Chainsmokers کنسرت در Hamptons است تحت بررسی توسط کومو

یک کنسرت خیریه در شنبه شب در Hamptons شامل اجرای برنامه از اجرایی گلدمن ساکس و D. J. duo The Chainsmokers جلب گسترده خشم و دولت پس از بررسی فیلم نشان داد شرکت کنندگان در ظاهر به چشم پوشی از بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی.

کنسرت به نام Safe & Sound شد صورتحساب توسط سازمان به عنوان یک “درایو-در تجربه موسیقی در تابستان نقطه داغ Hamptons.” مهمانان خواهد بود قادر به نشستن در خارج نزدیک خود را به خودروهای پارک شده در فاصله از مناطق به تماشای اجرای, از جمله یکی از اجرایی گلدمن ساکس, David M. سلیمان, همچنین شناخته شده به عنوان D. J. D-سل.

بلیط هزینه تا $25,000 به گفته بیلبورد.

“امن و صدا را تنظیم نوار برای یک دوره جدید از همهجانبه تجربه” سازمان گفت. “این خواهد بود امن و محیط کنترل شده, تنظیمات نوار برای همه حوادث را به آمده است.”

اما این رویداد به جای تولید شده عصبانی رسانه های اجتماعی پست و در روز دوشنبه آن را به خود جلب کرد خشم مقامات وزارت امور خارجه ، در یک تاول نامه ای خطاب به سرپرست شهر ساوتهمپتون که در آن کنسرت برگزار شد نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Howard A. Zucker نوشت که او “حسان” گزارش هایی منتشر شد که نشان داد هزاران نفر از مردم ایستاده نزدیک به هم و “به طور کلی نه پیوستن به اجتماعی-فاصله ارشاد.”

“من در از دست دادن به عنوان به چگونه شهر ساوتهمپتون می تواند با صدور مجوز برای چنین رویداد چگونه به اعتقاد آنها قانونی بود و نه آشکار خطرات بهداشت عمومی” دکتر Zucker نوشت: در این نامه است.

شهر سرپرست جی Schneiderman که او نیز ذکر شده به عنوان یک درب بازکن برای کنسرت بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در دوشنبه شب.

این رویداد سازمان در دانش تجارب و نامرئی سر و صدا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه در شب دوشنبه که آنها تا به حال به دنبال “همه مناسب و زمان پروتکل” اشاره کرد که مهمانان بودند بارها و بارها گفته شده است که آنها را ترک نمی تواند خود را به مناطق تعیین شده فاصله حداقل شش فوت از هم جدا مگر اینکه آنها نیاز به استفاده از حمام. مهمانان درجه حرارت مورد بررسی قرار گرفت و “ماموران امنیتی به طور منظم گشت از منطقه را تشویق به پوشیدن ماسک و ترویج اجتماعی-فاصله دستورالعمل” سازمان گفت.

سازمان نمی پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا آنها می دانستند که مردم با شکستن قوانین.

چند نفر که رفت به کنسرت گفت Buzzfeed که آنها احساس امن و که مردم اجتماعی فاصله.

به انتقاد شدید از این کنسرت به عنوان گزارش های خبری و پست در رسانه های اجتماعی را برجسته کرده اند تعدادی از احزاب و کنسرت برگزار می شود در منطقه شهر نیویورک که در آن مهمانان به ظاهر نادیده اجتماعی-دورى قوانین. کنسرت در سراسر کشور لغو شده است به خاطر ترس از به خطر انداختن بهداشت عمومی.

بسیاری از انتقاد به کنسرت در Hamptons در شنبه شب به عنوان نماینده یک بی اعتنایی در میان ثروتمند نیویورکی بسیاری از آنها تعطیلات در Hamptons به خطرات ناشی از کروناویروس که به طور نامتناسبی صدمه دیده و کم درآمد جمعیت.

“ما باید تحمل غیر قانونی & reckless خطر افتادن بهداشت عمومی.” Gov Andrew M. کومو گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im