Chateau Marmont در هالیوود برای تبدیل شدن به اعضای-تنها هتل

در Chateau Marmont یک هالیوود کانون و پاتوق برای نزدیک به یک قرن تبدیل خواهد شد به یک عضو-تنها هتل در سال آینده.

صاحب آندره Balazs تایید برنامه های خود را به نوبه خود 91-سال-ساختمان قدیمی به یک هتل که در آن یک گروه را انتخاب کنید از اعضا می تواند به خرید “یک قطعه از یک مجموعه از بهترین املاک و مستغلات در جهان” لس آنجلس تایمز گزارش داد.

اعضای سهام خود در اموال و پرداخت به طور منظم هزینه برای پوشش هزینه های مدیریت. در مقابل آنها داده خواهد شد و استفاده از خصوصی غذاخوری ساقی شخصی و آزادی خود را به ترک اموال و آمدن و رفتن در طولانی باقی می ماند, با توجه به بیانیه ای به دست آمده توسط این زمان.

“اعضا قادر خواهد بود به فروش سهام خود را به مدیریت شرکت و یا دیگر مورد تایید اعضای, به عنوان آنها را با هر گونه سرمایه گذاری املاک و مستغلات” در بیانیه ای گفت:.

هتل در وست هالیوود تا به حال تقریبا به عنوان یک عمل تنها اعضای اموال آن افزود: با توجه به این که قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس 70 درصد از مهمانان بودند مشتریان را تکرار است.

مانند دیگر هتل های Chateau Marmont شده بود ضربه سخت گیر پیشرو در مدیریت به آتش بسیاری از کارکنان آن در ماه مارس با قطع پرداخت و تنها مختصری فرمت از مزایای بهداشت و درمان ،

قلعه مانند ملک در اصل ساخته شده است به عنوان یک مجتمع آپارتمانی در دهه های 1920 و قبل از آن را تبدیل به یک هتل در سال 1931. آن شده است یک مورد علاقه امد و شد زیاد از بازیگران و افراد مشهور از جمله Greta Garbo, شکارچی, S Thompson, Howard Hughes, James Dean, John Belushi و لیندسی لوهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>