سرشماری می فرستد فرم های کاغذی به دول عقبمانده به عنوان میانه مجموعه سرعت

این پنج شنبه, مارس 5, 2020, عکس نشان می دهد که یک پاکت حاوی یک سال 2020 سرشماری نامه از طریق پست به آمریکا و اقامت در دیترویت. اگر شما یک سرشماری ادم و هنوز پر کردن فرم برای سال 2020 تعداد سر دولت فدرال در تلاش است یکی دیگر از راه به در تماس گرفتن با شما. شروع دوشنبه اداره آمار ایالات متحده است پستی از میلیون ها نفر از فرم های کاغذی به خانه های ساکنان که هنوز جواب داد: یک بار در یک دهه بود. (AP Photo/پل Sancya)

اورلاندو فلوریدا. (AP) — اگر شما یک سرشماری ادم و هنوز پر کردن فرم برای سال 2020 تعداد سر دولت فدرال در تلاش است یکی دیگر از راه به در تماس گرفتن با شما.

شروع دوشنبه اداره آمار ایالات متحده است پستی از فرم های کاغذی به 65.6 میلیون خانه است که ساکنان آن هنوز جواب داد: یک بار در یک دهه بود.

اکثر ساکنان ایالات متحده شروع به گرفتن اعلامیه حدود یک ماه پیش که آنها می تواند پاسخ آنلاین یا از طریق تلفن. اما حدود 20 درصد از خانواده ها به طور خودکار دریافت مقاله, پرسشنامه, یا به این دلیل خود را در منطقه فاقد سازگار اتصال به اینترنت و یا محله خود را دارای درصد بالایی از مردم بیش از سن 65.

در حال حاضر بقیه ملت حداقل این خانواده است که پاسخ ندادهاند در حال گرفتن مقاله پرسشنامه.

حدود یک ماه به شروع سرشماری سال 2020 برای بسیاری از ساکنان ایالات متحده خود پاسخ دهی است نزدیک به نیمی از همه خانواده ها با بسیاری از پاسخ گویی آنلاین. مینه سوتا و ویسکانسین و میشیگان, نبراسکا, آیووا و ویرجینیا در حال تنظیم سرعت با نرخ پاسخ بیش از 50 درصد است. اما در کشورهای دیگر — آلاسکا, غرب ویرجینیا و جدید مکزیک — تنها بین یک چهارم و یک سوم از خانواده ها پاسخ داده اند.

اداره آمار را تعلیق زمینه عملیات بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه آوریل با توجه به گسترش جدید کروناویروس ممکن است مؤثر بر نرخ پاسخ.

این تعلیق شامل اداره “به روز رسانی/ پاسخ” عملیات است که در آن آمار داوطلبان رها کردن پرسشنامه بسته در جوامع که در آن تعداد زیادی از خانه ها ندارد و به طور منظم آدرس دریافت ایمیل خود را در P. O. جعبه و یا برخورد با یک فاجعه است. عقب مانده متحده دارای بیشترین تعداد “به روز رسانی/ پاسخ” مناطق در کشور با توجه به مرکز شهری پژوهش در دانشگاه شهر نیویورک است.

“ما نمی دانیم که قطعی چرا پاسخ نرخ بسیار پایین در مناطقی مانند غرب ویرجینیا ، اما من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که عمده اگر نه عمده دلیل آنها بسیار پایین است به دلیل به روز رسانی/ترک متوقف شده است” گفت: استیون Romalewski مدیر CUNY خدمات نقشه برداری در مرکز شهری.

که عملیات را پوشش می دهد تعداد زیادی از فقیر مناطق روستایی و هند رزرو که به طور سنتی شده اند در میان سخت ترین جوامع به حساب می گفت: Terri ان Lowenthal یک مشاور در سرشماری سیاست.

دورتر از هفته گذشته آمار روز, آوریل 1 تاریخ مردم خواسته برای استفاده در فرم تعیین که در آن زندگی می کنند کمتر دقیق پاسخ تمایل به این دلیل باشد که مردم خاطرات محو او اضافه شده است.

“تاخیر در شمارش آن جوامع می تواند باعث تشدید آن دسته از الگوهای” Lowenthal گفت.

اداره آمار می گوید در حال حاضر ملی پاسخ دهی در مسیر است برای آنچه انتظار بود. زیرا سرشماری سال 2010 تنها با استفاده از فرم های کاغذی و برنامه تر بود فشرده از یک سمت به سمت مقایسه میزان پاسخ از دو دهه ناقص است. اما تقریبا یک ماه به سرشماری سال 2010 در حدود دو سوم از خانواده ها تا به حال پاسخ داد.

2020 نرخ پاسخ تا کنون متفاوت جمعیتی است. همانطور که در آوریل 2, محله است که ساکنان آن عمدتا سفید بيشترين نرخ متوسط در 42.5 درصد به یک تجزیه و تحلیل از CUNY مرکز شهری.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که پاسخ دهی شد 41.8 درصد عمدتا آسیایی, محله 35 درصد عمدتا سیاه و سفید محله و 30.5 درصد عمدتا اسپانیایی محله.

علاوه بر این باعث تاخیر در زمینه عملیات شیوع نگه داشتن وکالت و گروه های مدنی از انجام چهره به چهره توسعه در نظر گرفته شده موثر ترین راه برای تشویق مشارکت.

برخی از توسعه گروه ها به دنبال جایگزین تاکتیک. در این کشور سخت ترین ضربه مترو منطقه نیویورک سرشماری سال 2020 — با کمک از بروکلین بر اساس هنر و رسانه موسسه BRIC — راه اندازی یک آگهی در هفته گذشته که لینک های سرمایه گذاری برای خدمات عمومی بسیار مهم در بحران مانند بیمارستان ها و آتش نشانان به شمارش در سرشماری.

این NALEO, آموزشی, صندوق, اسپانیایی گروه حمایت در حال انجام است یک و نیم میلیون دلار به رادیو و دیجیتال آگهی خرید برای تشویق مشارکت و قبلا برنامه ریزی شده تاون هال جلسات می رویم مجازی.

“محیط فعلی باعث شده است که همه ما به طور چشمگیری تغییر رویکرد است که ما در حال برنامه ریزی برای انجام” گفت: Arturo وارگاس مدیر عامل شرکت NALEO آموزشی صندوق.

چندین گروه های حمایت و فکر می کنم مخازن خواستار اداره آمار به تمدید مهلت برای بسته بندی کردن تعداد دو هفته اضافه شد گسترش آن به اواسط ماه اوت — و حتی به تعویق انداختن Dec. 31 مهلت توزیع نهایی تعداد جمعیت به رئیس جمهور به عنوان قانون مورد نیاز.

2020 سرشماری را راهنمایی توزیع برخی از 1.5 تریلیون دلار در هزینه های فدرال و کمک به تعیین که چگونه بسیاری از کنگره صندلی در هر دولتی می شود در یک فرایند شناخته شده به عنوان apportionment.

“اگر لازم باشد باید آن را گسترش داد. ما در یک اقدام بی سابقه بیماری همه گیر. امنیت و سلامت مردم اهمیت است” گفت: Marc Morial, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی شهری لیگ های حقوق مدنی ، “این ممکن است به تاخیر, apportionment, اما بهتر است به یک دقیق سرشماری هنگامی که ما انجام apportionment از یکی که ناقص است یا نیمه انجام می شود.”

___

دنبال مایک اشنایدر در توییتر در https://twitter.com/MikeSchneiderAP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>