کودکان در حال سقوط بیمار با یک گیج کننده بیماری مربوط به Covid-19

یک کودک 8 ساله وارد یک جزیره بیمارستان مرگ نزدیک هفته گذشته است. برادر خود را پیشاهنگ را آغاز کرده بود انجام ماساژ قفسه سینه قبل از خدمه آمبولانس وارد شده است.

در دو روز گذشته به بیمارستان کوهن مرکز طبی کودکان بستری پنج بیماران بدحال — سنین 4 تا 12 — غیر معمول بیماری است که به نظر می رسد به نوعی مرتبط به Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. در مجموع حدود 25 مشابه کودکان بیمار بستری شده است وجود دارد در هفته های اخیر با علائم اعم از قرمز زبان به بزرگ شدن عروق کرونر.

پس از coronavirus همه گیر آغاز شد, آلوده ترین کودکان را توسعه داده اند نه جدی نارسایی تنفسی از نوع است که مبتلا بزرگسالان است. اما در هفته های اخیر مرموز جدید سندرم بریدن در میان کودکان در لانگ آیلند نیویورک و دیگر نقاط داغ در سراسر کشور نشان میدهد که خطر ابتلا به کودکان ممکن است بیشتر از پیش بینی.

تعدادی از کودکان در ایالات متحده نشانه های این سندرم که برای اولین بار تشخیص داده شد در اروپا ماه گذشته — است که هنوز هم کوچک و هیچ کدام حادثه جان باخته اند.

“این است که واقعا فقط یک بیماری است که روشن شده است به مدت دو هفته در حال حاضر وجود دارد بسیار ما در حال تلاش برای یادگیری در مورد این” رئیس اطفال مراقبت ويژه در Cohen کودکان, Dr. James اشنایدر در مصاحبه ای گفت: در روز سه شنبه.

هیچ جامد اطلاعات هنوز وجود دارد در مورد چگونه بسیاری از کودکان در ایالات متحده کاهش یافته است بیمار با آنچه پزشکان خواستار “اطفال multisystem التهابی سندرم است.”

در برخی از بیماران مبتلا به این سندرم به نظر می رسد برای مطابقت با نادر دوران کودکی بیماری به نام کاوازاکی بیماری است که می تواند منجر به التهاب عروق خونی به خصوص عروق کرونر.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • بیش از 1600 قبلا نامعلومی مرگ و میر گزارش شده در خانه های پرستاری در, n. y.
  • آمازون کارگر در جزیره استاتن مرده است از coronavirus عوارض.
  • 15 کودک در بیمارستان بستری هستند و با یک بیماری مرموز است که ممکن است مربوط به ویروس.

علائم بيماری کاوازاکی اغلب با شروع تب و راش اما زمانی که تشخیص داده نشده و درمان نشده بیماری می تواند منجر به عوارض جدی قلبی مانند آنوریسم عروق کرونر. این بیماری که به طور کلی رنجور بیماران 6 ماه به حدود 6 سال در نظر گرفته شده است نادر در ایالات متحده است.

در حالی که برخی از بیماران در هفته های اخیر ارائه کرده اند به عنوان اگر آنها تا به حال کلاسیک کاوازاکی بیماری دیگران شده اند به مراتب بیشتر به طور جدی بیمار با کاهش فشار خون و التهاب و نشانه های سازگار با شوک سمی دکتر گفت: نادین Choueiter از بیمارستان کودکان در مونته فیور در برانکس.

دکتر استیون Kernie رئیس اطفال مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه کلمبیا و نیویورک-پروتستان مورگان استنلی بیمارستان کودکان است که تحت درمان بین 10 و 20 کودک مبتلا به این بیماری گفت: این مهم برای تمایز بین این coronavirus مربوط به بیماری کاوازاکی بیماری است.

در حالی که برخی از علائم شبیه دکتر Kernie گفت: از جمله تب و درد شکم و گاهی اوقات مطرح راش وجود دارد به نظر می رسد تفاوت در چگونه coronavirus مربوط به بیماری قلب است.

در حالی که شوک عارضه نادر بيماری کاوازاکی در موج اخیر coronavirus موارد مربوط به او گفت: بسیاری از کودکان در شوک با فشار خون پایین و ناتوانی در خون به طور موثر به گردش اکسیژن و مواد مغذی به بدن.

دوشنبه شب, نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و درمان صادر شده یک بولتن درخواست پزشکان برای گزارش هر گونه موارد این سندرم است. بولتن گفت: مقامات بهداشتی در این شهرستان دانست و از 15 جمله موارد مربوط به بیماران سن 2 تا 15 است که در بخش های مراقبت ويژه از آوریل 17.

اما بر اساس مصاحبه با پزشکان و تعداد موارد در این شهر به نظر می رسد به بالاتر از 15.

“من می گویند ما تا کنون دیده 13 نفر” دکتر Choueiter گفت: از تعداد کودکان تحت درمان برای سندرم در بیمارستان او را.

