چین پرانتز برای بازگشت به کار به عنوان coronavirus مرگ و میر بیش از سارسچین ثبت کرده است آن مرگبارترین روز تا کنون در شیوع کروناویروس به عنوان مقامات محکم برای میلیون ها نفر از مردم را به بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از سال جدید قمری در یک آزمون جدید این کشور را مهار استراتژی است.

حداقل 813 مردم اند از این بیماری بسیاری از آنها را در سرزمین اصلی چین با توجه به اطلاعات رسمی منتشر شده در روز جمعه که نشان داد که روز قبلی تلفات بود بالاترین و در عین حال در نزدیک به 90.

تعدادی از عفونت های جدید گزارش شده در هر روز در چین کاهش یافته است به طور قابل توجهی منجر مقامات بهداشت به اعلام خود را مهار اقدامات بودند شروع به کار می کنند.

پایان تعطیلات سال نو بود که توسعه یافته توسط 10 روز به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس به احتمال زیاد به یک لحظه بسیار مهم.

“[اگر] وجود دارد یک دست انداز که مردم به بازگشت به کار در آغاز این هفته و سپس ما می دانیم که ما در مشکل و پس از آن ما باید برای بازگشت دوباره گفت:” ایان Lipkin مدیر دانشگاه کلمبیا مرکز عفونت و ایمنی در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

چینی شهرهای خالی از سکنه به نظر می رسد در هفته های اخیر به عنوان بسیاری از کشور دستور داده شد به مجازی مستند پرواز لغو شد و مدارس و محل های کار بسته شدند. تعداد زیادی بسته باقی خواهد ماند در روز دوشنبه و بسیاری از یقه سفید کارکنان را از خانه کار می کنند.

چین کابینه گفت: این امر با هماهنگی با مقامات حمل و نقل برای اطمینان از صاف بازگشت به کار کارکنان در صنایع کلیدی مانند مواد غذایی و دارو است. شورای دولتی به ویژه coronavirus گروه همچنین گفت: کارگران باید بازگشت در “دسته” و نه همه در یک بار به منظور کاهش خطرات عفونت.

به روز شده در coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته است که از 2002-3 بیماری سندرم حاد تنفسی (سارس) که به کشته شدن 774 نفر است.

گرافیک

یوسف آیزنبرگ استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان گفت که خیلی زود به می گویند که آیا coronavirus بیماری همه گیر شد و به اوج رسید. “حتی اگر موارد گزارش شده ممکن است اوج, ما نمی دانیم که آنچه که اتفاق می افتد با موارد گزارش نشده است,” او گفت:.

در انگلستان یک هواپیمای حامل شهروندان بریتانیا تخلیه از چین در شهر ووهان فرود در آکسفوردشایر در روز یکشنبه. این پرواز با بیش از 200 نفر پردازنده از جمله برخی اتباع خارجی وارد راف Brize Norton مدت کوتاهی قبل از ساعت 7: 30 صبح.

وزارت امور خارجه بریتانیا گفت: این دومین و آخرین پرواز به اجاره توسط انگلستان بود و کارکنان دولت و نظامی پزشکان پردازنده. مسافران گرفته شده به Kents هیل پارک هتل و مرکز کنفرانس در میلتون کینز به قرنطینه برای 14 روز.

یکشنبه شب, فرانسوی, مقامات بهداشت گفت: موارد شناسایی شده در انگلستان و مایورکا در ارتباط بودند به “خوشه” در پیست اسکی.

ملی اسپانیا میکروبیولوژی مرکز گفت: نتایج آزمون تا به حال تایید Mallorcan مورد این کشور در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه. این جزایر بالئارس وزارت بهداشت گفت, بریتیش, مرد, همسرش و دو دختر رفته بود به مایورکا پسر Espases بیمارستان در روز جمعه پس از یکی از آنها شروع به احساس بد. آلوده انسان است که در انزوا نگه داشته و همسر و فرزندان خود را آزمایش منفی برای coronavirus و در حال نمایش هیچ نشانه ای ندارند.

یک سخنگوی اسپانیا وزارت بهداشت گفت: این مرد قبلا در یک پیست اسکی. پنج انگلیسی از جمله نه کودک باید آزمایش مثبت برای این ویروس در فرانسه. یکی دیگر از شش اتباع انگلستان در حال نگه داشته و تحت نظر در بيمارستان.

