چین شروع به آزمایش یک داروی ضد ویروسی در Coronavirus بیماران

چین جعل جلوتر در جستجوی درمان برای افراد بیمار جدید کروناویروس که آلوده بیش از 28000 نفر در سراسر کشور اپیدمی کشته شدن بیش از 500 و کشت کوچکتر شیوع بیماری در 24 کشور دیگر.

نیاز فوری است: وجود دارد هیچ درمان تایید شده ای برای بیماری های ناشی از coronaviruses.

روز پنجشنبه چین شروع ثبت نام از بیماران در یک کارآزمایی بالینی remdesivir یک ضد ویروسی داروی ساخته شده توسط جلعاد آمریکایی دارویی ،

این دارو باید با توجه به صورت داخل وریدی تجربی است و هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای هر گونه استفاده و مطالعه نشده است در بيماران مبتلا به هر بیماری کروناویروس. اما مطالعات آلوده موش ها و میمون ها پیشنهاد کرده اند که remdesivir می تواند به مبارزه با coronaviruses.

و به نظر می رسد امن است. آن را تست شد و بدون عوارض در بیماران ابولا, اگر چه آن را به خوبی کار نمی کند در برابر آن ویروس است که در خانواده های مختلف از coronaviruses.

پزشکان در ایالت واشنگتن به remdesivir برای اولین coronavirus بیمار در ایالات متحده در هفته گذشته پس از خود بیماری بدتر شده و پنومونی توسعه یافته هنگامی که او شده است می خواهم در بیمارستان برای یک هفته. علائم خود را بهبود روز بعد.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

تنها یک مورد نمی تواند تعیین کند که آیا یک دارو کار می کند اما یک گزارش در واشنگتن بیمار در New England Journal of Medicine, است با این وجود موجب شور و هیجان در مورد مواد مخدر است.

گزارش دیگری منتشر شده در سه شنبه توسط دانشمندان در چین اضافه شده به شور و شوق نشان می دهد که remdesivir مسدود جدید coronavirus رسما شناخته شده به عنوان 2019-nCoV از آلوده کردن سلول های رشد کرده در آزمایشگاه است.

“این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این طب تجربی است که تنها استفاده شده است در تعداد کمی از بیماران مبتلا 2019-nCoV به تاریخ, بنابراین ما لازم نیست که مناسب یک درک قوی از اثر این مواد مخدر به حکم گسترده ای استفاده در این زمان” رایان McKeel یک جلعاد گفت در یک ایمیل.

دو کارآزمایی بالینی برگزار خواهد شد در ووهان چین, مرکز شیوع; 500 بيمار را دریافت دارو و در گروه مقايسه خواهد شد دارونما آقای McKeel گفت.

یک دادگاه آغاز شد که ثبت نام از بیماران در روز پنج شنبه شامل افرادی که به شدت بیمار با علائمی مانند نیاز به اکسیژن است. دیگر محاکمه خواهد شد شامل بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند اما نه به بیمار.

بیماران داده خواهد شد و این دارو به صورت داخل وریدی به مدت 10 روز و سپس ارزیابی و 28 روز پس از درمان به ببینید که چگونه آنها را به شانس نسبت به دارونما تقسيم شدند.

اگر این دارو آثار خواهد جلعاد قادر به ارائه به اندازه کافی برای هر کسی که به آن نیاز دارد ؟

“در حال حاضر وجود دارد محدود در دسترس بالینی منابع remdesivir اما ما در حال کار برای افزایش عرضه در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” آقای McKeel گفت.

جلعاد تا به حال انبار دارو و همچنین به عنوان مواد مورد استفاده در آن را برای استفاده در برابر ابولا. این شرکت در حال حاضر با استفاده از این ذخایر برای محاکمه در چین و برای بیماران منحصر به فرد مانند یک در واشنگتن که پزشکان به دنبال اجازه مخصوص از سازمان غذا و داروی آمریکا برای “استفاده مهربان” به طوری که آنها می تواند به او تایید نشده مخدر است.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

این شرکت قصد دارد به سرعت تولید است و به دنبال “تولید شرکای متعدد جغرافیای” آقای McKeel گفت که جلعاد بود پیش رفتن با این فرآورده ها بدون دانستن در عین حال این که آیا این دارو کار می کند در برابر جدید کروناویروس.

در ضمن این ووهان موسسه ویروس شناسی به کار گرفته شده برای ثبت اختراع در چین به استفاده از remdesivir برای درمان coronavirus با توجه به بیانیه ای در این موسسه در وب سایت.

جلعاد در حال حاضر دارای اختراع ثبت شده برای این دارو در چین و دیگر نقاط جهان و در سال 2016 در زمینه های اضافی برنامه های کاربردی ثبت اختراع برای استفاده از آن در برابر coronaviruses. اما این شرکت نرم افزار برای استفاده از coronavirus است که هنوز هم در انتظار آقای McKeel گفت.

“جلعاد هیچ تاثیر بر اینکه یک دفتر ثبت اختراع مسائل مربوط به ثبت اختراع به محققان چینی” او اضافه شده است.

در آن بیانیه ویروس شناسی موسسه گفت: این امر نه ورزش آن حقوق ثبت اختراع “اگر مربوط به شرکت های خارجی قصد کمک به پیشگیری و کنترل چین بیماری همه گیر.”

گزارشی از چین منتشر شده در سه شنبه مورد remdesivir همچنین دریافتند که کلروکين ارزان مواد مخدر استفاده می شود برای چندین دهه برای درمان مالاریا نیز می تواند مبارزه با کروناویروس جدید. محققان توصیه که آن را نیز مورد مطالعه همراه با ضد ویروس داروها از جمله برخی از آنهایی که استفاده می شود برای درمان H. I. V.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>