چارلی, دهنی, کمانچه بازیکن و کشور افسانه ای موسیقی درگذشت 83چارلی Daniels که رفت و از بودن در تقاضا موسیقیدان جلسه به یک جزء اصلی از Southern rock با ضربه زدن به شیطان رفت به گرجستان, در 83 سالگی درگذشت.

بیانیه ای از روزنامه نگار گفت: Country Music Hall of Famer درگذشت روز دوشنبه در یک بیمارستان در هرمیتگ تنسی پس از پزشکان گفت که او تا به حال یک سکته مغزی.

او رنج می برد آنچه که شرح داده شد به عنوان یک سکته مغزی خفیف در ژانویه 2010 بود و ضربان ساز قلب کاشته شده در سال 2013 اما همچنان به انجام.

دانیلز, یک خواننده و گیتاریست و نقب زن آغاز شده به عنوان یک موسیقیدان جلسه حتی در باب دیلن را نشویل افق جلسات. ابتدا در اوایل دهه 1970 پنج قطعه, گروه تور بی وقفه گاهی اوقات انجام 250 یک سال نشان می دهد.

“من می توانید بپرسید که در آن مردم هستند و اگر آنها می گویند ‘پورشه’ من می توانم بگویم من بازی وجود دارد. اگر آنها می گویند: “باتون روژ” من می گویند من در بازی وجود دارد. وجود ندارد شهر ما بازی نمی در” Daniels گفت: در سال 1998 است.

دانیلز انجام شده در کاخ سفید در سوپر باول در سراسر اروپا و اغلب برای نیروهای نظامی در خاورمیانه است.

او بازی خود را در سال 1980 جان تراولتا, دانلود فیلم Urban Cowboy شد و از نزدیک شناسایی با ظهور موسیقی کشور تولید شده توسط آن فیلم.

شیطان رفت به گرجستان شد شماره یک در این کشور نمودار در سال 1979 و عبور بیش از به نمودار پاپ از جمله ساخت بالا 20 در انگلستان است. آن رای دادند و تنها از سال به کشور, انجمن موسیقی به دست آورده و گروه او یک جایزه گرمی برای بهترین کشور vocal performance by a duo و یا گروه.

برخی از دیگر بازدید شد Drinkin’ عزیزم من خداحافظی Boogie Woogie کمانچه کشور بلوز و مضطرب سوار.

او جان سالم به در با همسر هازل و پسرش چارلی Daniels جونیور

“وجود دارد و هنرمندان آن را لمس بسیاری از نسل های مختلف در کسب و کار ما از چارلی دانیلز را” سارا Trahern مدیر اجرایی کشور انجمن موسیقی گفت: از Daniels یک بیانیه است.

“امروز جامعه ما دهکدهای از دست داد مبتکر و حمایت از موسیقی کشور است. هر دو چارلی و درخت فندق در حال تبدیل شدن به دوستان عزیز من بیش از چند سال گذشته و من ممتاز بود قادر به جشن چارلی القایی به Opry و همچنین به او بگویید که او قرار بود به inducted into the Country Music Hall of Fame.”

معاصر هنرمندان کشور مانند لوک برایان و Jason Aldean همچنین ادای احترام به دانیلز در رسانه های اجتماعی.

“چه یک قهرمان است. یک میهن پرست و مسیحی و موسیقی کشور آیکون. نماز به خانواده خود گفت:” برایان در یک صدای جیر جیر.

در 1990s Daniels نرم برخی از اشعار او از روز زودتر زمانی که او اغلب بود درگیر در اختلاف است.

در شیطان رفت به گرجستان که جزئیات یک جزئی دوئل بین شیطان و یک موسیقیدان به نام جانی دانیلز در اصل به نام شیطان “از ماده” اما تغییر آن به “son of a gun”.

او در سال 1980 ضربه موهای بلند پسر کشور او استفاده می شود به خواندن در مورد “سنگسار در صبح” و “مست در بعد از ظهر”. دانیلز تغییر آن به “من در صبح است. من در بعد از ظهر”.

“من حدس می زنم من mellowed شده در سن” Daniels گفت: در سال 1998 است.

در غیر این صورت هر چند او به ندرت حمایت را از در خود چهره شعر.

1990 آهنگ مرد ساده پیشنهاد مجازات فروشندگان مواد مخدر و با استفاده از کودک معتادان به عنوان طعمه تمساح.

خود را در امریکا در سال 1980 گفت: دشمنان کشور به “راست بروید به جهنم”.

چنین سختی صحبت کردن با او را به دست آورده مهمان لکه های سیاسی نادرست G گوردون Liddy رادیو نشان می دهد و در C-Span گرفتن نظرات بینندگان.

بعدها در زندگی او نوشت: اغلب خود را در مورد دیدگاه های سیاسی محافظه کار در خود سایت و در توییتر صدور روزانه توییتهایی هدف هیلاری کلینتون در مورد 2012 و حمله یک ترکیب دیپلماتیک آمریکا در لیبی بلکه در آوردن با توجه به کهنه خودکشی.

دانیلز در اصل از ویلمینگتون کارولینای شمالی در چند دیلن در آلبوم به عنوان یک نشویل جلسه ضبط گیتاریست در اواخر دهه 1960 از جمله جدید صبح و نقاشی از چهره خود. او همچنین در آلبوم های مارتی رابینز کلود پادشاه Flatt & Sports, پیت سیگر, لئونارد کوهن, Al Kooper و رینگو استار.

او همچنین انجام موسیقی انجیل که او را به دست آورده کبوتر جوایز و تاسیس یک جانبازان خیریه به نام سفر صفحه اصلی پروژه است.

سرانجام در سن 71 او را دعوت به پیوستن به مظهر نشویل موسیقی استقرار گراند اوله Opry. او القاء شد در Country Music Hall of Fame در سال 2016.

او گفت: در سال 1998 که او نگه داشته و تور خیلی چون “من هرگز آن را یادداشت کاملا. من هرگز آواز هر آهنگ کاملا. من در رقابت های امشب بهتر از من بود شب گذشته و فردا بهتر از امشب.”

دانیلز گفت: محل مورد علاقه خود را به بازی بود “در هر نقطه با جمعیت و چک های خوب”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de