قاضی جان رابرتز Scolds شومر برای ‘خطرناک’ تهدید در جهت محافظه کار قضات

رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز در روز چهارشنبه با انتقاد سناتور چاک شومر (D. n. y.) بیش از نظرات رهبر اقلیت ساخته شده در اشاره به یک مورد سقط جنین در حال حاضر در حال بحث توسط دادگاه.

“قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند. تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه” رابرتز گفت.

“برای عدالت رابرتز به دنبال جناح راست را عمدی سوء تعبیر از آنچه سناتور شومر گفت: در حالی که سکوت در زمانی که رئیس جمهور تهمت حمله قضات ستمیر و Ginsberg هفته گذشته نشان می دهد که عدالت رابرتز نیست فقط تماس توپ و حملات” سخنگوی شومر پاسخ داد.

در اوایل روز شنبه, شومر به نظر می رسد به تهدید جمهوری خواه قضات.

“من می خواهم به شما بگویم Gorsuch. من می خواهم به شما بگویم Kavanaugh. شما را منتشر کرده اند گردباد و شما پرداخت قیمت” شومر گفت: سقط جنین-حقوق طرفداران. “شما نمی دانید که آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

شومر را بعدها ادعا کرد که او با اشاره به “سیاسی قیمت” جمهوری خواهان خواهد پرداخت اگر قاضیان حکومت در برابر سقط جنین طرفداران.

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه شنیده استدلال در ژوئن خدمات پزشکی v. روسیهکه از نظر قانون اساسی از یک 2014, لوئیزیانا, قانون نیاز به پزشکان که انجام سقط جنین برای به دست آوردن اعتراف امتیازات به یک بیمارستان در 30 مایلی از کلینیک سقط جنین. منتقدان شارژ قانون خواهد نیروی تقریبا تمام کلینیک سقط جنین در کشور به نزدیک است.

 

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • مک کانل رد شومر را باز پیشنهاد استیضاح دادگاه ادعا می کند آن را تنظیم ‘کابوس سابقه’

  • شومر انتقاد مک کانل را استیضاح محاکمه قوانین پیشنهاد

  • چاک شومر است نه مخالف واژگون سابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>