چین افتخار است که از آن ساخته شده است دو coronavirus بیمارستان در 12 روز. اما آنها در حال درمان کمتر از نیمی از مردم آنها قرار است به.

ووهان بیمارستان

AP

 • چین به نظر می رسید به نمره یک پیروزی بزرگ در مبارزه با کروناویروس با ساخت دو بیمارستان در مدت زمان بسیار کوتاه و امیدوار کننده 2,600 جدید تخت.
 • چینی رسانه های دولتی مورد تحسین قرار گرفته رعد و برق-سرعت ساخت و ساز موقت بیمارستان و گفت که آن را منعکس “ملت ساختمان دلاوری.”
 • اطلاعات رسمی نشان می دهد که امکانات آهسته بوده است به درمان واقعی بیماران است.
 • همانطور که از 12 فوریه امکانات دو تنها مسکن 1,136 بیماران — کمتر از 50 درصد از هدف خود است.
 • این ویروس به کشته شدن حداقل 1,360 مردم و آلوده بیش از 60 ، 000 در سراسر جهان با ووهان منطقه بدترین ضربه است.
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

احتمالا چین بزرگترین تبلیغ کودتا از شیوع کروناویروس: اعلام و دو ساختمان جدید و کامل بیمارستان ها در یک بازه زمانی بود که تقریبا غیر قابل درک در غرب است.

چینی رسانه های دولتی پخش زنده از کوره در ساخت و ساز تلاش به عنوان اولین Huoshenshan و سپس Leishenshan بیمارستان فنر از جایی که برای اولین بار ساخته شده در 10 روز و دوم در 12.

آنها به ارائه بشدت مورد نیاز تخت جدید برای قربانیان شیوع: 1,000 در Huoshenshan و 1600 در Leishenshan.

 

رسمی شین هوا اخبار آژانس به نام چرخش سریع “ماموریت غیر ممکن را ممکن ساخته است.” دوربین های تور های تازه ساخته شده و امکانات اشاره کرد که بيمار در حال نقل مکان کرد در حال حاضر.

اطلاعات رسمی نشان می دهد که واقعی سودمندی بیمارستان هنوز برای مطابقت با سرعت و یا عینک های ساخت و ساز خود را با امکانات در حال اجرا در کمتر از نیمی از آنها پیش بینی شده ظرفیت 2,600.

در اینجا یک نمودار نشان دادن تعداد اشغال تخت گزارش شده در هر روز توسط مقامات محلی:

ووهان جدید تخت بیمارستان گراف

خودی کسب و کار/گوگل

این نمودار نشان می دهد که خام آمار و ارقام:

تاریخ Leishenshan تخت Huoshenshan تخت
Feb 2 0 0
Feb 3 0 50
Feb 4 0 45
Feb 5 0 76
Feb 6 0 86
Feb 7 0 86
Feb 8 30 286
Feb 9 85 382
Feb 10 88 803
Feb 11 90 924
Feb 12 123 1,013
ظرفیت 1,600 1,000

به طور کلی هر دو بیمارستان تنها بود 1,136 تخت اشغال شده از یک ممکن است از 2600 تخت های موجود در فوریه 12 — کمتر از نیمی از بیماران آنها در نهایت به معنای درمان است.

آن چیزی است که روشن نیست این است که مسئول تطابق بین بیمارستان’ ظرفیت اسمی و واقعی.

به گزارش گاردین در جای دیگر در این شهرستان وجود دارد که وخیم کمبود فضای نمایشگاه مراکز و سالن های ورزشی در حال تبدیل به موقت سایت های پزشکی.

این ویروس به کشته شدن حداقل 1,360 مردم و آلوده بیش از 60 ، 000 در سراسر جهان است. اکثر موارد ثبت شده در هوبئی استان که در ووهان بزرگترین شهرستان.

کادر پزشکی تست امکانات و بستر در Huoshenshan (آتش خدا کوه) بیمارستان به آماده سازی نهایی برای پذیرش بیماران مبتلا به رمان coronavirus در ووهان مرکزی چین هوبئی Feb. 3, 2020.

گتی

در روز پنج شنبه, Hubei مقامات گزارش یک سنبله در موارد گزارش 14,840 عفونت های اضافی.

در اوایل این ماه گفته است که بیمارستان بزرگ تا به حال به نوبه خود به دور از بیماران به این دلیل که آنها فاقد تخت و کافی منابع پزشکی.

“پزشکی منابع در ووهان به خصوص ICU تیم نیست به اندازه کافی برای مقابله با این شديد درمان” جیانگ Rongmeng عضو چینی بهداشتی ملی کمیسیون های انتخاباتی گفت: در اوایل این ماه با توجه به وال استریت ژورنال.

وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا گفت: تعداد تعیین شده بیمارستان ها در ووهان درمان coronavirus بیماران افزایش یافته است به 40. جدید در این دو بیمارستان را که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان بیماران شدید و یا وضعیت بحرانی است.

 • ادامه مطلب:

  این ووهان coronavirus است که در حال حاضر بر روی دستگیره های درب یکی دیگر از دلایل است که شستن دست های خود را بهتر است از پوشیدن ماسک

  یک Instagrammer تلاش برای ایجاد یک ویدئو ویروسی با شوخی او ممکن است coronavirus در یک هواپیما. به جای او مجبور به فرود اضطراری و دستگیر شدند.

  همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد شیوع کروناویروس در 30

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>