چین فعال است که به نام Xi clueless در coronavirus چهره سال زندان برای ‘براندازی’برجسته چینی فعال بازداشت نخوری رئیس جمهور چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس است که برگزار می شود در یک دولت امنیتی مسئول است که حمل حداکثر مجازات حبس از 15 سال در زندان دوستان خود گفت: در روز یکشنبه.

زو Zhiyong سابق قانون مدرس و بنیانگذار اجتماعی کمپین جدید جنبش شهروندان شده بود توسط پلیس در روز 15 بهمن در طول یک تازه سرکوب آزادی بیان رسوب coronavirus بحران است.

زو خانواده پیدا کردن از پلیس در پکن در روز شنبه که او برگزار شده است در بازداشتگاه های مخفی به اتهام “تحریک به براندازی دولت قدرت” شده است و دسترسی به یک وکیل با توجه به دوستان Teng بیاو قانونی دانشگاهی و همکار فعال هوآ Ze.

آنها گفتند: Xu قرار داده شده بود در “مسکونی نظارت در محل تعیین شده” – یک شکل انفرادی بازداشتگاه که می تواند تا شش ماه گذشته در مکان نامعلومی بدون وکیل و یا خانواده خود دسترسی داشته باشید. بسیاری از وکلای حقوق بشر که برگزار شده است در این شکل از راز بازداشت شد شکنجه ماه قبل از اینکه به طور رسمی متهم و زندانی در دولت امنیت جنایات.

زو دوست دختر لی Qiaochu نیز برگزار می شود در بازداشتگاه های مخفی در همان اتهام در مکان ناشناخته همکار فعال هو جیا گفت.

زو مقاله منتشر شده در ماه گذشته که به نام روز یازدهم به استعفا برای چه او را دیدم او را به عنوان عدم توانایی حکومت چین با استناد به coronavirus بحران و نادرست از هنگ کنگ تظاهرات.

“شما نمی توانیم اجازه حقیقت منتشر شود و شیوع تبدیل به یک فاجعه ملی,” زو نوشت. “هر زمان که شما در صورت بحران بلندی شما clueless … آقای شی جینگ پینگ لطفا گام پایین.”

Teng در حال حاضر در ایالات متحده بر اساس ترس است که زو را بازداشت پایان خواهد رسید در طولانی زندان محکوم شد زیرا او را قبلا در زندان و مقامات تمایل به مجازات تکرار مجرم به شدت.

زو که شروع فعالیت در سال 2003 با Teng به عنوان دکترا فارغ التحصیلان زندانی بوده در ژانویه 2014 به مدت چهار سال به اتهام “نصب و راه اندازی یک جمعیت به اخلال نظم در یک محل عمومی” پس از نوشتن نامه ای سرگشاده انتقادی از Xi و برای برگزاری تظاهرات برای حقوق برابر برای کودکان مهاجر و رسمی شفافیت بیش از دارایی های خصوصی.

“قضاوت از موارد قبلی مقامات تمایل به پایین دست بسیار سنگین جملات برای مردم آمریکا قبل از. و اتهام او این بار بسیار جدی تر از قبل از ما نگران او خواهد شد به شدت محکوم کرد,” Teng گفت.

یک عضو ستاد در Dongxiaokou ایستگاه پلیس در پکن که مسئول زو را مورد خودداری از پاسخ به سوالات از طریق تلفن در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>