چین را متهم آمریکا از scaremongerng بیش از coronavirus

توسط گابریل CROSSLEY

پکن (ایسنا) – پکن روز دوشنبه گفته اند که ایالات متحده و ترس بیش از یک شیوع کروناویروس با کشیدن اتباع کردن و محدود کردن سفر به جای ارائه کمک های قابل توجهی.

ایالات متحده اولین کشور شروع به تخلیه صادر سفر هشدار در برابر رفتن به چین و از روز شنبه منع ورود به خارجی ها به تازگی در چین است.

واشنگتن “unceasingly تولید و گسترش وحشت”, چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت و اشاره کرد که سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه شده بود در برابر تجارت و سفر از محدودیت.

“این دقیقا کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده آمریکا با بیماری پیشگیری از قابلیت ها و امکانات است که باید گرفته شود در تحمیل محدودیت های بیش از حد که بر خلاف توصیه های,” او اضافه شده گفت: کشورها باید معقول و منطقی و آرام و مبتنی بر علم قضاوت.

در چین 361 نفر کشته شده اند و بیش از 17,000 آلوده از ویروس که سرچشمه در مرکز شهر ووهان. حداقل یکی دیگر از 171 موارد گزارش شده در بیش از دو دوجین دیگر کشورها و مناطق از ایالات متحده به ژاپن است.

انجام روزانه اخبار جلسه از طریق WeChat نرم افزار و نه در فرد هوآ همچنین chided ایالات متحده برای عدم کمک کند. “تا کنون دولت آمریکا هنوز برای ارائه هر گونه کمک قابل توجهی به چین,” او گفت:.

که در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات آخر هفته که مقامات ایالات متحده تا به حال ارائه “کمک فوق العاده ای.”

با این حال مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت مصاحبه چین تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد قبول ایالات متحده ارائه می دهد کمک کند.

تنش بیش از coronavirus آمده پس از دو جهان بزرگترین اقتصاد آن را فقط شروع به پچ کردن روابط از 18 ماه جنگ تجاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول تعطیلات آخر هفته در ایالات متحده تا به حال “تعطیل” coronavirus تهدید. “ما نمی توانیم هزاران نفر از مردم در آینده که ممکن است این مشکل” گفت: پخش فاکس.

سنگاپور و استرالیا و نیوزیلند و ویتنام نیز اعلام کرد محدودیت در سفر از چین در حالی که کشورهای متعدد شده اند تخلیه شهروندان است.

(گزارش توسط گابریل Crossley; نوشتن رایان وو; ویرایش توسط کلارنس فرناندز و اندرو Cawthorne)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de