشکل مصرف بیش از حد از حیوانات وحشی و بزرگ و پنهان و خطرات به سلامت و امنیت گفت:” گزارش تلویزیون مرکزی چین (CCTV).

چینی بهداشتی مقامات گفته اند که این ویروس به احتمال زیاد پدید آمده از یک بازار در مرکز شهر ووهان که به فروش حیوانات وحشی به عنوان غذا.

Coronavirus را کشته است 2,592 مردم در چین آلوده برخی از 77,000 دیگران و فلج کردن اقتصاد کشور است.

آن را نیز آلوده مردم در حداقل دو دوجین دیگر کشورها کشته شدن نزدیک به 30 و سریع آن گسترش جهانی مطرح است ترس از مقاصدشان بیماری همه گیر.

این کمیته همچنین در روز دوشنبه تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن این سال NPC جلسه — برنامه ریزی برای شروع در اوایل ماه مارس — آن را به تاخیر می اندازد هر قانونی تجدید نظر در حیات وحش تجارت است.

به عنوان یک نتیجه کمیته صادر کامل بان بلافاصله تا نهایی قانون منتقل می شود دوربین مدار بسته گفت.

وجود دارد در حال حاضر قوانین در جای خود در برابر حیات وحش تجارت اما اياد می گویند که آنها در حال کامل از نقاط ضعف در مورد بسیاری از گونه های است که اجرای اپیزودیک یا فقط ساده و سهل انگار.

پس از همه گیری آغاز شد انفجار در سراسر کشور چین در اواخر ماه گذشته در دستور توقیف موقت “تا ملی اپیدمی وضعیت است”.

اما حفاظت و virologists گفت: توقیف موقت شد کافی نیست خواستار ممنوعیت دائمی با اجرای سخت.

– خطر بهداشت عمومی –

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که حمل و نقل butchering و مصرف گونه های وحشی به شمار قابل توجه و رو به رشد بهداشت عمومی در معرض خطر افشای انسان به حیوان خطرناک-پاتوژن.

اياد می گویند چین بزرگترین کشور رانندگی مصرف بسیاری از گونه های در معرض تهدید و حیوانات به طور معمول در معرض شرایط وحشتناک و بی رحمانه.

دقیق منبع coronavirus همچنان تایید نشده با دانشمندان گوناگون حدس زده آن را در سرچشمه خفاش pangolins و یا برخی از دیگر پستانداران.

دانشمندان می گویند سارس به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها بعد از رسیدن به انسان از طریق civets.

با توجه به لیست قیمت که گردش در چین اینترنت یکی از تجار در ووهان بازار در ویروس کانون فروخته گسترده وحش از حیوانات از جمله civets, موش, مار و سمندر غول و زندگی گرگ نوزادان.

فرز-dma/gle

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de