چساپیک انرژی fracking پیشگام فایل برای ورشکستگی بنگاه $9bn

چساپیک انرژی شیل گاز حفاری پیشگام کمک کرد که به نوبه خود ایالات متحده را به یک جهانی انرژی نیروگاه ورشکستگی کرده است حمایت می کند.

شهر اوکلاهما مبتنی بر شرکت گفت: آن را به حال شده است مجبور به ورود به فصل 11 حفاظت به دلیل بدهی های خود را از $9bn شد unmanageable.

آن را وارد یک برنامه با وام دهندگان به کاهش $7bn از بدهی های خود را و گفت: آن را ادامه خواهد داد به کار به طور معمول در طول فرآیند ورشکستگی.

نفت و گاز شرکت به یک رهبر در fracking بوم با استفاده از تکنیک های غیر متعارف برای استخراج نفت و گاز از زمین یک روش است که تحت بررسی به دلیل اثرات زیست محیطی.

دیگر wildcatters به دنبال آن در چساپیک مسیر racking تا بدهی های بزرگ برای پیدا کردن نفت و گاز در زمینه های پوشا, New Mexico, Texas, Dakotas و پنسیلوانیا است.

اما آن دسته از شرکت ها در حال حاضر تحت فشار به خدمات آن بدهی. بیش از 200 تولید کننده نفت را برای ورشکستگی زمینه حفاظت در پنج سال گذشته روند که انتظار می رود همچنان به عنوان Covid-19 همه گیر تضعیف تقاضا برای انرژی و باعث کاهش قیمت بیشتر است.

تاسیس در سال 1989 توسط اوبری McClendon و تام بخش اولیه $50,000 سرمایه گذاری Chesapeake متمرکز حفاری در مناطق توسعه نیافته از اوکلاهما و تگزاس. آن را تا حد زیادی رها سنتی عمودی و حفاری به کارگیری به جای جانبی حفاری تکنیک به گاز طبیعی از غیر متعارف شیل سازند.

آن را تبدیل به یک غول در بازارهای انرژی در نهایت رسیدن به یک ارزیابی بازار از بیش از $37bn. سپس برای اولین بار در یک سری از شوک های مالی ضربه Chesapeake به عنوان fallout از بحران مالی جهانی سال 2008 فرستاده قیمت انرژی به زیرزمین.

این شرکت به ارزش حدود $115m در پایان معاملات روز جمعه.

با رنگارنگ McClendon به عنوان رئیس اجرایی Chesapeake رشد با سرعت رعد و برق و شناخته شده برای آن پرخاشگری در دستیابی به نفت و گاز حفاری ، McClendon تحت فشار قرار دادند این شرکت برای به دست آوردن enormous آهنگ زمین در چندین ایالت در نصب بدهی در طول راه. چساپیک در برخی از راه تبدیل به یک قربانی موفقیت خود را به عنوان شرکت های دیگر به دنبال آن منجر شود و ما در تولید انرژی افزایش یافت, رانندگی, کاهش قیمت.

به عنوان Chesapeake شد و در حال گسترش در سرعت فوق العاده خطرناک, گاز, قیمت نزدیک به 20 دلار در هر میلیون واحد حرارتی بریتانیا معیار برای تجارت گاز طبیعی. اما frackers مانند Chesapeake آب گرفتگی بازار با ارزان گاز ارسال قیمت به خوبی تحت $2.

اما McClendon مجبور به استعفا شد در سال 2013 بیش از اتهام توطئه برای دکل مناقصه نفت و گاز قرارداد بیش از چند سال و در میان نگرانی های سرمایه گذاران خود را بیش از هزینه های سنگین در آنچه در حال حاضر شدیدا مدیون بخش. McClendon کشته در یک تصادف ماشین در سال 2016 ساعت پس از اتهامات تسلیم توسط پلیس آمریکا بیش ادعایی بازار قصور.

Chesapeake پرداخت میلیون ها دلار پس برای حل و فصل اتهامات از پیشنهاد تقلب.

رابرت Lawler شد رئیس اجرایی بعد از McClendon مرگ و شروع به فروش دارایی به Chesapeake بدهی تحت کنترل است. اما بدهی که رشد بیشتر تهدید در عرض دو سال به عنوان fracking رونق تبدیل به یک مجسمه در سال 2015. Chesapeake گزارش سه ماهه از دست دادن $4bn که سال و اولین موج اخراج آغاز شد و با 750 شغل.

با وجود Chespeake مشکلات Lawler سال گذشته باقی مانده بالاترین پرداخت اجرایی در اوکلاهما با 15.4 m $در جبران خسارت با توجه به رتبه بندی گردآوری شده توسط آسوشیتد پرس و Equilar.

چساپیک از دست داد $8.3 میلیارد دلار در سه ماهه اول این سال و آن ذکر شده $8.62 bn در خالص بدهی. این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده در ماه مه که مدیریت به این نتیجه رسیدند که وجود دارد این است که قابل شک و تردید در مورد این شرکت توانایی همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن.

در طول بیش از دو دهه McClendon ساخته شده Chesapeake به یکی از بزرگترین شرکتهای گاز تولید است و در این روند او به نوبه خود ما را به یک صادر کننده عمده سوخت های فسیلی پس از سالها وابستگی به تامین کنندگان خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im