گروه ماندن شده بود در دو آپارتمان در یک کلبه ییلاقی اسکی در روستای Contamines-Montjoie در شرق فرانسه زمانی که آنها بازدید شده توسط انگلیسها که در سنگاپور و بعدها به این ویروس زمانی که او بازگشت به انگلستان در پایان ماه گذشته. یکی دیگر از انگلستان مورد که ظهور در روز یکشنبه نیز مربوط به این گروه است.

فرانسوی سلامت وزیر اگنس Buzyn در بازدید از پیست اسکی روز یکشنبه به مقامات رفت و به آسیب-محدودیت حالت در شروع مدرسه و نیم مدت تعطیلات. آن است که شلوغ ترین زمان از سال برای کوه تفریحی و توریستی مقامات در, Haute-Savoie منطقه به دنبال آرامش رو حس زنگ.

“ما تا به حال بسیاری از تماس های تلفنی این صبح است. وجود دارد چند لغو شد; مردم در حال وحشت و درخواست که در آن آلوده شده اند. طبیعی است” گفت: Annick راجر مدیر Contamines-Montjoie دفتر گردشگری.

کمی وجود دارد نشانه ای از وحشت روز یکشنبه در روستای در نزدیکی Mont Blanc که جمعیت دارای عقاید توسط گردشگران هر زمستان فصل بالا. اولیویه Campion یک بازدید کننده به, رفت و آمد مکرر گفته خبرگزاری فرانسه: “من قرار بود برای رفتن به چین برای کار و من به تعویق افتاد سفر من. در عوض من باید برای رفتن تا کنون به پیدا کردن ویروس.”

اریک پاریس اجرا می شود که این روستا داروخانه وجود دارد گفت: تا به حال شده است ناگهانی تقاضا برای ماسک صورت اما او امتناع از دست آنها خارج است. “آن بوده است و 14 روز و دوره کمون را تصویب کرده است. اگر همه شروع به راه رفتن در اطراف در ماسک می تواند به شما تصور کنید تروما?” او گفت:.

پاریس اضافه شده: “من مشورت منطقه ای مقامات بهداشتی و سالن شهر شده است و هیچ دستورالعمل. هر کسی که ممکن است آلوده در Contamines شده است. فقط چون کسی است که پر از درد پس از یک روز اسکی معنا نیست که آنها باید coronavirus.”

مقامات راه اندازی یک مرکز بحران در روستا و گفت: یک مدرسه که آلوده نه ساله حضور داشتند و دوم مدرسه در نزدیکی Saint-Gervais, که در آن کودک صرف یک بعد از ظهر مصرف اضافی فرانسه درس باقی خواهد ماند تعطیل در هفته آینده.

اسپانیا خود را تایید اولین مورد از coronavirus در 31 ژانویه پس از یک مرد تشخیص داده شد از راه دور و لا گمرا جزیره قناری. بیمار است که بخشی از یک گروه از پنج نفر در انزوا و تحت نظارت در این جزیره پس از آن پدید آمده است که آنها تا به حال به تماس با یک مرد مبتلا به ویروس است.

بیش از 37,100 مردم در حال حاضر به تایید آلوده شده اند در سراسر جهان با یک پرش از 2,147 در هوبئی استان از جمعه. مرگ شامل است که از نوع Li Wenliang یک دکتر بود که یکی از افرادی که برای اولین بار به منظور بالا بردن زنگ هشدار در مورد ویروس.

مردم تنها به فوت در خارج از سرزمین اصلی چین یک مرد چینی که در فیلیپین و 39 سال در هنگ کنگ است.


حدود 3600 مسافران و خدمه پردازنده یک کشتی کروز در هنگ کنگ اجازه داده شد برای پیاده روز یکشنبه پس از آزمایش منفی برای ویروس. آنها تا به حال شده است در قرنطینه پس از روز شنبه نگرانی برخی از خدمه قرارداد ممکن است این ویروس در اوایل سفر.

یکی دیگر از کشتی کروز با ده ها تن از تأييد موارد سرنشین همچنان در قرنطینه کردن ژاپن است. شاهزاده Cruises, اپراتور از الماس شاهزاده کشتی کروز گفت: بیشتر از شش نفر تست مثبت آوردن تعداد کل موارد پردازنده به 70.

برزیل تخلیه بیشتر از اتباع خود از ووهان در روز شنبه با 34 نفر پرواز از چین به یک پایگاه نیروی هوایی در Anápolis, 90 مایل از پایتخت, Brasília, جایی که آنها باقی خواهد ماند و در انزوا به مدت 18 روز.

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>