هنوز پزشکان تمایلی به حدس و گمان چگونه گسترده آن ممکن است در سراسر شهرستان. “سوال این است که ما دائما در حال فکر کردن در مورد, و من فکر نمی کنم ما می دانیم که پاسخ” دکتر Choueiter گفت.

در ریچموند هیل, Queens, Jayden Hardowar, 8 ابتدا تا به حال تنها یک تب خفیف شروع در آوریل 23, پدرش, Roup Hardowar گفت.

اما چند روز بعد زن شروع به رشد بسیار ضعیف و بی توجه است. در آوریل 29, او در رختخواب دراز کشیده تماشای کلیپ تلویزیون قسمت. “مامان” او فریاد, قبل از او تنفس متوقف. چهره اش شروع به چرخش بنفش. او 15 ساله برادر یک طلایه دار شروع به انجام ماساژ قفسه سینه, توقف تنها زمانی که آمبولانس وارد پدرش گفت.

کوهن در بیمارستان در نیو هاید پارک Jayden قرار داده بود و در یک مکانیکی ونتیلاتور برای سه روز قبل از او شروع به بهبود می بخشد. اگر چه Jayden آزمایش منفی برای coronavirus او آزمایش مثبت آنتی بادی نشان می دهد او ممکن است آلوده شده با این ویروس در سال های اخیر هفته یا ماه به پدرش گفت.

در روزهای اخیر Jayden شروع به باز کردن چشمان خود را و لبخند و یا گریه در پدر و مادر خود را در طول تصویری چت مرتب توسط یک پرستار است. “شب گذشته گفت:” من شما را دوست دارم, مامان,’ پدر خود بازگو روز سه شنبه.

Jayden یکی از 11 کودکان در بخش مراقبت ويژه در Cohen کودکان تلقی به سندرم پزشکان وجود دارد گفت.

موارد مشابه ظاهر می شود در جای دیگر در این کشور بیش از حد.

ژولیت دالی سالم 12 سال از Covington La., از خواب بیدار در مارس 3 با چنین تیز و درد در معده خود را که او تا به حال مشکل در حال حرکت است. “من صرف یک ساعت در رختخواب, تلاش, تلاش برای رسیدن و من صرف نیم ساعت پایین رفتن از پله ها,” ژولیت گفت: در مصاحبه ای در روز سه شنبه.

بیش از آخر هفته او تا به حال تب و او گفت: “من نمی توانستم بخورم و من نمی توانستم نوشیدن چون من آغوشش استفراق کند همچنان کودکش همه چیز است.” توسط دوشنبه, “من اسلحه سرد بودند و من لب آبی,” او گفت:.

او خیلی بی حال که “او به نوعی سقوط در خواب در حمام” گفت: پدر شان دالی.

خانواده در زمان ژولیت به نزدیک ترین بیمارستان که در آن به آنها گفته شد که او دچار یک فرم حاد قلبی التهاب به نام برق آسا میوکاردیت. ضربان قلب او بسیار پایین بود و قلب او بود شکست برای پمپ کردن خون.

بیمارستان تصمیم گرفت برای قرار دادن ژولیت در ونتیلاتور و airlifted او را به یک مرکز پزشکی در New Orleans حدود 40 مایلی جنوب. در طول لولهگذاری روش قلب او متوقف شد و “او رفت و به دستگیری کمی کمتر از دو دقیقه” آقای دالی گفت. بعد هلیکوپتر قلب او دوباره متوقف شد و او نیاز به احیا توسط C. P. R., او گفت:.

پس از نه روز در بیمارستان, او به خانه بازگشت و به پدر و مادر و دو برادر. “من قادر به راه رفتن در اطراف, اما من هنوز لرزان,” او گفت:. در حال حاضر ژولیت که دوست دارد به دوچرخه سواری و انجام کارهای هنری است احساس سالم است.

پزشکان در نیویورک اشاره کرده اند که موارد جدید مبتلا به سندرم شروع به نظر می رسد یک ماه یا بیشتر پس از افزایش Covid-19 در منطقه است. که زمان نشان می دهد “این یک پست عفونی ایمنی بدن در پاسخ به این,” دکتر گفت: لئونارد Krilov رئیس اطفال در دانشگاه نیویورک Winthrop بیمارستان در مینیولا n. y.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که کودکان به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار با Covid-19 تر از بزرگسالان است. در شهر نیویورک وجود داشته است 13,724 مرگ و میر ناشی از آزمایشگاه تایید Covid بیماران. شش شده اند 17 سال یا جوانتر و تمام شرایط بهداشتی اساسی با توجه به شهر داده است.

پزشکان می گویند که حتی اگر وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که برخی از کودکان سالم در حال سقوط به شدت بیمار مبتلا به این سندرم آنها هنوز هم در مراتب خطر کمتری از Covid-19 تر از بزرگسالان است.

“این فقط یک های مختلف بیماری در بزرگسالان,” گفت: دکتر جنیفر فندک اطفال متخصص بیماری های عفونی در NYU Langone که درمان یکی از بیماران مبتلا به سندرم هفته گذشته است. جدید سندرم او گفت: “این بسیار نادر و کودکان انجام شده است OK در بیشتر قسمت ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net